banner
banner

TronWallet אמור לצאת לציבור עם הצעה בתוך האפליקציה של מכירת אסימונים של KLV

פרסומת פמקס

TronWallet השיקה הצעה בתוך האפליקציה (IAO) של אסימון KLV באמצעות כלי ההחלפה המובנה של הארנק לקראת השקת אפליקציית Klever בשבוע הבא..

TronWallet חווה צמיחה מאסיבית בשלוש השנים האחרונות, כאשר בסיס המשתמשים הגלובלי הנוכחי שלה עמד על 600,000 משתמשים והפך לאחת מאפליקציות הבלוקצ’יין הפופולריות ביותר בתחום המטבעות קריפטוגרפיים עם תמיכה בבלוקצ’ינס של Bitcoin, Ethereum ו- Tron. במטרה לחצות מעבר למערכות האקולוגיות הללו ולמשוך משתמשים מכל תחום הקריפטו, היא השיקה מכירת פלאש מוגבלת של אסימון ה- KLV החדש שלה כהיצע In-App (IAO) בתוך כלי ההחלפה של TronWallet..

הפתיחה של מכירת KLV מגיעה לקראת ההשקה המגה של ארנק הדור הרביעי שלהם TronWallet. זה יאפשר ל- TronWallet, בקרוב להיות Klever.io, להשיק את עצמו כפתרון ההצפנה בפועל שיציע עסקאות יעילות, בטוחות ומהירות לכל פרוטוקולי הבלוקצ’יין בעתיד..

הצעה זו בתוך האפליקציה תציע למשתמשי TronWallet הנוכחיים את האפשרות לרכוש את אסימוני KLV לפני רישומם הקרוב בבורסות המובילות של מטבעות קריפטוגרפיים ו- DEX. משתמשים יכולים לקנות את אסימוני KLV באמצעות BTC, TRX, ETH ו- USDT. מחיר KLV אחד הוא 0.003 דולר, כאשר כ -1.2 מיליארד KLV יהיו זמינים למכירה למשתמשים שלהם. 300 מיליון אסימונים של KLV כבר אזלו במכירת VIP למסיבות פרטיות ולחברי VIP.

בסיס המשתמשים הגדלים של TronWallet

TronWallet ראתה צמיחה עצומה בבסיס המשתמשים שלה לאחרונה, שעוררה על ידי המעבר הקרוב שלה ל- Klever.io המהלך נועד למשוך משתמשים חדשים בכך שהוא מציע להם פלטפורמה פשוטה, חזקה ואינטואיטיבית יותר לשימוש קריפטו יומיומי..

מאז הכרזתו של קלבר ב- 1 ביולי, TronWallet חוותה צמיחה אדירה במהלכה רשמה למעלה מ- 222,000 משתמשים פעילים מדי יום (DAU). בינתיים, הוא משך למעלה מ -370 אלף משתמשים חדשים בפחות מחודשיים, והסתכם ביותר מ -625 אלף משתמשים ברחבי העולם. צמיחה מעריכית זו מסמלת את הפוטנציאל העתידי של אפליקציית TronWallet. את הצמיחה המסיבית הזו בבסיס המשתמשים שלה ניתן לייחס גם לשילוב לאחרונה של רשתות חסימות את’ריום וביטקוין בפלטפורמה, עם תמיכה בעשור של אלפי אסימוני ERC20. אלה הם שניים מהמטבעות הקריפטוגרפיים והחסימות הנפוצות ביותר, וכך נוצר עניין רב בקרב הציבור עבור TronWallet וחוויית המשתמש הפשוטה והמגוונת שלו.. 

את הצמיחה האחרונה ניתן לייחס גם לכך שה- TronWallet הוצג בקטגוריית אפליקציית התשלומים הניידים של Google Play, שם דורג במקום הראשון בארה”ב, בריטניה, אוסטרליה ותאילנד, כמו גם 22 מדינות אחרות..

משתמשים פעילים יומיים של TronWallets (DAU) גדלו ל 222,000 ביישומי Android ו- iOS.

625,000 משתמשים בסך הכל – הוסיפו למעלה מ -370,000 משתמשים מאז ההכרזה הראשונה על klever.io ביולי.

הצמיחה של TronWallet מאז ה -1 ביולי, עם 481,000 משתמשים פעילים בחודש (MAU) ו- 331,000 משתמשים פעילים בשבוע (WAU).

בעקבות המהלך האסטרטגי שלה, TronWallet תספק חווית קריפטו פשוטה יותר על ידי ניצול מערכת ההפעלה החדשה Klever OS (מערכת הפעלה) ואוטומציה מותאמת לשירותי המשתמש.. 

תכונות ומערכת אקולוגית

Klever.io יהיה הבית החדש והמורחב של TronWallet. המיתוג והשם החדשים יהיו פעילים החל מהשבוע האחרון של אוגוסט 2020. הפלטפורמה נועדה להציע למשתמשים את חווית המשתמש הטובה והבטוחה ביותר. הוא יורכב מארבעה אלמנטים עיקריים, כולל אפליקציית Klever, מערכת הפעלה של Klever, Exchange של Klever ו- Klever Labs. המערכת האקולוגית של המוצר תספק כלים שיחנכו את המשתמשים לקבל החלטות השקעה טובות יותר בהצפנה, תוך שהם נהנים משליטה מוחלטת בנכסיהם, יחד עם אבטחה מהשורה הראשונה והצפנה בדרגה צבאית של כל הנתונים..

אסימון KLV

KLV הוא האסימון המקורי שהוצג למערכת האקולוגית של Klever. זה יהיה האסימון להניע את כל הפלטפורמות, המוצרים והשירותים במערכת האקולוגית שלה. הפילוסופיה העומדת מאחורי אסימון זה היא ליצור אסימון שירות יחיד למגוון מקרי שימוש. יש לו פוטנציאל להפוך אותו לאסימון השירות הנפוץ ביותר בתחום הקריפטו מכיוון שהוא יניע מערכת אקולוגית שלמה. המשמעות היא שבעתיד הביקוש ל- KLV יגדל כל הזמן ומחיר ה- KLV זינק עם השימוש המוגבר בחבילת המוצרים שלה..

המערכת האקולוגית של קלייבר תוסיף חוסמי רשת חדשים על בסיס קבוע, על מנת להגדיל את מקרי השימוש והרלוונטיות שלה למשתמשים בכל רחבי העולם. השקה רצופה זו של רשתות חסימות חדשות נועדה לנצל את היתרונות של אותם חסימות כפי שדורשים משתמשי היישום..

מערכת ההפעלה Klever, שנבנתה כדי לאפשר למפתחים לשלב ארנק קריפטו מוכן חכם בכל יישום ובמכשירים שונים כמו סמארטפונים, חומרה ושעונים באמצעות SDK פשוט. פלטפורמה זו בנויה כדי לאבטח לחלוטין את ארנקי הצפנה ברמה חדשה, ולספק יכולות רב-הימור בין תכונות הדור הבא.

רבים מחסידי TronWallet מסתכלים בשקיקה לעתיד כדי לנצל את התכונות החדשות המדהימות שמציעה המערכת האקולוגית..

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me