שיגעון Stablecoin זורם לבריטניה, סטארט-אפ לפיתוח ‘לירה קריפטו’

פרסומת פמקס

במהלך החודשים האחרונים, היו לא מעט השקות מטבעות יציבות בארצות הברית מכיוון שהמשקיעים דורשים זאת. נראה כי גל ביקוש דומה מתחיל מעבר לאוקיינוס ​​האטלנטי בבריטניה, מכיוון שסטארט-אפ מבוסס בריטניה הודיע ​​כי יפתח גרסה יציבה ומסומנת של הלירה הבריטית..

LBXPeg: מטבע מטבע חדש שמוצמד ללירה הבריטית

סטארט-אפ בבריטניה הודיע ​​כי הוא מתכוון להשיק מטבע-מטבע חדש שמוצמד ללירה הבריטית. בורסת הבלוק בלונדון, העוסקת בעסקאות קריפטו ללא מרשם ובונה בורסת קריפטו וכרטיס, הודיעה כי קיבלה אישור משותף בנקאי עלום שם להשיק מטבע מטבע חדש, שמכונה כיום LBXPeg, בגיבוי. על ידי עתודות שטרלינג בבריטניה.

המטבע המקביל לשמורה של אחד לאחד יוחזק בחשבון בבנק צד ג ‘ויבטיח לבעלי המטבעות גיבוי מובטח של הלירה הבריטית. מנכ”ל LBX, בנג’מין דייוועס, צוטט גם באומרו כי העתודות ייבדקו באופן קבוע גם על ידי חברת רואי חשבון מובילה. הוא הוסיף כי הוא מאמין שה- LBXPeg יהיה מה שמכונה “stablecoin” שמוצמד לקילו.

אם לצטט את בנימין כפי שהוא סוקר בכמה מדיות:

“נהיה מוכנים שהלירה הקריפטו הראשונה תוטבע בעשרת הימים הבאים,” אמר דייוועס ל- Business Insider..

“מקרה השימוש העיקרי יהיה הסדר של עסקאות OTC בשוק לונדון, ואז בורסות חבר העמים שאין להן בנקאות פיאט, ואז אסימוני ניירות ערך שרוצים לשלם דיבידנדים בקילו הצפנה.”

מטבעות מטבעות עדיין מועדפים בקרב משקיעים, סוחרים ובורסות

מטבעות מטבעות יצאו לפופולריות בשנה שעברה הודות לעליית Tether, מטבע מטבע שמוצמד לדולר. מכיוון שמחירי המטבעות הקריפטוגרפיים הללו מוצמדים לנכסים בעולם האמיתי, בדרך כלל לדולר, הם ממלאים תפקיד חשוב במתן יציבות מחירים של מטבע רגיל, אך עדיין שומרים על יכולת הפעולה ההדדית ואופי הדיגיטל שלהם. מכאן שיש להם ביקוש רב בקרב משקיעים, סוחרים ובורסות מכיוון שהם מספקים הגנה זמנית למיתון התנודתיות של מטבעות קריפטוגרפיים..

אך לאט לאט נראה כי אלה הופכים לגשר בין העולמות הפיננסיים המסורתיים והדיגיטליים כאשר משקיעים חדשים מוצאים נחמה להחזיק אותם ולקבל הבנה קודם לפני שהם קופצים להשקעה בקריפטו. עם מטבעות יציבים, הפופולריות הולכת וגדלה בקרב קהילת הסוחרים, המשקיעים החדשים האלה שרוצים נתח מטבע קריפטוגרפי מוסיפים גם הם את הביקוש הגובר שלה..

הביקוש למטבעות הכוכבים הללו הוא כה עצום, כי על פי דו”ח שפורסם על ידי ארנק הקריפטו, בלוקצ’יין, אמר כי ישנם כעת למעלה מ -50 פרויקטים של משטחי יציבות. הדו”ח קובע כי 23 מטבעות יציבה (40%) הם חיים ו -34 מטבעות מטען (60%) נמצאים בשלב טרום ההשקה..

כמו כן, קראו: רוח ריכוזית מתחילה לרדוף את המטבע היציב של תאומים בתוך ימים מיום ההשקה


אימוץ מטבעות יציבים

הדו”ח קובע גם כי אימוץ מטבעות יציבים היה מעולה כ-

“שווי השוק הכולל של כל מטבעות ההשקעה הוא 3 מיליארד דולר, או 1.5% מערך השוק הכולל של כל נכסי הצפנה; קשירה מהווה 93% מערך השוק של stablecoin ”

Tether (USDT) הוא המטבע הקריפטוגרפי השני הנסחר ביותר באופן פעיל (~ 60% מנפח המסחר היומי של BTC) ומוקדם יותר השנה הוא נכנס גם לדירוג 10 נכסי הצפנה המובילים לפי שווי שוק..

בכל הנוגע לרישום בבורסות, נאמר בדו”ח,

“כרטיסי הברגה רשומים כיום בלמעלה מ- 50 בורסות שונות, כאשר Tether כולל את המספר הגדול ביותר של סך כל רישומי הבורסה האישיים (לפחות 46)”

“מטבעות מטבעות זכו להצלחה ברשומות בבורסות הגדולות, כאשר שמונה מטבעות מטבעות (42% מהמטבעות החיים) הציגו רישומי בורסה ברמה אחת או יותר: Tether (6), TrueUSD (5), SteemDollar (4), NuBits (2) , BitBay (2), תאומים (2), Paxos (2), Numins (1), STASIS (1), HelloGold (1) “

עם פתיחת מטבעות דוכן בארה”ב, מצטרף חדש מבריטניה יהפוך את התחרות לבריאה יותר. בעלות מטבעות מטבעות שונים במטבעות שונים תסייע בהכנסת אנשים רבים יותר לקריפטו שכן יהיה להם אסימון מטבע ביתי יציב להמר עליו בשוקי הקריפטו..

האם נקבל מטבעות יציבים גם מאסיה? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.  

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map