banner
banner

המדריך שלך לנקודות קהילות חדשות של Reddit, אסימונים ERC 20 אסימונים לשיתוף פעולה בפלטפורמה

פרסומת פמקס

בהתפתחות משמעותית, שתי תת-ערכות עם חברות משותפת של 2.4 מיליון ישתמשו בנקודות הקהילה Reddit שהושקו לאחרונה עבור אסימונים קהילתיים משלהם. הידיעה כי Reddit תיישם מערכת נקודות בלוקצ’יין החלה להסתובב בתחילת אפריל. 

נקודות Reddit Community – אסימונים דיגיטליים לשיתוף פעולה בפלטפורמה

הודעה זו של Reddit היא אישור לבלוקצ’יין את’ריום ולפוטנציאל האימוץ שלו.

את’ריום מתאים מסיבה בסיסית. זו פלטפורמה גמישה לבניית יישומים מבוזרים וממנה ניתן ליצור בקלות אסימונים המאפשרים תמריץ לקהילה. לפלטפורמה יש תקן שנקרא ERC-20, שמאפשר יצירת אסימונים חדשים.

לאסימונים אלה יש איכויות של Ethereum עצמו, כמעט בלתי אפשרי לזיוף, ולבעלים יש שליטה מלאה. ישנן מספר פלטפורמות שהגיעו לשכפל את המודל התפעולי של את’ריום, אך לאת’ריום יש הכרה טובה יותר של שמות ואמון בגלל היותה הפלטפורמה כזו..

מערכת הנקודות שואפת לתמרץ השתתפות משתמשים ויצירת תוכן איכותי ב- Reddit. שתי ערכות משנה מובילות, r / Cryptocurrency, ו r / FortNiteBR חשפו את השקת האסימונים שלהם לאחרונה כפרויקטים דגליים. האסימונים נקראים MOON ו- BRICK בהתאמה.

פורץ: Reddit הציגה כ -20 מיליון משתמשים חדשים ל- Cryptocurrency או לאסימון משלהם תוך שניות ספורות.

אלפי אתרים פופולריים, ככל הנראה אלפי אסימונים.

בִּלתִי נִמנַע # אימוץ!https://t.co/QPn9TeWdIJ

– CZ Binance ??? (@cz_binance) 14 במאי 2020

ה- r / cryptocurrency הוא קהילה גדולה לתוכן וחדשות קריפטוגרפיים ואילו האחרונה היא קהילה למשחק אלקטרוני פופולרי, Fortnite.

כיצד פועלות נקודות הקהילה של רדיט?

Reddit הודיעה על כך ב- מצגת שקופית ב- 13 במאי 2020. המצגת נקראת “נקודות קהילה”, והיא כוללת נושאים של החזרת האינטרנט ובניית קהילות עצמאיות באופן מקוון.

מושגים אלה נשמעים מוכרים לחובבי הקריפטו שכולם משתחררים מעול מערכות מוניטריות ריכוזיות.

מערכת נקודות הקהילה תבטיח שהחברים יוכלו לשתף פעולה בהחלטות ולקבוע את עתידם בעצמם.

Reddit מתאר את נקודות הקהילה כדרך של Redditors להחזיק קטע מהקהילות האהובות עליהם. האסימונים משווים ערך ומייצגים יחידת בעלות. משתמשים יכולים להשתמש בהם לרכישת תכונות פרימיום ולהכפלות כמדד של מוניטין בתכונות המשנה.

חברי הקהילה זוכים בפרסים על ידי הגשת פוסטים ותגובות איכותיים. הקהילה מחליטה כמה נקודות כל אדם מקבל. הדגש הוא על איכות מכיוון שקהילות אלה מכוונות בעיקר סביב חדשות חברתיות. התוכן הרלוונטי, האינפורמטיבי והמומחה ביותר צריך לקבל עדיפות.

עסקי אינטרנט צרכניים מכהנים צריכים ללמוד את יוזמת הקריפטוגרפים של רדיט לעומת טלגרם.

מברק: מימון של 1.7 מיליארד דולר, הרבה הייפ, רשת חדשה, ללא תפוקה

Reddit: אין מימון, אין hype, מבוסס Ethereum, מגלגל מודל כלכלי חדש למיליוני משתמשים

– ניק טומאינו (@ NTMoney) 14 במאי 2020

נקודות אלה קיימות בבלוקצ’יין את’ריום. טכנולוגיית Blockchain מבוזרת, כלומר יש לך שליטה מלאה בנקודות הקהילה שלך. לא Redditors ולא מנחים יכולים לקחת או להחליט מה לעשות עם הנקודות שאתה מרוויח.

כשמחזיק נקודות מחליט להוציא את האסימונים שלו, הנקודות האלה לא עוברות לרדיט. במקום זאת, הם “נשרפים”, כלומר נתח הנקודות של כולם גדול יותר וכך מתגמל את הקהילה כולה.

חברים יכולים לתת ולהעביר נקודות קהילה לחברים אחרים. חוץ מזה, אחד יכול לבחור להעביר טיפ אחר עבור הודעה מעולה או תגובה, בדיוק כמו שתמליץ לעובד משלוחים לקבלת שירות מעולה.

כדי להבטיח שהאסימונים שלך יהיו בטוחים, בעלי הכספת יכולים לאחסן גיבוי מוצפן של המפתחות הפרטיים שלהם ב- Reddit. עם זאת, זה אינו חובה ואופציונלי בלבד לאנשים עם אמונה סבירה שהם עלולים לאבד את המפתחות הפרטיים שלהם. לחלופין, אתה יכול להגן ידנית על הכספת שלך על ידי יצירת ביטוי שחזור בן שתיים מילים שתאחסן במקום בטוח.

ל- MOONS יש לוח זמנים לאינפלציה מושקע. ההיצע שלהם יקטן ב -2.5 אחוזים עד שתגיע ההיצע הסופי שתוגמר ב -250 מיליון. R / Fortnite טרם הוציאה לוח זמנים להשקה עבור BRICKS.

כיצד להשיג את נקודות הקהילה הראשונות של Reddit?

אם אינך חבר בתכניות המשנה המתאימות, ברור שהצעד הראשון הוא להירשם לפלטפורמה.

Reddit הוא בדיוק כמו כל מדיה חברתית אחרת עם כמה הבחנות. לרוב הערכות המשנה יש כללי פעולה לשמירה על סטנדרטים קהילתיים ולהבטיח האינטראקציה בפלטפורמה היא אזרחית יחסית.

ודא שאתה מכיר את כללי תת-הערכות הללו כדי להימנע מלהיות בצרות עם מנחים.

ערכות המשנה הוסיפו קטע חדש באפליקציה הסלולרית של Reddit בשם Vault. הכספת היא בעצם הארנק הנייד של Reddit. חברים יכולים ליצור ארנק קריפטוגרפי עבור אסימוני ERC-20. אסימונים אלה משמשים כנקודות קהילה בפלטפורמות. כדי להפעיל את ארנק הכספת שלך, סרוק קוד QR דרך אפליקציית Reddit הרשמית.

Reddit משיקה באפליקציית ארנק “הכספת” של Ethereum לניהול נקודות הקהילה שלך (אסימוני ERC20) שנצברו בתכונות משנה. ?

צור את הארנק שלך על ידי ביקור בדף הכספת: https://t.co/h0aWjJZ99c pic.twitter.com/L1cd9ghfAu

– miguel.auth.eth? (@miguelmotah) 14 במאי 2020

ברגע שיש לך ארנק Vault פונקציונלי, אתה יכול לתרום פוסטים איכותיים והערות לפלטפורמות אלה כדי לזכות בנקודות קהילתיות. כמו כל ארנק אחר של מטבעות קריפטוגרפיים, היזהר מאוד מהטיפול במפתחות הפרטיים שלך. אובדן מפתחות פרטיים, באמצעות פריצה או רשלנות מכוונת, שווה ערך לאיבוד הנקודות שלך.

כדי לזכות בנקודות קהילתיות, תרום לעריכות המשנה באמצעות פרסום, תגובה והנחיה. קהילת r / cryptocurrency מחלקת נקודות חודשית ומספיק נקודות יכולות להשיג לך תג הישג.

בבעלותך נקודות קהילה, בדוי-שם, כלומר אין צורך להשתמש בשמם האמיתי כדי לצבור נקודות או להשתתף ב- Reddit. בסופו של דבר חברי הקהילה יחליטו על הקצאת אסימונים. לעת עתה, Reddit עובדת על הפיכת המערכת לשקופה יותר כך שמשתמשים אחרים יוכלו לראות את יתרת הנקודות הכוללת שלך ליד שמך.

אתה יכול לבחור לאגור את נקודות הקהילה שלך ולשמור אותן בסכומים משמעותיים. לחלופין, תוכל להשתמש בהם כדי לגשת לתכונות בלעדיות כגון תגים, אמוג’י מותאם אישית ו- GIF בתגובות..

יתר על כן, נקודות הקהילה יכולות לאפשר לך לקבל חברות מיוחדת באותו Subreddit שבו אתה מקבל תכונות פרימיום.

מצב נוכחי – נקודות הקהילה של Reddit הן בטא

יש לציין כי נקודות הקהילה של רדיט הן עדיין בביתא. משמעות מצב זה היא שהנקודות טרם נפרסו ברשת הראשית (mainnet) של את’ריום. הם עדיין נמצאים באחת מרשתות הבדיקה של את’ריום בשם Rinkeby.

התכונה החדשה של הכספת / אסימונים של Reddit חיה כרגע ברשת המבחנים של Ethereum Rinkeby.

משמעות הדבר היא כי ברשת בדיקת Ethereum יש כעת יותר משתמשים מאשר רשת ברק הביטקוין.

– אנתוני סאסאנו | sassal.eth (@ sassal0x) 15 במאי 2020

כרגע, MOON ו- BRICK אינן יכולות לייצג ישירות ערך כספי, המהווה בורסה ישירה לפיאט. Reddit מתכננת להעביר את האסימונים ל- Ethereum מאן בהמשך השנה, יחד עם יתרות משתמשים.

Ethereum משתמש ב”גז “לעסקאות. גז הוא העמלה או ערך התמחור הדרוש לך בכדי להשלים עסקה או לבצע חוזה חכם ב- Blockchain Ethereum. מכיוון שרבים ממשתמשי Reddit אין דלק, Reddit יכסה את עלות הדלק לעת עתה. בבוא העת, Reddit מקווה לקבל פיתרון קנה מידה וגז טוב יותר כאשר המערכת תופס קיטור.

רדיט & Blockchain- שותפות תוצרת גן עדן!

ניסויים ב- Reddit עם מטבע קריפטוגרפי עשויים להתגלות כענקיים עבור את’ריום. ענקית המדיה החברתית מונה למעלה מ -400 מיליון משתמשים, ואפילו חלק קטן מהמספר הזה באמצעות Ethereum הוא עצום.

לשתי הערכות המשנה יש חברות מרשימה, אך יש הרבה יותר שיכולות לשכפל את מערכת “נקודות הקהילה” אם פריסה ראשונה זו תתגלה בהצלחה. אם המודל הזה יתפוס, יש סיבה להאמין שאת’ריום ואסימונים שלו יוצגו בכל בסיס המשתמשים של Reddit.

מיליוני אנשים יכולים לקבל את ההיכרות הראשונה שלהם עם Ethereum ו- Cryptocurrency בכלל. אימוץ תמיד היה מטרתו של מייסד את’ריום, ויטליק בוטרין. התפתחות זו יכולה להיות שורית גם במחירי ETH, שנשארו זמן רב הרחק מאחורי הביטקוין.

ובכל זאת, יש כמה נושאים לגיהוץ. למשל, האם לחברים עם נקודות קהילה גבוהות יותר תהיה זכות הצבעה גדולה יותר בתכונות המשנה המתאימות? צעד כזה חייב ליצור מחלוקת.

היופי בכך הוא שהקהילות עדיין יהיו בעלות אמירה ביישום מערכת הנקודות. Redditors ומנחים אחרים יעלו מקרוב על התפתחויות כאלה כדי לדעת עד כמה ההשקה הבאה יכולה להיות חלקה.

לעטוף את זה

לסיכום, מערכת זו יכולה להוות חבל הצלה עבור בלוקצ’יין את’ריום. את’ריום זקוק לאימוץ המוני כדי שהפוטנציאל שלו יתממש באופן מלא. העובדה שלרדיט יש מאות מיליוני משתמשים מבשרת טובות לאימוץ. מעניין יהיה לראות כיצד פרויקט זה משפיע על הון הרשת ועל ערך ה- ETH.

ספר לנו בתגובות למטה מה אתה חושב על השילוב האחרון של Reddit עם Ethereum Blockchain?

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me