banner
banner

מחיר הצניחה של את’ריום שומר על חלוקת הרחוב

פרסומת פמקס

נראה כי מחיר אתריום אינו מוצא את הרצפה. מכיוון שהרחוב סבור שזו הרצפה, מחיר האת’ר מפר אותה שוב וחושף חסרון נוסף. הרבה שוורים רואים בכך הזדמנות למכירה מוגזמת, הדובים מאמינים שזה המשחק הסופי של הקריפטו השני בגודלו ברחוב שרמז שקיים.

דובים אומרים למכור

את’ריום (ETH), לאחר ששהה עומד זמן מה בסביבות 350 דולר, ראה היום צניחה סחרחורת שהורידה אותו מתחת ל -300 דולר, הפעם הראשונה מאז נובמבר 2017, המסמנת חיסול של 60% בשנת 2018. למרות שכרגע אין ברור הסיבות למה שקרה עם את’ריום ומדוע מחירו חווה ירידה כה חשובה, ככל הנראה, ירידתו, ביסודה, נראית בגלל הגידול בתחרות, בעיות הרחבה והעומס בפני הבלוקצ’יין בזמן אמת. ראשית, היה זה Fcoin שהמודל העסקי השנוי במחלוקת שעודד את משתמשיו להצביע לנכסים דיגיטליים שנמצאים על סף רישום על ידי צורת טיפות האוויר סתמו את הבלוקצ’יין את’ריום..

ואז המעבר של טרון ו- EOS למייננט משלהם לא רק הביא שניים מהפרויקטים הגדולים מ Ethereum Blockchain אלא גם התחיל להציב תחרות ישירה ל- Ethereum. את’ר זינק ביותר מ -1,000 דולר בפברואר כאשר חברות סטארט-אפ בנו פרויקטים על גבי הבלוקצ’יין את’ריום ומכרו אסימונים דיגיטליים תמורת אתר במכירות המונים המכונות הצעות מטבע ראשוניות. משקיעים שקנו את’ר כדי להשתתף באותם ICO העלו את המחיר. ועכשיו מכיוון שחלק מהפרויקטים האלה משתלמים לכיסוי הוצאות או המעבר למאנט שלהם ממש פוגע באת’רום מה שמוביל לחולשה זו.

קרא גם: מייסד את’ריום ויטאליק בוטרין שחרר אלגוריתם חדש של קונצנזוס למאבק בהתקפות

שוורים עדיין אומרים לקנות, זו רק ההתחלה

למרות שהלחות לטווח הקצר עד הבינוני נמשכת, בטווח הארוך היסודות של Ethereum עדיין חזקים והמחיר יכול בהחלט לראות התאוששות. רבים מאמינים כי את’ריום עוקב אחר המגמה של הביטקוין והירידה היא שהמחיר דומה לזה שקרה לביטקוין שלאחר הר גוקס התפרץ, רק כדי לעלות שוב. אפילו רן ניונר צייץ בטוויטר כי נראה שאת’ריום נמכר יתר על המידה.

ETH פשוט טבל לרמות ספטמבר 2017. אני לא בטוח מתי השוק יסתובב אבל אני בטוח שנמכר כרגע בדרך מכרז. pic.twitter.com/0H1Rpw4gBj

– רן נוינר (@cryptomanran) 13 באוגוסט 2018

קרן את’ריום פועלת בזעם על פתרונות קנה מידה. פלזמה, שארדינג, קספר, הם בראש סדר העדיפויות של הקרן ובעלות בריתה בבניית בלוקצ’יין מוגדל ומבוזר. כמו כן, הברית האתרימית הארגונית ממשיכה להוסיף בעלי ברית מעניינים. לאחרונה ג’ון האסגאווה, המייסד והמנכ”ל ב- OmiseGO תיאר גם את עתידו של את’ריום ואת מפת הדרכים לצמיחתו בשנתיים הקרובות. לדבריו, שנת 2019 כאשר את’ריום תמצא את אימוץ העסקים האמיתי שלה ו- DApps על הבלוקצ’יין שלה יעלו. לאחר מכן בשנת 2020 אתריום יתמקד באופן מאסיבי ככל שאימצו יגדל ככל שהמטבע יהפוך למיינסטרים יותר.

כלכלת הקריפטו נקודת המבט / התחזית שלי.

2017: ספקולציות (ICO)

2018: פתרונות PoC / Eco-system buidl / Scaling (L2 #פְּלַסמָה #OmiseGO/ L1 # רסיסה # קספר ) / פרוטוקולי אינטר-שרשרת

– JUNΞ (@JUN_Omise) 30 ביולי 2018

2019: אימוץ עסקים אמיתי / כלי מיקוד UIUX / עוד דפים

2019 ~ 2020: # את’ריום בקנה מידה מאסיבי ומשמש את הממשלה.

נראה הבדל עצום בין פרוטוקול אמיתי המאומץ לפרויקט ספקולציות רעילות.

– JUNΞ (@JUN_Omise) 30 ביולי 2018

לאחרונה, Vitalik גם הוציא מתווה חדש של האלגוריתם הדורש שליטה ביותר מ- 99% מהצמתים של ה- Blockchain כדי לבצע התקפה מה שהופך את אתריום כמעט להתקפה..

אף על פי שהנפילה לטווח הקצר אינה מבוקרת, עדיין יש לאת’רום הרבה ביד לשנות את החברה באופן מהותי. למרות שלא יהיה קל לשנות את תחושת השוק באופן מיידי, לוחות הזמנים של המסירה שלו והאופן בו הוא מנהל את ההנפקות הנוכחיות שלהם בהחלט יהיו משהו שהמשקיעים יראו.

האם את’ריום ינצח בקרב וישיב את תפארתו האבודה? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me