TRON: שנה של אבני דרך חדשות והישגים

פרסומת פמקס

בשנת 2020, כל ענף הקריפטוגרפים התחדש לחיים, מונע על ידי השקעות מוסדיות, פיתוחים חדשים וגל חדשנות של DeFi שראו טוב יותר את התועלת והפוטנציאל של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים.

ללא ספק, TRON הייתה אחת הפלטפורמות הפעילות ביותר השנה. כפלטפורמת אחסון קבצים ושיתוף תוכן מבוזרת, TRON עשתה צעדים משמעותיים להשגת אימוץ גדול יותר ובניית הפוטנציאל של הפלטפורמה – הודות לשפע של רכישות ופיתוחים חדשים בשנת 2020.

בואו נסתכל על מה שהשיג עד כה.

2020 בסקירה

תחילת השנה במפץ, טרון השלימה את הרכישה הבלתי צפויה של חברת Steemit Inc בפברואר – אחת מרשתות הבלוגים הפופולריות ביותר המבוססות על בלוקצ’יין. בכך היא הוסיפה יותר מ -10,000 משתמשים פעילים מדי יום למערכת האקולוגית של TRON.

באפריל השותפות של TRON עם סמסונג נשאה פרי, וחלק TRON בלעדי הושק בחנות סמסונג פליי – המאפשר למאות מיליוני בעלי מכשירי סמסונג לגשת ל- TRON dApps ישירות מהטלפון שלהם..

זמן לא רב לאחר מכן הודיעה TRON על פלטפורמת ההלוואות והממשל של stablecoin JUST, והשלימה מכירת אסימונים למכירה של JST בפולוניקס. אסימון JST ימשיך לטפס פי 20 ממחיר הרישום שלו בעקבות שורה של רישומי חליפין בולטים.

&# 128640; #LaunchBase #רַק מכירת אסימונים תוך 60 דקות! ⏰

כל הקודם זוכה, כל ההגשה, אז הישאר ערני! ⚡

&# 128071;https://t.co/qtZQUKsCcM pic.twitter.com/gJ3eKUOjuf

– חילופי פולוניקס (@Poloniex) 5 במאי 2020


כשעברנו למחצית השנייה של השנה, שאיפות ה- DeFi של TRON התבררו, וחבורה של פיתוחים חדשים הקשורים ל- DeFi נעשתה ברשת. החל בפיתוח שהפך את האסימונים של TRC20 למשתלבים עם פלטפורמת Waves, הודות ל- Gravity – פרוטוקול תקשורת בין שרשראות.

כמה ימים לאחר מכן, הושקה ב- TRON הבורסה הראשונה שמבצעת יצרנית שוק אוטומטית (AMM) פשוט להחליף. הזרם החי של ההשקה נצפה על ידי למעלה מחצי מיליון איש, ו- JustSwap זכו להצלחה מיידית, והיוו את היסודות של DeFi ב- TRON.

פלטפורמת JUST הושקה באוגוסט, ופתחה חקלאות לתשואות למשתתפי רשת TRON, ומספקת את המשכון הראשון בגיבוי TRX למשתמשים. בספטמבר, BitTorrent (BTT) הושק כאסימון TRC20 ונוסף כשיטת ביטחון ל- JUST, בעוד TRON ערכה שותפות עם Band Protocol כדי להביא הזנות מחירים מבוססות אורקל מבוזרות למפתחי dApp..

בעיגול ספטמבר במפץ, TRON גם שותפה עם BitGo כדי להביא ביטקוין עטוף (WBTC) ואתר עטוף (WETH) לבלוקצ’יין TRON כאסימונים TRC20. כתוצאה מכך, משתמשים יכולים כעת לבצע עסקאות עם BTC ו- ETH ב- TRON, תוך שהם נהנים מדמי העסקה הנמוכים ביותר שלה.

TRON הצליחה לשמור על המומנטום הזה ברבעון האחרון של השנה, רכשה את DLive – אחת מפלטפורמות הסטרימינג המבוזרות הגדולות ופלטפורמת הסטרימינג השנייה בגודלה בטורקיה – באוקטובר והשיקה שירות אורקל משלה באותו חודש (JustLink).

בדצמבר, TRON שותפה עם Huawei כדי להביא את אפליקציית BitTorrent לחנות AppGallery של Huawei כדי להביא שיתוף קבצים מבוזר לעד 3 מיליארד מכשירים, והשיקה גם את פלטפורמת ההלוואות המבוזרת המופעלת באמצעות TRON, JustLend, לקבלת פנים מרשימה..

אסימון TRX

המרוויח העיקרי ממאמצים אלה? מחזיקי האסימונים של TRX. מתחילת השנה, אסימון ה- TRON ראה צמיחת ערך כמעט קבועה.

על פי נתוני CoinMarketCap, TRX הפגינה מגמה שורית כוללת לאורך שנת 2020, החל מהשנה ב -0.0133 דולר לפני שהיא טיפסה לערכה הנוכחי של 0.029 דולר – שווה ערך לרווח של 118 YTD.

אסימון ה- TRX ראה צמיחה מתמדת במהלך שנת 2020. (נקודות זכות תמונה: CoinMarketCap)

נראה כי צמיחה זו מזורזת במידה רבה על ידי הטווח ההולך וגדל של מקרי השימוש החדשים עבור אסימון TRX – שניתן להשתמש בהם כעת כדי להטביע מטבעות פשוטים של JUST, הנסחרים ב- JustSwap עבור אסימונים אחרים של TRC20, הושקעו עבור תגמולי רשת ושימשו לחקלאות תשואה בפרוטוקולי DeFi מבוססי TRON, בין היתר.

זה סייע גם למחזורי המסחר של TRX להגיע לערכם הגבוה ביותר בכל הזמנים בשנת 2020, שכן TRX בשווי של יותר מ- 7 מיליארד דולר החליף ידיים ביום אחד בספטמבר במהלך עצרת מחירים מטאורית – מה שמסמן עניין גובר בנכס.

והשנה עוד לא ממש הסתיימה.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map