2 דברים שלעולם אסור לך לשכוח כסוחר! ין יפני ו- S&P 500 בפוקוס

סנטימנט סיכון. איזה גורם חשוב בעולם הפיננסי! כוחות הפחד והחמדנות מתנגשים כל יום בשווקים. כשמתרחשים מהלכים גדולים והכסף עף בכל מקום, כמה מכשירים יכולים לתת לנו רמזים אם משתתפי השוק פוחדים או חמדנים..

אתה מבין שכשמשקיעים רעבים לתשואות, הם לא אוהבים להשתטות עם נכסים שאינם מציעים תשואות טובות. כמו הין היפני והפרנק השוויצרי. מטבעות אלה אינם מניבים ריביות גבוהות ונחשבים לנכסי מקלט בטוח. אותו דבר נחשב לזהב, שהוא מכשיר פופולרי בתקופות של אי וודאות פוליטית וכלכלית. אל לנו לשכוח את הדולר האמריקאי, שנחשב בעיני רבים גם כמקלט בטוח, אם כי בדרך כלל הוא לא מגיב לסלידת סיכון באותה עוצמה כמו הין היפני, למשל.  

אז מה קונים המשקיעים כשהם מגיעים לתשואה? ובכן, ישנם נכסים רבים ושונים המציעים תשואות טובות יותר מאשר למשל זהב או ין יפני. לעתים קרובות משקיעים קונים מניות כאשר הם מחפשים תשואות גבוהות יותר על השקעתם. כאשר הם מעבירים כסף למניות, לעתים קרובות הם ימכרו נכסים נמוכים יותר ובטוחים יותר כמו הין היפני על מנת לשחרר את הכספים הדרושים באמצעותם הם יכולים לקנות מניות אלה. נכסים אחרים בעלי תשואה גבוהה יותר כוללים צמדי מטבעות עם ריביות גבוהות. על ידי רכישת אלה כנגד מטבעות מניבים נמוכים יותר כמו למשל הין היפני, משקיעים מרוויחים ריבית עבור כל יום שהם אוחזים בתפקיד. זה נקרא a לשאת סחר. זה מביא אותנו למכשיר ולשיעור הראשון שלנו להיום. בואו נסתכל על USD / JPY:

 

USD / JPY – מוכן לזוז שוב גבוה יותר?

2 דברים שכדאי לא לשכוח 1תרשים יומי USD / JPY

הדולר / JPY נחלש כבר לא מעט זמן. המכירה של היום ביין היפני היא משהו שהדובים צריכים לשים לב אליו, עם זאת. הנר היומי העוצמתי של היום מהווה איום על המבנה הדובי בצמד מטבעות זה. למרות שהזוג עדיין נמצא במגמת ירידה בטווח הקצר, 200 הימים ממוצע נע מציע שהזוג נמצא ב מגמת עלייה כשאנחנו מסתכלים על התמונה הגדולה יותר.

בתוך בריא מגמת ירידה, אתה לא רוצה לראות את סוג הנר שראינו היום, ואתה גם לא רוצה לראות זווית כה רדודה במגמה. דבר נוסף שיש לשים לב אליו הוא האם אנו רואים הרבה יותר נרות אדומים מאשר נרות כחולים. במגמת ירידה חזקה, הנרות ביותר יהיו בצבע אדום שמצביע על כך שיש מכירה חזקה ושהדובים הם בשליטה איתנה. כרגע אנחנו לא רואים את האיכות הזו, ואנחנו רואים יותר ויותר נרות שוריים. הדובים צריכים להיזהר כאן.

הדבר הראשון שאסור לנו לשכוח כסוחרים הוא שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו ‘להתחתן’ עם הטיה כיוונית מסוימת בשוק. כמובן, עלינו לזהות את המגמה ולסחור בכיוונה. אך עלינו להיות קשובים לשינויים מבניים בשוק ולהיפטר מההטיה שלנו ברגע שיש הוכחה מספקת לכך שמגמה הסתיימה. סוחרים מתחילים לעיתים קרובות נצמדים לאמונתם לגבי מכשיר פיננסי עד שהפסידו הרבה כסף, במקום להסתגל לתנאי שוק דינמיים כמו מקצוען. האם אני אומר שמגמת הירידה של USD / JPY הסתיימה? לא בהכרח; אך עקוב מקרוב אחר מבנה המגמה הזו.

הנה תרשים שבועי, רק כדי לתת לך קצת יותר פרספקטיבה:

2 דברים שאסור לך לשכוח לעולם 2תרשים שבועי של USD / JPY

כאן אנו יכולים לראות בבירור שהמגמה ארוכת הטווח עולה, והמחיר מחזיק מעל הממוצע הנע של 20 EMA ו- 200 שבועות. מגמת הירידה לטווח הקצר שחווינו בשבועות האחרונים היא רק תיקון בלבד במגמת השור הגדולה יותר. בואו נראה אם ​​הזוג הזה יחזיק מעל הממוצע הנע האקספוננציאלי של 20 השבועות ויעשה התקדמות גבוהה יותר בשבועות הקרובים.

 

ס&P 500 – מגמת השור המדהימה נמשכת

2 דברים שכדאי שלא לשכוח


ס&תרשים 500 P יומי

כדי לחזור לכל נושא הסנטימנט, שמתי לב אחר הצהריים, שכאשר הין היפני החל למכור באגרסיביות בסביבות השעה 15:00 GMT, ה- S&P 500 ומדדי מניות אחרים החלו לנוע בצורה די אימפולסיבית גבוהה יותר. זה מראה כיצד סנטימנט הסיכון השפיע על תזרים הכספים כיום. ראינו גם מכירה בפרנק השוויצרי וזהב, אשר, כפי שציינתי קודם, שניהם נכסי מקום מפלט בטוח. אז הנכסים הבטוחים יותר נסחרו בנכסים מסוכנים בעלי תשואה גבוהה יותר.

על ה- S&P 500 – הכוח וההתמדה של מגמה זו הם פשוט פנומנליים. הדבר השני שאסור לנו לשכוח לעולם הוא לסחור עם המגמה. הטרנד הוא חבר שלך. זהו העיקרון החשוב ביותר במסחר במכשירים פיננסיים! יכולת לקנות את ה- S&P 500 בכל עת בשני העשורים האחרונים והיית מרוויח היום אם רק היית מחזיק בתפקיד / ים שלך. מלבד זאת, בשבועות האחרונים הוצעו גם הזדמנויות מסחר נהדרות. אני מקווה שהשתמשת בטיפ המסחר שלי ב- 31 בינואר כשכתבתי על רכישת ה- S.&P 500. הנה קישור למאמר: סחר הדולר האמריקאי ברגל האחורית בעוד המניות מתקנות תחתונות. זה היה עושה לך רווח נאה. אני עדיין בתפקיד הארוך שהזכרתי במאמר ההוא. טרנד השור ממש בריא, ולכן אני לא ממהר לקחת אף אחד מהרווחים שלי כרגע. הפסד העצירה שלי הובא כמובן להפסקה. בהחלט אהיה מחפש אחר הזדמנויות קנייה נוספות ב- S&P בימים הבאים. 

זה מביא אותנו לסוף הניתוח של ימינו. זכור להסתגל לתנאי שוק משתנים ולסחור בכיוון המגמה הרווחת. יש הרבה כסף שאפשר לעשות שם. בוא נעשה את זה!

בהצלחה עם החבר’ה המסחרים שלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map