VeChain מבוקש: בעל הבית ההולנדי מעמיד את ביתו למכירה באופן בלעדי עבור וטרינרים

פרסומת פמקס

מטבעות קריפטוגרפיים ניסו למצוא מקרה של שימושים ונכנסו לשותפות עם עסקים בעולם האמיתי, כך שניתן יהיה ליישם אותם בעסקים רגילים בעולם האמיתי. ובכן, Vechain אולי מצא מקרה שימוש נדיר שבו אזרח הולנדי רוצה למכור את ביתו בהולנד, אך יקבל את התשלום עבור ביתו רק באסימונים של VeChain (VET)..

מדוע אסימוני VET בלבד

דווח כי אזרח הולנדי בשם דיאן ואן היינגן מחפש למכור את ביתו ברוטרדם-קרילינגן, הולנד. המחיר בו מוכר הבעלים תמורת 31,516,323.03 אסימוני VeChain (VET). נכון לעכשיו, הערך של אסימוני VET אלה הוא כ- 474,000 $, על פי נתוני CryptoCompare. פרטי הפרסום פורסמו על ידי הבעלים באמצעות ידית הטוויטר.

משהו אחר לגמרי, הבית שלי למכירה. לא משולם עם Crypto אגב.

עם זאת ניתן לשלם באמצעות $ VET ?

רוטרדם

106 מ”ר

דירת לופט עם סאונה!

מחיר: 390.000 אירו #למכירה #huistekoop # רוטרדם #crypto #vechain # ביטקוין #ethereum pic.twitter.com/rh8XComVdI

– ונדיאן (@GoConnectar) 20 באוגוסט 2018


יש לציין כי הייג’נינג הוא האדם הראשון בהולנד כולה שהעמיד את ביתו, לופט של 106 מ”ר, למכירה בתמורה לאסימוני VeChain. אמנם היו דיווחים על אזרחים הולנדים ואנשים במדינות אחרות שמוכרים את בתיהם תמורת ביטקוין (BTC), אך ייתכן שזו הפעם הראשונה שבה בעל בית מעוניין באסימוני VeChain עבור נכס..

אם ניתן להאמין לדוחות, אמר בעל הבית כי הוא מקבל אסימונים ב- VET מכיוון שהוא מאמין שערכם של אסימוני VET יגדל בטווח הארוך, שכן הפלטפורמה התומכת ב- Vechain מבוססת בלוקצ’יין תאפשר לעסקים להקליט עסקאות שלא ניתן להתעסק איתן. Heijningen אמר לחדשות החדשות המקומיות AD.NL כי אסימונים של VET אולי לא שווים הרבה “בינתיים”, עם זאת, הוא מאמין שערכו של המטבע הדיגיטלי יגדל בסופו של דבר משמעותית. בעל הבית ההולנדי התייחס ליתרונות הפוטנציאליים של פלטפורמת VeChain,

“המעצבים שמאחורי VeChain בנו פלטפורמה בה עסקים וממשלות יכולים להקליט [עסקאות] שלא ניתן להתעסק איתן. VeChain משתמשת בחדשנות בלוקצ’יין לבניית פתרונות למגזרים שונים, החל בתעשיית הרכב וכלה בשוקי משקאות האלכוהול. “

אסימונים ל- VET הם המטבע המקורי של פלטפורמת החוזים החכמה מבוססת הבלוקצ’יין VeChain, שמטרתה להפוך את תהליכי ניהול שרשרת האספקה ​​ליעילים יותר.

מבט חטוף בפרופיל הטוויטר של הייג’נינג מגלה שיש לו עניין אמיתי ב- VeChain, מכיוון שהוא מצייץ באופן קבוע עדכונים על פלטפורמת הנכסים הדיגיטליים..

כמו כן, קרא: VeChain [VEN] מחיר מתפוצץ 40% ומעקב אחר חיסון והחלפת מטבעות מעניק דחף למאיץ

Vechain צובר כוח

לאחר שהמשיך לפרט על מקרי השימוש הפוטנציאליים של VeChain, אמר האזרח ההולנדי כי יצרני הרכב יכולים לפקח במדויק על קריאות מד המרחק באמצעות מערכת הבלוקצ’יין השקופה של VeChain. לפי הייג’נינגן, ממשלת סין השקיעה רבות גם ברשת הבלוקצ’יין הקניינית של VeChain. הוא הוסיף כי סין עובדת עם ממשלות מדינות אחרות לפיתוח “מערכת אימות … מבוססת VeChain כדי לאמת אם החיסונים אמיתיים או לא.”

ההולנדי טוען גם כי כבר נוצרה מערכת כזו. אם נכון, זה עשוי להיות מועיל ביותר מכיוון שהיו דיווחים רבים שאושרו על הפצת חיסונים מזויפים ועלולים להיות קטלניים על ידי כמה מחברות התרופות הגדולות ביותר..

לא רק הייג’נינגן, משקיע הון הסיכון הבולט ג’ים ברייר, שידוע בהשקעותיו המצליחות בפייסבוק ובאטסי, הביע עניין ב- VeChain. גם על פי CryptoGlobe שדיווחה בחודש מאי כי PricewaterhouseCoopers (PwC), חברת השירותים המקצועיים השנייה בגודלה בעולם, הודיעה כי חברות הבת שלה בהונג קונג וסינגפור “רכשו כל אחת אינטרס בעלים קטן ב- VeChain”, הבלוקצ’יין כ- חברת שירות (המתאגדת בסינגפור) המתמקדת בניהול שרשרת אספקה, חוזים חכמים ושירותים פיננסיים.

כך הודיעה קרן VeChain על החדשות בטוויטר בציטוט חלק מההודעה לעיתונות של PwC הונג קונג: PwC HK נמצאת כעת בדיונים עם VeChain על מתן שירותים מבוססי אמון בפלטפורמת VeChain. זה ידרוש שימוש בטוקנים של VeChain כדי לגשת ולבצע עסקאות בפלטפורמה. ”

תודה @RaymundChao ושאר בכירי PwC על החדשנות שלך.

#PwCHK & #PwCSG להודיע ​​על קשר עסקי משותף עם @Vechainofficial. : https://t.co/SX6LrHXz9y #PwC # בלוקצ’יין pic.twitter.com/eLq9sBGGpk

– PwC סין / הונג קונג (@PwC_China) 4 במאי 2018

בעוד ש- Vechain הרחיב את מקרה השימוש באמצעות שותפויות לאחרונה עם ממשלת סין למעקב אחר חיסונים ועם NTT עבור תוכנית השותפים הפתוחים 5G שלה, היא בהחלט צוברת כוח ומייצרת לא רק הייג’נינג, אלא שהרבה אנשים מאמינים שזה מטבע סביר. עלייה בטווח הארוך.

האם לדעתך Vechain יכול להיות מטבע שיעלה בעתיד? תן לנו לדעת מה דעתך על אותו דבר.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map