תקציר יומי, 14 בדצמבר – כל מה שצריך לדעת על זהב ביום שני!

בוקר טוב סוחרים,

כיום, במהלך סחר המסחר באסיה, מחירי המתכת הצהובה לא הצליחו לעצור את עצרת הדובי שלהם במהלך הלילה, ונותרו דוביים סביב הרמה של 1,835.66 דולר, בעיקר בגלל סנטימנט השוק בסיכון. זה היה עד לביצועים החיוביים של ה- S&P 500 עתיד. עם זאת, סנטימנט המסחר האופטימי יכול להיות קשור לאופטימיות בארה”ב עקב שחרורו הקרוב של חבילת הגירוי הבאה והתחלת החיסונים כנגד נגיף העטרה, שבסופו של דבר ערערו את המשיכה הבטוחה של המתכת היקרה. מלבד זאת, נשיאת הנציבות האירופית (אי.סי.) אורסולה פון דר ליין וראש ממשלת בריטניה בוריס ג’ונסון הסכימו להאריך את שיחות הברקזיט לשבוע נוסף, להעדיף את סנטימנט השוק בסיכון ולהוסיף לחץ נוסף על מחירי הזהב המקלט הבטוח..

לעומת זאת, הוויסות הכליליים המתמשכים (COVID-19) והמריבה בין ארה”ב לסין ממשיכים לאתגר את מצב הרוח המסתכן בשוק, שהגביל את המומנטום החסרוני של מטילים. יתר על כן, חולשת הדולר האמריקני הרחב יכולה להיחשב גם כאחד הגורמים המרכזיים המסייעים בהגבלת הפסדים עמוקים יותר בזהב. המתכת הצהובה נסחרת כיום ב -1,835.87 ומתאגדת בטווח שבין 1,834.38 ל -1,841.59.

טון המסחר בשוק נתמך גם בגלל האופטימיות ביחס לחיסון וטיפול אפשרי בנגיף העטרה. תקוות אלה מונעו לאחר שמנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) אישר רשמית את חיסון ה- Pfizer-BioNTech COVID-19 לשימוש חירום. בינתיים, התקוות קיבלו חיזוק נוסף על ידי ההצעה האחרונה שאנשי צוות הבית הלבן יהיו בין הראשונים להתחסן. עם זאת, ההתפתחויות החיוביות עקב חיסון ה- COVID-19 ממשיכות להעדיף את מצב הרמת הסיכון בשוק ולערער את מחירי המתכת הצהובה..

מעבר לבריכה ניתן היה לייחס את הסיבה לסנטימנט השוק בסיכון לקצת התקדמות הברקזיט, שהופעלה לאחר שנשיאת הנציבות האירופית (EC) אורסולה פון דר ליין וראש ממשלת בריטניה בוריס ג’ונסון הסכימו למתוח את שיחות הברקזיט ל שבוע נוסף.

כתוצאה מכך, הדולר האמריקני הרחב לא הצליח להשיג מתיחה חיובית, כשהוא מציע הצעות ביום כאשר הספקות נמשכים לגבי ההתאוששות הכלכלית העולמית מ- COVID-19. זה היה עד לנתונים האמריקניים הנחותים בשבוע שעבר. בינתיים, סנטימנט השוק בסיכון הכביד גם על המטבע האמריקאי. מנגד, ההפסדים בגרינבק התחזקו עוד יותר על ידי הציפיות לפד ישמור על ריביות נמוכות לתקופה ממושכת, כפי שהוחלט בישיבת המדיניות האחרונה בשנת 2020. עם זאת, ההפסדים בדולר האמריקני סייעו ל להגביל הפסדים עמוקים יותר ב זהב מחירים, כמחיר זהב קשור הפוך למחיר הדולר האמריקאי. בשעה 21:48 ET (01:48 GMT) ירד החוזים העתידיים על מדד הדולר האמריקני, העוקב אחר הירוק מול דלי של מטבעות אחרים, ב -0.17% והגיעו ל -90.773.

נהפוך הוא, דאגות השוק המתעצמות בנוגע לעלייה המתמשכת במקרי וירוס כורונים חדשים בארה”ב ובאירופה, אשר ממשיכים לדלק את החששות להתאוששות כלכלית עולמית באמצעות הטלת מגבלות נעילה חדשות על פעילויות כלכליות וחברתיות, מנסים להמשיך ולבדוק את ביצועי השוק העילאיים. מלבד זאת, חוסר היכולת לאורך זמן לעבור את החבילה הפיסקלית של ארה”ב, והחשש ממלחמת סחר / פוליטיקה מן המניין בין המערב לסין, מאתגרים גם את מצב הרמת הסיכון בשוק, שעשוי לסייע בהגבלת ההפסדים. במחירי המתכת הצהובה.

בהתקדמות, סוחרי השוק ישגיחו על כותרות הגירוי האמריקניות ועל חדשות החיסונים. בינתיים, העדכונים סביב שיחות הסחר בברקזיט וההתעסקות בין סין לארה”ב לא איבדו שום משמעות ביום.

 

תמיכה והתנגדות יומיומית

S1 1,789.71

S2 1,813.47

S3 1,826.67


נקודת ציר 1,837.24

R1 1,850.43

R2 1,861

R3 1,884.77

זהב מתאגדת בטווח מסחר צר בין 1,847 ל -1,822, על רקע נפח המסחר הדק והתנודתיות. השוק מדווח לעיתים קרובות על תנודתיות כה דקה באמצע דצמבר, מכיוון שסוחרים מסיימים את עמדותיהם לקראת סשן החגים. פריצה שורית ברמות סביב 1,847 עשויה להוביל את זהב מחיר גבוה יותר, עד לרמת ההתנגדות הבאה של 1,851, יחד עם רמות תמיכה של 1,830 ו- 1,824. הטיה ניטרלית שוררת. בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map