banner
banner

האם 10,000 דולר הם הקומה החדשה לביטקוין?

מחיר הביטקוין ממשיך לעלות בהתמדה מאז אירוע ההחלפה שהתרחש ב -11 במאי 2020. בהתחשב במחיר שהגיע למטה לסכום של 3,100 דולר ארה”ב בתחילת מגיפת נגיף הכורון, העובדה שביטקוין מפלרטט כעת עם רף 10,000 דולר פירושו משקיעים בתזמון טוב כבר שילשו את השקעתם תוך מספר חודשים בלבד.

גם עם כל האופטימיות סביב הביטקוין וכל האלטקוינים שעולים בערכו לצידו, נראה שבכל פעם שהזהב הדיגיטלי מתקרב ל -10,000 דולר, סוחרים דוביים דוחפים את המחיר למטה. ובכל זאת, הגיע הזמן לשקול שאלה חשובה: האם 10,000 דולר עומדים להיות הקומה החדשה לביטקוין בקרוב? בוא נדון.

מה השוק צריך לראות כדי להצדיק קומה של 10,000 דולר

העובדה שביטקוין אפילו מפלרטט עם ה -10,000 דולר כרגע הוא נס קטן בהתחשב במה שקורה למחיר במהלך מגיפת הנגיף הכורוני. עם זאת, יש הרבה דברים שהשוק צריך לראות לפני שמישהו יצדיק 10,000 דולר כקומה החדשה, כמחיר המינימום החדש שלעולם לא נפרץ שוב..

שקול לרגע את ההבדל בין תנועת המחירים של 3,100 דולר ל -10,000 דולר המתרחשת בשנת 2020 עד כה. עכשיו חשבו על העובדה שבדצמבר 2017, המחירים הגבוהים של ביטקוין בכל הזמנים ראו את המטבע מפלרטט עם רף 20,000 $.

כעת, לאחר שהאירוע החציוני השלישי של ביטקוין בא והלך, מומחים רבים מאמינים כי רף ה -20 אלף דולר נמצא בטווח הטווח, ויעלה עליו בסוף השנה. אבל יש גם סיבות לקחת בחשבון שהמחיר יכול לצנוח.

חציית סף 10,000 $ באופן זמני פשוט לא מספיקה. מנקודת מבט בסיסית, הירידה במספר הביטקוינים החדשים שנכנסים למחזור בזכות אירוע החציון האחרון הופכת אותו למעשה ל 50% פחות רווחי להישאר בעסקי כריית הצפנה. פירוש הדבר שחברות כרייה קטנות יותר הולכות להיבלע על ידי חברות גדולות יותר. איחוד מהסוג הזה מרכז למעשה את השליטה ומדכא את המטרה הסופית של ביטקוין. להפוך את החלפת הערך לדמוקרטית עבור כולם. זה גם אומר שהמחשבים שלך תומכים ברשת ואולי מחיר נמוך יותר.

ספיגה מוסדית יותר

ההשפעה של חברות כריית קריפטו קטנות יותר שעוזבות את הענף לחלוטין עשויה להיות רק שמחיר הביטקוין זקוק להשקעה מוסדית גדולה יותר כדי להתייצב מעל 10,000 דולר. חדשות אחרונות מצביעות על כך שגם מוסדות שדאגו בעבר לביטקוין מתחילים להתייחס אליו ברצינות כדרך לגידור השוק וגם כאמצעי להגן על המודלים העסקיים הקיימים שלהם..

דוגמה אחת כזו היא ג’יי.פי מורגן. המנכ”ל ג’יימי דימון היה מאוד גלוי לעובדה שעליית המחירים של ביטקוין בשנת 2017 הייתה לא יותר מאשר בועה ספקולטיבית וכי למטבע הקריפטוגרפי אין כמעט ערך מהותי. לאחרונה, נראה שהבנק מכנה זאת לגיטימית וכמעט שאין להכחיש שבשלב מסוים, כל בנק גדול שחש מאוים על ידי מטבעות דיגיטליים לא יהיה לו ברירה אלא לקנות את הענף..

מכיוון שלבנקים כאלה יש גישה לנפחים גדולים של נזילות, יהיה זה הגיוני ללכת על מטבעות דיגיטליים ולנצל כל הזדמנות שיש לרווח..

למרות שנראה שרוב הממשלות, הבנקים וחברות ההשקעה הגדולות יותר שמחים לבוא עם מטבעות דיגיטליים משלהם כדרך לנסות לשכנע את הצרכנים שהאסימון הדיגיטלי שלהם טוב כמו ביטקוין או כל מטבע מבוזר אחר, האמת היא המרכיבים האלה יצטרכו בסופו של דבר לקנות רשתות חסימות שאינן בבעלות אף אחד. צרכנים מספיק חכמים כדי לראות צורך זה להיכנס עכשיו.

מה המהמרים יכולים לעשות כדי להעלות את הקומה של הביטקוין

בעוד שמהמר הקריפטו הממוצע הוא ככל הנראה לא לוויתן עם מיליוני דולרים, יש דרך אחת שקהילת ההימורים יכולה לסייע בהעלאת מחירי המטבעות הדיגיטליים. כלומר להיות ליד השולחנות בהימורים במקום. עסקאות הימורים בשווי מיליוני דולרים מוחלפות מדי יום ברשת ביטקוין, וחסימות אחרות כמו את’ריום וטרון עד כמה שם..

כשהמחירים מעריכים את המצב כפי שהם, אין זמן טוב יותר מאשר עכשיו להכות את השולחנות. גם מהמרים שמפסידים בהימור צריכים להיות מסוגלים לזכות לטווח ארוך עם עליית מחירים כל עוד הבנקרול המיושן והטוב נשאר ללא פגע..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me