הברית של פרוטוקול אוניברסלי משחררת אסימון UPT, אך האם היא יכולה לעמוד בתחרות?

פרסומת פמקס

ברית הפרוטוקול האוניברסלי פרסמה כעת את אסימון הפרוטוקול האוניברסלי שלה (UPT), מטבע מטבע חדש שמטרתו לשפר את יכולת הפעולה ההדדית. הברית מורכבת מכמה פרויקטים וארגונים חברים, כולל OmiseGO, Blockchain בברקלי ו- Cred, בין היתר. מחויב כאסימון “מגה-תועלת”, UPT שואפת לבלוט בתחרות על ידי הצעת מקרי שימוש מרובים למחזיקים.

 ה הברית לפרוטוקול אוניברסלי התכנס במטרה להתגבר על אחד האתגרים הגדולים הבאים של בלוקצ’יין, זה של יכולת פעולה הדדית. המשימה המוצהרת של הברית היא להכניס 100 מיליון משתמשים חדשים לקריפטו. בהתחשב בכך שיש כרגע רק 42 מיליון ארנקים של ביטקוין בקיום, על פי סטטיסטה, זו שאיפה נשגבת.

מאז הקמתה בשנת 2018, הברית פיתחה את פלטפורמת הפרוטוקול האוניברסלי, שתאפשר למשתמשים ליצור אינטראקציה עם מספר מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות בלוקצ’יין יחיד. כעת הושק UPT, שהוא האסימון המקורי של הפלטפורמה, ואסימון השירות הבסיסי עבור המערכת האקולוגית של הפרוטוקול האוניברסלי. UPT זמין כרגע כרישום ראשוני באתר Bitcoin.com לְהַחלִיף. בבורסה מופיעים גם מטבעות יציבים שונים של פרוטוקול אוניברסלי, כולל הדולר האוניברסלי (UPUSD) והיורו האוניברסלי (UPEUR).

 דיבר על ההשקה של UPT, ג’יי.פי טייריוט, מייסד שותף של הברית UP ו- Uphold אמר:

 “אסימון הפרוטוקול האוניברסלי הוא הפיתרון לעסקים, צרכנים וממשלות גדולות וקטנות דורשות פתרונות לתמרון דיגיטלי של נכסים בכל מקום ובכל זמן.”

 אסימון רב-שימושי

 נכון לעכשיו, UPT מציעה מספר כלי עזר למחזיקים, בהתבסס על פעילותם של חברי הברית. לדוגמא, מחזיקי UPT יכולים לשים את האסימונים שלהם על פלטפורמת CredE ההלוואות והלוואות, ובאמצעות CredEarn הם מייצרים ריבית על כל אסימוני UP, כגון מטבעות הנייר האמורים כאמור..

פלטפורמת הכסף הדיגיטלי Uphold היא גם חברה בברית, כלומר בעלי UPT זכאים להנחות בעת המסחר ב- Uphold. הם יכולים גם לקבל מטבע דיגיטלי נוסף בחזרה עם השקת כרטיס החיוב של Uphold.

אם משתמשים במערכת הסדר התשלומים של OmiseGO, מחזיקי UPT יכולים לשלם עמלות באסימונים שלהם. UPT קונה גם הנחות על כנסים ואירועים שקיים חבר הברית בלוקצ’יין בברקלי והוזילה דמי ביקורת קוד בחברת האבטחה CertiK.

 UPT לעומת BNB

בשלב זה של התפתחות המטבע הקריפטוגרפי, יש ממש אלפי אסימונים. עם זאת, מעט מאוד מהם משרתים יותר ממטרה אחת, אם כי ישנם כמה יוצאים מן הכלל. משווה אחד יכול להיות אסימון ה- BNB של בינאנס, שהוא ענק ההחלפה טוען יש למעלה מ -120 מקרי שימוש בתוך המערכת האקולוגית Binance ומחוצה לה.

מקרה השימוש הראשון של BNB היה כמפתח לדמי מסחר מוזלים בפלטפורמת Binance. עם זאת, הנחות אלה יפחתו עם הזמן, ולכן הצוות בינאנס הציג בהתמדה פונקציונליות נוספת שנועדה להבטיח כי ל- BNB תהיה מושכת. מכיוון שבינאנס הרחיבה את טביעת הרגל שלה לשירותים נוספים, כך אסימון BNB זכה לתועלת נוספת.


כעת, בעלי BNB יכולים להשקיע בהשקות סמלים חדשות באמצעות פלטפורמת ה- IEO Launchance Binance, אפשרות להרוויח ריבית על ידי השתתפות בפלטפורמת Binance Lending, ולשלם דמי מסחר ב- Binance DEX. BNB היא גם האסימון המקורי של בלוקצ’יין בינאנס מאז שהושק בתחילת השנה.

 Binance הקימה גם מספר שותפויות ומאמצי שיתוף פעולה, המאפשרים מקרי שימוש עבור BNB מחוץ למערכת האקולוגית שלה. לדוגמה, משתמשים יכולים להזמין טיסות ומלונות ב- TravelbyBit ו- Trip.io פלטפורמות או העסקת פרילנסרים דרך CanWork.

 שותפות אינה זהה לזו של יכולת פעולה הדדית

עם למעלה מ- 100 מקרי שימוש שהצטברו במהלך שנתיים, BNB בהחלט יש יתרון על UPT כאסימון חדשני המשולב בחמישה פרויקטים חברי הברית. היכן ש- UPT עשויה להיות בעלת יתרון על פני BNB, היא באופיה ההדדי באמת.

כל מי שמשתמש ב- BNB מחוץ למערכת האקולוגית של Binance תלוי בשיתוף פעולה בין Binance לבין אותה חברה מסוימת. אם הקשר מתפרק, המשתמש עשוי לגלות שהוא לא יכול להזמין את הטיסות שלהם או לשכור את הפרילנסרים שלהם עם BNB יותר. לעומת זאת, UPT מבוססת על פלטפורמת ה- Universal Protocol, כלומר השימוש בה אינו תלוי בקשר עסקי כדי לשמור על השירות..

יתר על כן, עידן האסימונים של BNB פועל גם לטובתו. אם UPT יתגלה כפופולרי, זה יהפוך את ההצטרפות לברית לסיכוי אטרקטיבי יותר לפרויקטים אחרים. אם זה יקרה, בסופו של דבר, UPT עשויה להגדיל באופן דרמטי את השירות שלה על פני קשת רחבה של פלטפורמות ופרויקטים של בלוקצ’יין.

 יכולת פעולה הדדית היא אחד האתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני בלוקצ’יין. אם הפרוטוקול האוניברסלי יכול לפצח את הבעיה המסוימת הזו, לא יעבור זמן רב עד שהוא יעלה על המתחרים.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map