Stellar [XLM] רושם 1,000,000 חשבונות על ספר החשבונות קרוב יותר לאדווה [XRP]

פרסומת פמקס

Stellar ו- Ripple עבדו בתחרות בצוואר עד צוואר, כדי לבסס את עצמם כשותף הבלוקצ’יין לתעשייה הפיננסית, בניסיון לספק מהירות והטבות אחרות של בלוקצ’יין לעסקאות הכספיות. על פי מהדורה שפורסמה לאחרונה סטלר התקרבה רק ל- XRP ורשמה 1,000,000 חשבונות בספר החשבונות שלה

מקרה שימוש גדל והולך

כוכב, היה מטבע שלא רבים היו יכולים להחמיץ אם הם סחרו במטבעות קריפטוגרפיים. בעוד שרוב המטבעות מוסיפים ערך בהדרגה, סטלר גורפת תוספת עצומה לערכה, כך שהאלטקוין מטפס גבוה יותר בטבלת שווי השוק. מכאן שההכרזה על מיליון חשבונות בספר החשבונות שלה אינה מפתיעה עבור רבים מכיוון שהיא הייתה אמורה לקרות במוקדם או במאוחר..

חָדָשׁ #כּוֹכָבִי ציון דרך עבר: 1,000,000 חשבונות בפנקס. איחולים ל @StellarOrg וקהילת כוכבים מדהימה! https://t.co/ws3Cx3uUzU pic.twitter.com/GbKPkwBONH

– OrbitLens (@orbitlens) 27 באוגוסט 2018

כוכבים גדלה בהתמדה והולכת וגוברת במקרה השימוש בתקופה האחרונה. ביוני, Stellar רכשה את Chain, טכנולוגיית הסטארט-אפים הבנויה מסן פרנסיסקו לתעשייה הפיננסית, על פי אנשים המכירים את העסקה. זה העניק לסטארל גישה למוצרי בלוקצ’יין מבוססי שרשרת המאפשר לגופים פיננסיים להעביר באופן דיגיטלי כסף ונכסים אחרים באופן ישיר, מאובטח וקרוב באופן מיידי ללא טרחה רבה..

Stellar גם הציגה בסינגפור את הרעיון שלהם של כספומט רשת שיכול להביא הרבה יותר נראות לאנשים שלא מכירים היטב את עולם הקריפטו..

לאחרונה מונה Stellar על ידי מועצת הסקירה Shariyah (SRB) כרשת התואמת שאריה לתשלומים ואסימון נכסים. הפיתוח הפך את Stellar לפרוטוקול ספר החשבונות המבוזר הראשון שהוסמך כמטבע דיגיטלי תואם שריה. כמו כן, ההסמכה תסייע בהגדלת השימוש והפופולריות של מטבע הקריפטו בקרב מוסלמים, במיוחד באזורי המזרח התיכון..

מלבד זאת סטלר שותפה עם IBM בפרויקט הבלוקצ’יין שיאפשר לבנקים לבצע את העסקאות באמצעות Lumens, ואז להסתמך על מקבלי השוק המקומי להמיר את ה- Lumens למטבע פיאט מקומי..

מלבד השותפות של IBM הכריזה Stellar Lumens (XLM) גם על שותפויות עם:


SatoshiPay – שירות המסייע במונטיזציה של אתר באמצעות נכסים דיגיטליים.

EXCH.ONE – חברה שוויצרית המתעתדת לחצות נכסים דיגיטליים ומטבעות פיאט המעוניינת לכלול ברשת Stellar מספר מטבעות הן באיחוד האירופי ומחוצה לו (בריטניה ודרום / מרכז אמריקה).

קליק-אקס – שירות תשלומים חוצה גבולות בעל שם בעל נוכחות חזקה באירופה ובאוקיאנוס השקט.

מוביוס – חברה שתעזור להם לעשות את הגשר לעבר מכשירים ניידים ואת היכולת לפרוס חוזה חכם עם נתונים עבור מפתחים שאינם בלוקצ’יין. ג’ד מק’לב, מייסד שותף של כוכבים, הוא חלק מהמוסד הזה.

HashCash – שירות שמתכוון ליצור פתרונות לגופים פיננסיים כמו בנקים דרך הרשת של Stellar.

קרא גם: Stellar [XLM] הבחירה המובילה של החודש, הנה הסיבה שהיא תמשיך למכור כמו עוגות חמות

אדוות כוכבים – אותו מיקוד שונה בתעשייה

למרות ש- Ripple ו- Stellar מגיעים מאותו קוד מקור ומספקים את אותה תעשייה, הגישה והמיקוד שלהם והמיקוד הם שונים מאוד. לכוכבים (XLM) ו- Ripple (XRP) יש יעדים שונים והם הולכים בדרכם שלהם. המפתחים של Stellar (XLM) מתמקדים בסיוע לסטארטאפים בזמן שהאנשים מאחורי Ripple (XRP) שותפים עם בנקים. זה מראה לנו ש Stellar (XLM) ו- Ripple (XRP) הם די שונים ושהם לא יתחרו בזמן הקרוב אלא אם כן הם יעברו זה מעל זה.

הדרך בה כוכב נע, הערך המעשיר שלה לעצמו ולמחזיקיו האסימוניים. כשסטלר ממשיכה במיקוד שלה לעזור לסטארטאפים, היא חייבת לצמוח באופן אקספוננציאלי ובמונופול אלא אם כן אדל תחצה את דרכה. ובכל זאת, השוק הוא עצום עבור כוכבים כדי לקיים תחרות ולהופיע כקריפטוגרף מפתח

האם כוכב יפר בקרוב את רף הדולר 1 כפי שמציעים אנליסטים רבים ברחוב? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map