הובלה אדווה בשאלה – הסטודנט מבקש הבהרה לקידום XRP על פני ביטקוין באוניברסיטת סטנפורד

פרסומת פמקס

נתקלתי בציוץ ש- ‘Pierre Rochard’ פרסם ב- 24 בינואר 2019. זה משך את תשומת ליבי כשקראתי שמר Rochard טען ”סוזן אתי‘(חבר ההנהלה של כלכלת ריפל וסטנפורד) שוחד על ידי ריפל כדי לקדם מידע כוזב על ביטקוין. הוא שיתף את המידע הזה עם צילום מסך שפרופ ‘. אתי חסם אותו ברשתות החברתיות בטוויטר.

האקדמיה המושחתת נמצאת במצב משבר מלא

כלכלן בסטנפורד שוחד על ידי Ripple (XRP) כדי לקדם מידע כוזב על ביטקוין

היזהר מרמאים, רמאים, שרלטנים וקונטרטים! pic.twitter.com/lwwiE8AIG9

– פייר רוכארד [⚡️] (@ pierre_rochard) 24 בפברואר 2019

סטודנט מבקש בהירות מפרופסור סטנפורד

זה התחיל על ידי הסטודנט מאוניברסיטת סטנפורד בשם ‘קונר בראון’ ששיתף את תצלום הדוא”ל בטוויטר שלטענתו – כבר שיתף עם פרופסור. על פי הצהרת הסטודנטית, סוזן אתי, שהיא פרופסור לכלכלה בטכנולוגיה בבית הספר ללימודי עסקים בוגרים בסטנדפורד – שיתפה ‘שגיאות שגויות רבות’ על ביטקוין בהשוואה ל- XRP.

https://t.co/7Z9PAb98Qb

– קונר בראון ⚡️ (@_ConnerBrown_) 24 בפברואר 2019

למרות שהמצגת בבית הספר למנהל עסקים היא בת חודש – אך התלמיד על שלא שמע דבר מהפרופסור באמצעות דוא”ל – לקח טוויטר ושיתף את אותו הדוא”ל לקבלת תמונה ברורה. הדואר נקרא כדלקמן; (שלחו אימייל בפירוט)

סוזן אתי לא מסכמת את טענת הסטודנט


ראוי להזכיר כי פרופ ‘אתי יחד עם פרופסור לכלכלה של טכנולוגיה בבית הספר לסטודנטים בסטנפורד לעסקים – הוא גם מועצת Ripple Labs.

בעקבות הציוץ, פרופ ‘אתי לא מסכים עם טענת הסטודנטים ולקח את טוויטר ב- 24 בפברואר 2019, ומסביר כי’ היא לא הייתה הפרופסור בכיתה – אלא מרצה אורחת בכיתה עם תפקיד אדווה שנחשפה. במילותיה;

היי-הייתי מרצה אורח בשיעור הזה עם תפקיד אדווה שנחשף, לא הפרופסור; קונר מעולם לא יצר איתי קשר או שיתף אותי במכתב זה; תיאור ההרצאה שלו הוא קריקטורה, ואני לא מסכים עם אפיונו של ההרצאה.

– סוזן אתי (@Susan_Athey) 24 בפברואר 2019

עם טענתו של פרופ ‘אתי, הסטודנט ביקש שוב שקופיות שהציגה במהלך המצגת ועל פי דרישה, פרופ’ אתי שיתף את המצגת (להלן)

הנה השקופיות שלי. בניגוד למה שאתה עשוי לחשוב מהפוסט של קונר, ההרצאה והשקפים הם ברמה גבוהה מאוד, אינטואיטיביים, מכיוון שזה היה שיעור MBA ללא רקע בבלוקצ’יין. רק מנסה לתת את התמונה הגדולה כמו גם כמה מהאתגרים. https://t.co/fI5bQ9HxKn

– סוזן אתי (@Susan_Athey) 24 בפברואר 2019

חצי עונה עדיין

שקופיות המצגת לא העלו את “מלוא הנקודה” לשיחה – פייר רוכארד וחובבי קריפטו אחרים החלו לחקור על “גרסת השמע של המצגת והגילוי”. ככזה, מר רוכארד המשיך לשאול ‘בלי האודיו’ …

ללא האודיו, רק על סמך התוכן המהותי של השקופיות, מצגת זו מגיעה כמסחרית של אדווה (XRP).

– פייר רוכארד [⚡️] (@ pierre_rochard) 24 בפברואר 2019

יתר על כן, חובב XRP, שמעדיף את Ripple ואת האסימון המקורי שלו ‘הסתבך בשיחה’ ואומר ‘השוואת XRP ל- BTC טובה בכל הנוגע לתשלום. בפרט, המשתמש ‘הרב אליפטי’ על ידי הערצת XRP לתשלום טוען באופן אישי כי ‘BTC רע לתשלום כי הוא איטי’.

אני חושב שטיעון החשמל רלוונטי רק אם אתה משווה ישירות את אותו מקרה שימוש. XRP מיועד לתשלומים, BTC עבור SoV. אולי עדיף להשוות ישירות את השימוש באנרגיה של LN txns ל- XRP txns. באופן אישי אני חושב ש- BTC רע לתשלומים מכיוון שהוא איטי.

– הרב אליפטי (@ EllipticHerb) 24 בפברואר 2019

כתגובה, מר רוכארד טוען כי “BTC ממשיך להיות הרבה יותר נזיל מ- XRP”.

הוגן, דעתי היא ששני חנויות הערך והתשלומים דורשות נזילות, ו- BTC ממשיך להיות הרבה יותר נזיל מ- XRP. אולי XRP יכול להגדיל באופן בר קיימא את הנזילות בקצב מהיר יותר מ- BTC ובסופו של דבר לעקוף אותו, אבל אני ספקן מכיוון שעדיין אין לנו אפילו עתיד XRP.

אז נכון לעכשיו, חובבי הקריפטו (במיוחד מקסימליסטים של ביטקוין) מחכים לבירור נוסף מפי פרופ ‘איי. לעומת זאת, חובבי XRP, המתייחסים למופע של XRP כדרך טובה לתשלום, מעודדים בשקט את הצדדים החיוביים בו..

לציין – שום דבר עדיין לא הסתיים וכאן אני מציג רק את ההצהרה הגלויה של פרופ ‘אתי, טענות הסטודנט והאינטראקציה שלי עם פירס רוכארד..

הישאר מעודכן עם קינגייפ כשאנחנו במחקר על מה שלפרופ ‘יש להם לומר על טענת הסטודנט – כל דעה בינתיים תתקבל בברכה.

מה לדעתך הטענה באמת אתית? או שאתה חושב שמשהו חסר?

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map