banner
banner

“זו ההתרסקות השלישית שלי בשוק הקריפטו, ואני לא מדורגת על ידי זה” – אשש בירלה של ריפל

פרסומת פמקס

בתוך ראיון עם מדיה PCMag, אשש בירלה, סמנכ”ל בכיר בניהול המוצר של ריפל, דן במנגנון המטבע הקריפטוגרפי. ראינו ש- Ripple כל הזמן בדרך לבנות מוצרים מבוזרים לפי דרישה כמו xRapid, xCurrent, xVia, RippleNet ועוד. במהלך הדיון, אשש מסביר את ההבדל בין מטבע קריפטוגרפי לבלוקצ’יין. הוא החל לדבר על הרגולציה של מטבע החוץ, מטרת התשלומים החוצי גבולות של ריפל יחד עם עתידן של אפליקציות מבוזרות.

פקטור המחיר של אדווה

מאז שהתנהל קרב שוק הדובים בין XRP ל- ETH בימים אלה מספר פעמים, השיחה הראשונה של אשש בירלה החלה בשאלה הנוגעת לגורמים המשפיעים על מחיר הפעילות השוטפת של ריפל. לדבריו, הם לא חושבים על גורם המחיר היומיומי אלא מסתכלים על טווח השוק הארוך יותר. כמנהל של Ripple, הוא מייעץ לפרויקט הקריפטו האחר לחשוב על הטווח הארוך מאשר להתחשב בשוק לתנודתיות ביום..

הוא מסביר את זה;

זו ההתרסקות השלישית שלי עכשיו בשוק הקריפטו, ואני לא מדורגת על ידי זה. הצד השני הוא שלפעמים אתה מתרסק ומוציא את כל האנשים שאינם מרוכזים בפתרון בעיות אמיתיות ובמקרי שימוש אמיתיים. ולדעתי אתה הולך לראות כמה חברות מעניינות באמת יוצאות מהשפל הבא.

פרויקטים של בלוקצ’יין נבנים יותר ב- Google Sheet

הוא מאמין מאוד בנפח ובנזילות כדי להבחין באפליקציה הדיגיטלית. במהלך השיחה על האופן שבו חברות בלוקצ’יין מפרידות בין המטבעות לטכנולוגיה, הוא מסביר שהמפתח של הבלוקצ’יין הוא לספק חוויה טובה פי 10 ואם לא ‘אל תשתמש בבלוקצ’יין’ הוא יעץ. יתר על כן, הוא טען כי חלק מהפרויקטים שטענו כי הם עוסקים בטכנולוגיית בלוקצ’יין לא עובדים על זה בעצם. במקום זאת, פרויקטים כמו תיירות בלוקצ’יין מופיעים כ- Google Sheets ו”לא מאגר בלוקצ’יין מבוזר מתוחכם “לדבריו.

אז זה היה החלק המתסכל. כאשר המחירים מטפסים, אנשים משתמשים בו כשיווק כדי להשיג מימון או להיפטר מהמטבעות שלהם.

בתשאול לבלוקצ’יין מעבר לגיליונות ולמאגר הנתונים של גוגל ותפישתו לגבי אפליקציית הבלוקצ’יין הפרוסה של Ripple, הוא מצביע על העמלות הגבוהות שגובים בנק סיטי, ג’יי פי מורגן ו- HSBC בגין עסקאות חוצות גבולות. הוא הדגיש, הטכנולוגיה הבסיסית של ריפל יכולה לעבוד חוצה גבולות ‘ללא חיכוך וללא רשות’ ומתחה ביקורת על הבנקים הללו וקבעה;

כיום, אם אתה רוצה כסף מעבר לגבולות, אתה בעצם סומך על סיטי בנק, JPMorgan או HSBC. שלושת הבנקים האלה שולטים ברוב הזרימה החוצה גבולות. במישרין או בעקיפין, אתה הולך לסמוך על שלוש החברות האלה שיעבירו כסף בשמך והם גובים את כל העמלות שירצו. אם לא אכפת להם מהשוק המתפתח או מהחברות האחרות אז ההוצאות פשוט עולות ועולות ועולות.

מגמות ופוטנציאלים של אדווה & בלוקצ’יין בדרום מזרח אסיה

לדעתו, דרום מזרח אסיה עם רגולציה ידידותית יודעת את הערך והפוטנציאל הטמון בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. הוא השווה את הצמיחה של הבלוקצ’יין עם מגמת הטלפונים הסלולריים והמכשירים הניידים. יתר על כן, הוא ציין כי במקום טכנולוגיית החוטים של 1950 או SWIFT, ‘אנחנו הולכים להשתמש בבלוקצ’יין’. אף על פי כן, לדברי אשש, יש 80 אחוזים מתעבורת המסחר שמגיעה מאסיה, והוא חושק בשלושה גורמים שמקבלים את המגמה;

  • הרגולטורים ממש ידידותיים
  • התוצר של כלכלות אלה גדל ב-7-8 אחוזים בשנה
  • הם עוברים ממזומן לדיגיטלי באמצעות תשלום נייד בקליפ מטורף

Ripple ממקדת את המדינות כמו הודו לבצע העברה בנקאית בחו”ל בקלות. לפיכך, לדבריו צוות הצוות הרגולטורי של ריפל פועל מקרוב לבניית ההתקדמות שבה הודים יכולים לחבר את חשבון הבנק שלהם ישירות דרך הטלפונים שלהם ולגשת אליהם. יתר על כן, מטרתו של ריפל בהודו היא לחנך את הרגולטורים לגבי היסוד והפוטנציאל של בלוקצ’יין להעביר כסף.

Ripple בשנת 2019 מנתחת מקרוב את החברות שבונות אפליקציה על גבי XRP. הוא מציין כמה חברות המופעלות על ידי ספר XRP כולל Ripple לתשלום חוצה גבולות, סליל באמצעות ספר XRP לתשלומי מיקרו, אומני מעסיק XRP Ledger להשכרה ואחסון..

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me