banner
banner

היום בקריפטו: אלעד רויסמן יהיה יו”ר ה- SEC החדש | שותפי אדווה מגיבים לתביעת SEC | Binance קוריאה נסגרת | הביטקוין נשאר מעל 23,000 דולר

פרסומת פמקס

התביעה של SEC נגד Ripple שלטה אתמול בכותרות עם כמה מהשותפות האסטרטגיות המרכזיות שלה שעסקו רשמית בנושא והציעו את עמדתן ביחס לקשר שלהן עם חברת ההצפנה. חדשות מרכזיות נוספות שעלו לכותרות היו הכרזתו של יו”ר ה- SEC החדש לאחר שהראשון יצא מוקדם. בואו נסתכל על כמה מסיפורי המפתח של היום,

  • אלעד רויזמן מחליף את ג’יי קלייטון כיו”ר ה- SEC החדש
  • שותפי המפתח של Ripple SBI Holdings ו- MoneyGram מגיבים לתביעת ה- SEC.
  • Binance קוריאה נסגרת בתוך שנה מהפתיחה בגלל נפח מסחר נמוך.
  • הביטקוין נשאר מעל 23,000 דולר בעוד ש- XRP מחליק מתחת ל -0.25 דולר.

פרו-קריפטו אלעד רויסמן מכהן כיו”ר ה- SEC החדש

אלעד רויזמן הוא היו”ר החדש של נציבות הביטחון והחילופי (SEC) במקומו של ג’יי קלייטון, מינה טראמפ. המינוי של רויסמן התקבל היטב על ידי קהילת הקריפטו מכיוון שהוא ידוע כפרו-ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים בכלל. הידיעה נמסרה על ידי נציב ה- SEC, הסטר פירס.

מזל טוב, היו”ר רויסמן! אני מצפה להנהגתך ב- SEC.

– הסטר פירס (@HesterPeirce) 24 בדצמבר 2020

ג’יי קלייטון אמור היה לסיים את תפקידו עד יוני 2021, אולם בגלל תוצאות הבחירות לנשיאות ארה”ב קלייטון סיים את כהונתו 6 חודשים מוקדם. כהונתו של קלייטון נתפסה כמעין רגרסיבית וקהילת הקריפטו בעיקר מחזיקה נגדו בשל דחיית הצעות מספר קרנות הניהול של ביטקוין (BTC ETF). לעומת זאת, היו”ר החדש נתפס כפרו-קריפטו ורבים מאמינים שהוא יכול לסלול את הדרך לתקנות חיוביות בכהונתו..

Ripple Key Partners SBI Holdings ו- MoneyGram מגיבים לתביעת SEC

התביעה של SEC נגד Ripple ושניים ממנהליה הם כרגע הנושא החם ביותר במרחב הצפנה. אתמול הודיעו מספר חילופים על מחיקת אסימון ה- XRP, בעוד שהיום שניים מהשותפים האסטרטגיים המרכזיים שלה, SBI Holdings ו- MoneyGram, התייחסו רשמית לנושא, אך נתנו תגובות מנוגדות למדי.

SBI אחזקות הרחיבה את תמיכתה ללא תנאי ל- Ripple והבטיחה כי גם אם התביעה נוגדת נגדם, הם באמת לא צריכים לדאוג מכיוון ש -90% מלקוחותיה נמצאים מחוץ לארה”ב, בעוד ש -80% מהיקף ההעברות שהיא מייצרת מגיע גם מחוץ לארצות הברית. . מצד שני, MoneyGram נוקטת בגישה מזהירה והציעה שהם יחכו להתפתחות התביעה ועד אז הם לא ישתמשו במסדרונות ההעברה שלה. הם המשיכו וטענו שלמרות ש- Ripple הוא אחד מהשותפים העיקריים להעברת כסף הם אינם משתמשים בשירותי ה- ODL שלהם.

בינאנס קוריאה סוגרת את פעולתה תוך שנה מההשקה

בינאנס היום הוכרז סגירת חברת הבת הקוריאנית שלה המכונה גם Binance KR בגלל מחזורי מסחר ונזילות נמוכים בתוך שנה מיום השקתה. בהודעה הרשמית נכתב,

Binance KR תסיים את פעולות הבורסה המקומיות עקב שימוש ונפח נמוכים עם צמדי מסחר מוגבלים של BKRW, וכתוצאה מכך נזילות מוגבלת עבור משתמשיה..

Binance הודיעה גם על פרסום לוח זמנים לסגירה בו הלקוחות לא יוכלו לגשת לחשבונות שלהם בבורסה. לוח הזמנים לסגירה הוא כדלקמן:

  • סגירת חיובי BKRW והרשמות חדשות ב Binance KR: 24 בדצמבר 2020 בשעה 13:00 KST
  • סגירת כל שירותי המסחר ב- Binance KR: 10 בינואר 2021 בשעה 13:00 KST
  • כיבוי קשה (צפוי): 29 בינואר 2021 בשעה 13:00 KST
  • ביטול רישום של צמדי מסחר של BKRW / BUSD Liquid Swap ו- BKRW: 29 בינואר 2021 בשעה 13:00 KST

הביטקוין נשאר מעל 23,000 $ בעוד XRP Nosedives מתחת $ 0.25

שוק הקריפטו היה במצב התאוששות היום לאחר זבל ניכר אתמול עקב התביעה של Ripple, שגרמה לכך שהמטבע הקריפטוגרפי השלישי בגודלו מאבד את מעמדו ל- Tether בגלל קריסת מחירים של 40%. XRP לפני תביעת ה- SEC התאגד מעל $ 0.50 אך צנח ל- $ 0.25 ונסחר כרגע ב- $ 0.26.

לעומת זאת, הביטקוין ממשיך לשמור על מעמדו מעל 23,000 $ למרות שרוב האלטקוינים רשמו אתמול מזבלה עם מאות מיליוני עמדות שחוסלו אתמול..

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me