banner
banner

טרון [TRX] הורג את זה עם התפתחויות חדשות, הדרך היחידה היא עכשיו

פרסומת פמקס

טרון עובדת על עתיד פרוגרסיבי כאשר היא מתחילה את ספירת הספירה לאחור עבור מכונת הווירטואלית Tron שלה (TVM) ב -30 באוגוסט. יתרה מזאת, הוספת CoinSwitch, Bitbox ו- Line יחד עם בנק גרמני, נטבנק הוסיפה TRX לחשבון הברוקר שלה, Tron נמצא כל הזמן בדרכים.

המכונה הווירטואלית של טרון (TVM) אמורה להיות כאן ב -30 באוגוסט

טרון המטבע הצפוני (TRX) הגדול ביותר בעולם 12 לא מפסיק לעבוד ולא תדהים את תעשיית הקריפטו בהתפתחויות המתמדות שלה. מחיר טרון אולי היה תקוע ב 0.1 דולר כאשר שוק הקריפטו כולו עובר תקופת שפל. אך השותפויות החדשות וההשקה הקרובה רק יוסיפו לערך ולהתקדמות ארוכת הטווח.

על פי ההודעה הרשמית, Tron Virtual Machine (TVM) יגיע ב -30 באוגוסט. האירוע הזה יחזק את רשת טרון עוד יותר ותספק לה יכולות נוספות..

?#TRON אירוע השקת מכונה וירטואלית. ? חסום את המערכת האקולוגית העולמית, #TRON לעתיד. ? אנא המתן לשידור החי ב -10: 30 בבוקר, 30 באוגוסט (SGT), תהיה גם הגרלת הגרלה, נתראה שם. ?#TRX TRX $ https://t.co/q553J2pHjW

– ג’סטין סאן (@justinsuntron) 23 באוגוסט 2018

בנוסף, זה יהפוך את הפלטפורמה להרחבה יותר כאמור על ידי ג’סטין סאן, מייסד טרון, הבלוקצ’יין של טרון יהפוך למהיר הרבה יותר עד כדי כך שהמהירות שלה תהיה יותר מפי 200 מזה של את’ריום. כפי שמציין חובב טרון, TVM זה מחזיק ערך משמעותי עבור פלטפורמת Ton כדי לתת לה יתרון על אתריום:

השקת TVM ב -30 באוגוסט פירושה שקהילת הקריפטו צריכה לשאול:

-TRON יכולה לעשות כל מה ש- ETH עושה ועוד. מדוע להשתמש ב- ETH?

-כל אפליקציות ETH יכולות לפעול ב- TRON. מדוע להשתמש ב- ETH?

-TRON מהירה במיוחד. מדוע להשתמש ב- ETH?

-20,000 עסקאות TRX = מחיר עסקת ETH אחת. מדוע להשתמש ב- ETH?#TRON #TRX pic.twitter.com/XDU8wIWxjM

– CryptoDuck (@MikeNerdUK) 21 באוגוסט 2018

ככל שהפלטפורמה תהיה חזקה יותר, הפרויקטים המבוססים על פרוטוקול Tron יופיעו. וככל שיותר פעילות ברשת שלה, כך החשיפה ל- TRX גדולה יותר ועליה בערך עולה.

המשך להוסיף אותם: CoinSwitch, Bitbox & קַו

על פי הציוץ האחרון של ג’סטין סון, TRX ניתן כעת להיסחר ב- CoinSwitch. CoinSwitch היא פלטפורמה המאפשרת מסחר של מטבע קריפטוגרפי בין בורסות שונות. עם למעלה מ -300 מטבעות ו 6000 זוגות, בורסה זו מספקת את הסכום הגבוה ביותר של תמיכה בקריפטו.

TRX $ זמין ב @coinswitch, אחת מפלטפורמות הצבירה הגדולות בעולם של מטבעות קריפטוגרפים עם 250 מטבעות וזוגות מטבעות ומעלה. נכון לשנת 2018, הוא הגיע להיקף של מיליון דולר ליום. לבדוק #TRX חיזוי מחירים ושידור חי #TRON תרשימי מחירים. pic.twitter.com/KCBk5eUssI

– ג’סטין סאן (@justinsuntron) 23 באוגוסט 2018

טרון נרשמה לאחרונה ב- BitBox וב- Line ולכן כשמדובר בסיכוי לעתיד, הוספת בורסות חדשות על הבולטות ביותר היא אחת המטרות על פי סאן כפי ששיתף עם פורבס.,

“הוספת חילופים נוספים היא בראש סדר העדיפויות שלנו.”

הוא הוסיף,

“אם תסתכל על התיק שלנו, תמצא בורסות מכל רחבי העולם: ארה”ב, קוריאה, יפן, הודו והרשימה נמשכת.”

שמש ממשיכה עם,

“גם עם השוק הדובי הנוכחי, אימוץ משתמשים הולך טוב עבור TRON. אני מאמין שאנשים שמו לב שמלכתחילה העברנו יותר חידושים מכל בלוקצ’יין / מטבע קריפטוגרפי אחר ועמדנו בכל אבן דרך שהצבנו לעצמנו. ”

אין שום דרך לעצור את טרון: הבנק הגרמני מוסיף את TRX & סיכוי עתידי

דברים מרגשים ממשיכים להגיע לטרון כבנק גרמני, נטבנק מוסיף את טרון בחשבון הבנק שלו כשותף על ידי אחד Redditor,

“אני משתמש בבנק הזה לבנקאות יומיומית ולקניית מניות ודי הופתעתי כשגיליתי שהם הוסיפו מטבעות קריפטוגרפיים לחשבון המתווך שלי. כפתור הקנייה (Kaufen) לא עובד (עדיין?) אז אני לא יכול לקנות שום קריפטו דרך חשבון זה אבל אולי זה ישתנה מתישהו. זמנים מוזרים ומרגשים לפנינו. ”

שלא לשכוח את העובדה שלא מזמן טרון רכשה את BitTorrent איתה הם עובדים על השגת דברים גדולים יותר בעתיד:

“לאחרונה התחלנו גם את פרויקט אטלס, שיאפשר לנו לתמרץ משתמשים במערכת האקולוגית של BitTorrent להשתתף ולתרום לרשת על ידי הצעת אסימונים משלנו – ראשון בהיסטוריה. יש לנו חדשות מרגשות יותר שיוצאו גם ברבע הרביעי. “

טרון פועלת למען עתיד מזהיר ומוסיפה ערך לאורך הקו שיוסיף בסופו של דבר גם למחירו.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me