נאמנות מגדילה את סכום הכרייה בקריפטו על ידי קיצוץ של 100%

כריית הקריפטו פשוט הפכה לריכוזית יותר. חברת ניהול קרנות במיליארד דולר פידליטי אינטרנשיונל מכפילה את חלקה בחברת כריית ההצפנה האט 8 לאחר שחברת הכרייה קיבלה הצעה באמצע הלילה ב- 23 ביוני 2020 להגדיל את חלקה של חברת ההשקעות בפעילות הכרייה ליותר מ -10%..

המהלך מאחד עוד יותר את כריית הקריפטו באופן כללי, מכיוון שרוב התהליך מטופל כעת על ידי מעט מאוד חברות.

מה המשמעות של כריית ביטקוין?

כל אחד יכול להתחבר לרשת הביטקוין ולהתחיל לכרות מטבע קריפטוגרפי. לפחות זה היה המקרה בשנת 2009 כאשר ה- blockchain הושק ונדרשו מעט מאוד מחשוב בכדי לפתור חידות הצפנה ולקבל אשראי על כך בתשלומי ביטקוין..

מהר קדימה להיום. נדרש הרבה יותר כוח כדי לכרות את הביטקוין, כך שרוב עסקאות הביטקוין המאומתות על הבלוקצ’יין מאומתות על ידי חברות כרייה גדולות יותר שיכולות לספק את כוח הגיבוב הדרוש לפתרון חידות מורכבות יותר ולקבלת תשלומי הביטקוין האלה. ובכל זאת, ללא קשר להיקף כריית הקריפטו, משתמשים בודדים עדיין יכולים לקנות. אז למה זה דבר רע עבור הכרייה לאחד את האופן שבו פידליטי אינטרנשיונל עושה לאט?

זה גרוע מכיוון שרשתות מבוזרות כמו ביטקוין צריכות להגיע להסכמה על אימות עסקאות יחד כדרך לשמור על כולם כנים ולהרחיק שחקנים זדוניים מהבלוקצ’יין. אם פחות ופחות חברות אחראיות להחזיק באסדות כריית הצפנה הללו, כוח קבלת ההחלטות הזה כבר אינו נתון בידי הרבים. זה נח בידי המעטים. זה מסוכן מכיוון שהוא יוצר למעשה אווירת ריכוזיות בתוך רשת שאמורה להיות מבוזרת ודמוקרטית. זה אמור להיות נגיש לכולם.

איך איחוד זה יכול להיות דבר טוב?

הם עכשיו 17 בריכות כרייה שונות אחראי על רוב כוח הגיבוב המשמש לפתרון עסקאות ברשת הביטקוין. העובדה ש- Fidelity International רוכשת נתח גדול יותר ב- Hut8 לא משנה מהותית את מספר בריכות הכרייה ששולטות ברשת. יתר על כן, זוהי אינדיקציה להשקעה מוסדית גדולה יותר המתרחשת בעולם הקריפטו, כלומר למעשה השקעה בהעלאת המחיר של ביטקוין הימור סוללות בטווח הארוך..

לכן האיחוד הזה יכול להיות דבר טוב. לא משנה איך ההיצע של ביטקוין נבלע לאורך זמן, המציאות היא מחסור תמיד ייצור יותר ערך בשוק נתון. אז מהמרים ומשקיעים כאחד יכולים להרגיש חופשיים להשקיע ולצפות להרוויח בטווח הארוך. זה במיוחד המקרה עם המחיר של ביטקוין שנע כרגע לרוחב במהלך החודש-חודשיים האחרונים. מהלכים עיקריים המשפיעים על הבלוקצ’יין בצורה חיובית עדיין מתרחשים אך השוק נמצא במצב נדנדה כרגע.

הימורים בבריכות כריית ביטקוין

ההימור על ההצלחה לטווח הארוך של בריכות כריית ביטקוין עשוי בהחלט להיות שווה את הסיכון. ישנן חברות רבות שיציעו מניות של בריכות כרייה למשתמשים בודדים. אין צורך להפעיל קרן השקעות של מיליארד דולר או פולק מעל מיליוני דולרים כמשקיע פרטי כדי להסתבך.

בהשוואה למעשה להיכנס לאתר הימורים ולנסות להכפיל את כספך, הימור על מאגר כרייה כדי להעניק לך רווחים לאורך זמן הוא הימור הרבה יותר בטוח. עם זאת, זה כנראה לא מרגש כמו הימור ואתה לא מתכוון להכפיל את כספיך תוך 24 שעות.

פרטים נוספים על Fidelity International Deal

להלן כמה משיאי העסקה בין פידליטי אינטרנשיונל לבין האט 8:

  • פידליטי אינטרנשיונל היא חברת בת בבעלות השקעות פידליטי.
  • האט 8 פועלת כחברה בבעלות קנדית.
  • העסקה היא חלק מסבב גיוס של 8.3 מיליון דולר שיזם האט 8. פידליטי אינטרנשיונל אחראית לכ- 75% מההשקעה..
  • מחיר המניה של האט 8 נפתח ב -3.35 דולר באפריל 2018 בבורסת טורונטו והיה שווה רק 50 $ למניה עם תחילת התרסקות שוק הפנדמיה של נגיף העטרה בשנת 2020..
  • ל- Fidelity יש אפשרות לרכוש מניות רגילות במחיר של 1.80 דולר לכל אחת מהן, דבר המצביע על כך שהחברה היא שורית בנושא כריית קריפטו מכיוון שמניות של האט 8 רשומות כיום בסביבות $ 0.80 כל אחת בזמן כתיבת שורות אלה..
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map