banner
banner

הנכס המבצע הטוב ביותר של ביטקוין סטיל 2019 למרות השקף האחרון

עבור משקיעי ביטקוין, שנת 2019 הייתה שנת רכבות הרים. לאחר שהחזיר חלק מהאדמה שאבדה בחורף הקריפטו של 2018, בשלושת החודשים האחרונים נראתה המטבע המוביל בעולם המופעל על חשש שנרכש יתר על המידה..

עם התקרבות החודשים האחרונים של השנה, משקיעי ביטקוין רבים מקווים להחזרת העצרות המאוחרות של השנים האחרונות..

למרות האתגרים, הביטקוין עדיין עומד בראש ובכתפיים מעל השאר. זהו הנכס בעל הביצועים הטובים ביותר לשנת 2019.

הביטקוין עלה ב -114% מינואר

על פי גולדמן זאקס, מחלקת הנכסים עם הביצועים הטובים ביותר לשנת 2019 הייתה מניות הטכנולוגיה האמריקאיות, ורשמה צמיחה של 31%. עם זאת, בהשוואה לתשואות שפרסם הביטקוין (שהתעלם מגולדמן זאקס בחישוביהם), מדובר בבירה קטנה.

באותה תקופה הזהב עלה ב -17%. בינתיים, ה- S&P 500 החזיר 21%. לאלה שחיפשו מקלט בטוח באגרות חוב של ארה”ב, היה פחות טוב לחגוג עם תשואה של 1.6%.

באותה תקופה צמח הביטקוין ב -114%. משקיע שגיבה בביטקוין ב -1 בינואר כבר היה מכפיל את כספו ואז כמה. זאת למרות הגלימות שמשרטטות את המסחר היומיומי והשבועי בשבוע בשווקי הביטקוין.

הביטקוין סיים את הרבעון השלישי במחיר מכובד של 8,303 דולר. זה בירידות השיא של חודש יוני, שהחזר את המטבע הקריפטוגרפי ל -12,902 דולר. ב -1 בינואר 2019 זה היה 3,801 דולר.

ואנליסטים לא מצפים שהצמיחה תואט בקרוב. לדברי בראד קון ב- CoinDesk, השלטים מצביעים על עצרת מחודשת לסוף השנה. זה יכול לקחת את ה- BTC מעבר לשיאי יוני.

“מחירי הביטקוין הוכפלו יותר מ –2019, והרבה מעבר לתשואה של 31 אחוזים למניות הטכנולוגיה בארה”ב, שגולדמן זאקס רואה בעיניהם את סוג הנכסים בעל הביצועים הטובים ביותר עד כה. תשואות גדולות יכולות למשוך עניין ממשקיעים גדולים בשווקים הפיננסיים המסורתיים המורעבים בתשואה. מנהלים בחברת הנתונים מסרי טוענים כי מחירי הביטקוין, הנמצאים כיום בסביבות 8,200 דולר, עשויים להתגבר לשיא חדש בחודשי השנה הנותרים, ועומדים בראש הרמה של 12,902 דולר שהושגה ביוני. “

עם זאת, עבור יותר מדי משקיעים, במיוחד ברמה המוסדית, הביטקוין נשאר הצעה שאי אפשר לגעת בה. לפחות בינתיים.

משקיעים מוסדיים שמתחילים להתחמם לביטקוין

מוסדות כמו גולדמן זאקס וג’יי פי מורגן כבר פרסמו את רגשותיהם ביחס לביטקוין. נשמעה ביקורת גבוהה מצד מנהלים מובילים. אבל בתור ביטקוין ו מטבע מוצפן מתבסס יותר ויותר ליום, השקפות אלה הולכות ומתיישנות יותר ויותר ולא מושכלות.

הביטקוין קיים רק מאז 2009. זהו כהרף עין, מבחינת השווקים הפיננסיים. במיוחד כאשר מעורבים משקיעים מוסדרים, התייחסות למה שנראה להם כמו נכס ספקולטיבי עם יסודות מטושטשים שהם עדיין לא מבינים ממשיך להרגיש מסוכן.

ישנם סימנים לכך שמצב הרוח משתנה. מוסדות כל אילן היוחסין מתחממים לקריפטו כמחלקת נכסים.

קלד ואן שרבן, דירקטור בחברת ההשקעות קריפטו KR1, אמר כי למשקיעים המוסדיים מתחילים להרגיש נוח יותר עם השקעה בביטקוין..

“הביטקוין כבר היה מספיק זמן בו אנשים מכירים אותו יותר. כן, זה מתנדנד בפראות, אבל הם אולי מכירים אנשים אחרים שיש להם ביטקוין, ויגידו לעצמם ‘היי, הם הצליחו די טוב השנה’. זה תמיד בגלל החשש להחמיץ. “

נראה כי 2020 יקבלו בברכה משקיעים מוסדיים יותר ויותר לביטקוין. עבור רבים, כולל האנליסטים מסרי, תפקידו של הביטקוין כחנות ערך דיגיטלית יהיה המפתח ככל שהשוק ימשיך להתבגר..

עבור משקיעים רגילים אלה חדשות טובות. הגידול בביקוש המוסדי ימשיך להעלות את מחירי הביטקוין טווח ארוך. ועם היצע קבוע של 21 מיליון BTC, יבוא יום בעתיד הלא רחוק בו לא יישאר לי ביטקוין חדש, מה שאומר קניית ביטקוין יהיה קשה..

מה המשמעות של משקיעים וספקולנטים בביטקוין?

בהתעלם מהעליות והירידות של המסחר היומי בביטקוין, הביטקוין עצמו נותר סיכוי אטרקטיבי, במיוחד עבור משקיעים בודדים.

אתה לא צריך להיות בנק או קרן פנסיה מונעת סיכון כדי להרוויח מביטקוין. אמנם קיימים סיכונים שאינם ניתנים להכחשה בהשקעה במה שהוא, לעומת סוגים אחרים של נכסים, שוק תנודתי, אך עדיין יש מקום לביטקוין לצמוח הן בטווח הבינוני והן בטווח הארוך..

אם אתם מחפשים נקודה, לביטקוין יש רקורד מוכח של צמיחה. לאחרונה בשנת 2017 תוכל לקנות 1 BTC תמורת 806 דולר, כ -10% מערכו כיום.

עם מרחב ראלי במהלך הרבעון האחרון של 2019, והשווקים ממשיכים להבשיל כאשר המשקיעים המוסדיים מגיעים לאט לאט לרעיון הגיבוי לביטקוין, יש טיעונים ברורים להסתבך במוקדם ולא במאוחר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me