banner
banner

SaTT, פתרון הפרסום בבלוקצ’יין מגיע לסכום הכיס של 3,360,000 דולר בפחות משבוע!

פתרון פרסום מבוסס בלוקצ’יין, SaTT הודיעה בסגנון נהדר על השלמת מכירות האסימונים שלה, כאשר הפרויקט קבע שיא מרשים נוסף בשטח גיוס הכספים. SaTT פגע בכובעו הרך לאחר שהרים מדהים מיליון דולר תוך 48 שעות בסיבוב האחרון של ה- ICO שלו.

תעשיית הפרסום הדיגיטלי תקבל טעימה מלאה מיכולות הבלוקצ’יין כאשר SaTT עולה לבמה עם מוצר הפרסום החדשני מבוסס הבלוקצ’יין, פתרון הפרסום SaTT. בדיוק כמו כל ענף אחר שנהנה מאימוץ מוגבר של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, תעשיית הפרסום לא תישאר מאחור במירוץ לביזור.

לפני זמן זה ניתן היה לדמיין את הצלחת ICO בצורה הטובה ביותר ממימוש

SaTT ICO נותן נרטיב מושלם לפיו הצלחה יכולה להיות מושגת ללא קשר לנסיבות הסובבות. ICO של SaTT עלה לאוויר באמצע שוק דובים אינטנסיבי בשנת 2018, בזמן שגיוס הכספים של בלוקצ’יין עבר דרומה. עם זאת, עקבות SaTT ניכרה בין כל הגורמים השליליים הללו.

במהלך תקופה זו, ICOBench, צובר נתוני הפעלה פופולרי של בלוקצ’יין, הקליט את SaTT ICO כפרויקט שכבה עליונה מתוך למעלה מ -5000 פרויקטים באותה תקופה. מאז תחילת מכירות האסימונים המנוי נותר פתוח ומאפשר למשקיעים לקחת חלק בהנפקה.

השלב האחרון של גיוס הכספים שנפתח שוב לפני מספר ימים התקבל בברכה על ידי עניין מוחץ שהביא לגיוס של למעלה ממיליון דולר תוך 48 שעות בלבד. ברור שהמשבצת הזמינה מנוייה יתר על המידה. אין ספק שזה היה יותר משובר קופות אם תקופת המכירות הוארכה.

מנכ”ל ומייסד SaTT הביע את התרגשותו באשר לאבן הדרך שהסתיימה זה עתה:

“אנו גאים בתמיכת הקהילה שלנו, שלמרות קשיי השוק, ראו בצוות את הפוטנציאל לממש את הפיתרון הצפני הראשון לפרסום פונקציונלי,”

מכיוון שמכירות האסימונים של SaTT מסתיימות בהערה יוצאת מהכלל, החברה הודיעה על כוונתה לרשום את האסימון המקורי שלה, ה- SaTT מטבע החליפין בבורסות חיצוניות ב 24- בספטמבר, שנמצא רק כמה שעות בזמן העיתונות. מכירות האסימונים הכמעט מסיימות הן צעד גדול בכיוון זה.

מאז שנת 2017 ICO פרויקטים של בלוקצ’יין בגיוס כספים היו סיוט מוחלט עבור מרבית הסטארטאפים, שכן אלה שאינם יכולים להרשות לעצמם הצעת חליפין ראשונית (IEO) הושארו בחושך בניסיון לגייס כמה אלפי דולרים לאחר מספר חודשים של מכירות סמליות..

סיפור ה- SaTT מראה בבירור כי מודל גיוס הכספים של ICO אינו מת, אלא המשקיעים הופכים לבוחנים יותר בהשקעת כספים בפרויקטים עם טכנולוגיה חדשנית חדישה, מבטיחים מקרים עתידיים ושימושים. נרטיב זה מתאר בצורה הטובה ביותר את המוצרים אותם מספקת SaTT בשוק הפרסום. בזכות איכות הצוות המטפל בפרויקט.

גלה אודות SaTT

הפרויקט נתמך על ידי המשקיע הנודע ריצ’רד וואנג, שותף ב- קרן Draper Dragon Digital לצד ההשקעה; סוכנות השיווק הצעירה אך כבר המפורסמת מרקצ’יין ומייסדו קוונטין הרברכט כיועץ ליחסי הציבור & שיווק ואריק אלכסנדר, מייסד Jetcoin עבור חלק האסטרטגיה.

SaTT הוא פתרון פרסום מבוסס בלוקצ’יין שפותח על ידי Atayen inc. החברה האמריקאית, שהוקמה בשיתוף גאוטייה ברוס וסטפני קלמנט, מתמחה בפיתוח יישומים ארגוניים לדפים עסקיים בפייסבוק וברשתות חברתיות אחרות מאז 2008. עם יישומי הפייסבוק הרבים שלהם, הם כבר סופרים לקוחות יוקרתיים רבים כמו קוקה קולה, נטפליקס. , סקייפ או סטארבקס.

פתרון הפרסום שפותח על ידי Atayen Inc.. נמצא במצב של חידוש מוחלט בענף הפרסום. ה SaTT הפלטפורמה מאפשרת למשתמשי מדיה חברתית להפוך למשפיעים על מותגים עסקיים ובתורם יוכלו לייצר רווחים מפרסומיהם באמצעות YouTube, Facebook, Twitter ו- Instagram..

המשפיעים על פלטפורמת SaTT מציעים המלצות או פרסום שמייצר רווחים כדין על פי רמת המעורבות שהיא מייצרת (מספר צפיות, שיתופים, לייקים, הערות הפרסום). ככלל אצבע, SaTT מאמצת מערכת פיצויים הוגנת המתגמלת מפרסמים (משפיעים) בהתבסס על ביצועי פרסום או מעורבותם..

על ידי אימוץ גישת הפרסום של המשפיעים, SaTT מבטל את החסימה הפרסומית הגדולה ביותר מכיוון שהיא נוגעת בחוסר אמון למותגים. SaTT ממנף את התפיסה שאנשים עשויים לסמוך על המלצות של חברים קרובים ומשפיעים שהם עוקבים אחריהם. גישת SaTT היא ללא ספק גישה של win-win הן עבור מפרסמים והן עבור מפרסמים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me