banner
banner

האתגרים הגדולים ביותר מול הימורי ביטקוין בשנת 2021

זה מטורף לחלוטין מה שקורה בשוק הביטקוין ובקריפטו עכשיו, ומהמרים צריכים לאהוב את זה. כנ”ל לגבי אתרי הימורים בביטקוין שמרוויחים מכל ההופלה הזו. כאשר מפעילי הימורים מעבירים רווח מעל אגרוף, יש להם כעת את ההון להתמודד עם כמה מהאתגרים הדוחקים ביותר של הימורי ביטקוין ככל שאנו מתקדמים לקראת שנת 2021. בפוסט זה נשאף להדגיש את האתגרים הללו ולדון במה מפעילי הימורים יכולים לעשות כדי תן למהמרים כמוך חוויית לקוח טובה יותר והזדמנות טובה יותר להרחיק זוכה.

הגברת הגישה למשחקים ניידים באמצעות ביטקוין

אתר הסטטיסטיקה Statista.com מעריך כי יותר מ -3.5 מיליארד אנשים מחזיקים כיום סמארטפון. תחשוב על זה לרגע. על פי ההערכות יש כיום כ- 7.5 מיליארד אנשים על פני כדור הארץ וכמעט למחציתם יש טלפון חכם. מכל המשתמשים האלה, זה העריך כי 2.2 מיליארד בני אדם להשתמש בסמארטפון שלהם כדי לעסוק במשחקים ניידים.

אתה יכול להמר שמספר לא מבוטל מהמשתמשים הללו, במיוחד גברים צעירים, עשוי להיות נוטה להפיל הימור דרך אפליקציה המחוברת ישירות לטלפון שלהם. זוהי הזדמנות מדהימה עבור אתרי הימורים בביטקוין. הבעיה היא שלרוב אתרי ההימורים בביטקוין, אפילו אלה שהיו כבר בתחילת מהפכת הביטקוין, אין בהכרח חוויית אפליקציה סלולרית מרתקת להציע ללקוחות שלהם..

עכשיו כמובן, זה לא אומר שמהמרים שלא משתמשים באפליקציה סלולרית לא נכנסים למחשב כדי להמר על הימורי ביטקוין באמצעות דפדפן אינטרנט טוב וישן. אבל עדיין, יש כאן הזדמנות גדולה למפעילי הימורי ביטקוין להסתובב ולהקל עוד יותר על כניסה למשחק. האתגר כאן הוא שצריך להיות על רמפות המחוברות ישירות לאפליקציות ולמפעילים הכל במקום אחד, כך שניתן יהיה להציב הימור קל כמו ללחוץ על האגודל על אפליקציית ההימורים של ביטקוין לבחירתכם..

סביר להניח שרעיון זה עדיין נמצא במרחק שנה-שנתיים מלהחזיק באמת את תחום ההימורים בביטקוין.

סביבה רגולטורית המשתנה ללא הרף

ניסיון להתמודד עם הרגולטורים הוא דבר שמטריד הן קריפטו והן הימורים כבר עשרות שנים. החדשות הטובות הן שהרגולטורים מתקדמים בקבלת ההימורים שלהם (במיוחד באמריקה) ובהבנתם את המטבעות הקריפטוגרפיים וכיצד מתן אפשרות למשקיעים לגשת אליהם הוא דבר טוב לעתיד הכלכלה העולמית..

עם זאת, אין דרך אחת להתקרב למטבעות קריפטו או להימורים באופן אוניברסלי. זה לא כאילו קיימת ועדה עולמית המוקדשת לקידום שניהם.

המשמעות היא שמפעילי ההימורים בביטקוין מותירים למשאביהם ככל שהם מבינים איפה ואיך לעשות עסקים. החלק שבו הוא החלק הקל. מרבית אתרי ההימורים מורשים באיים כמו גיברלטר, קוראסאו, מלטה, איי קיימן או בריטניה למשל. עבור נכסי הימורים שכבר עושים עסקים במקומות אלה, קבלת ביטקוין היא יותר עניין של הבנת הטכנולוגיה ואיך לשלב אותה באמצעות ארנקים מאשר עניין של חששות רגולטוריים..

עם זאת, אין שתי מדינות זהות בגישתן להימורים או לקריפטו. אם אתה הולך להשיק אתר הימורים בביטקוין, אתה חייב להיות מוכן להבין את הקליפ כדי שתוכל להבין כיצד לנווט בו..

הצמיחה הנפיצה של מתחרויות משחק ישירות ועקיפות

מהמרים עשויים להשליך קריפטו כלשהו או לא לתחרות ספורט אלקטרוני או מציאות מדומה פעם אחת. אבל האמת היא, שגם אם אתה לא מהמר על ספורט אלקטרוני, אתרי הימורים בביטקוין עדיין מקווים שאתה הולך לבחור בהימורים על פני הוצאות כסף על קונסולות ומשחקים. הערעור של פוטנציאל פרנסה במשרה מלאה כשחקן משחקי וידאו מקצועי הופך למציאות עבור יותר ויותר גיימרים מדי שנה. מציאות מדומה מציעה דינמיקה אחרת שענף ההימורים כנראה עדיין לא מוכן להתחרות בה.

השורה התחתונה היא בין אם אתה מהמר למחייתך או סתם בשביל בידור, התעשייה בכללותה תמיד מתחרה בדולרי הבידור שלך. אם אתה מוציא את הדולרים האלה על מציאות מדומה או משחקי וידאו, סביר להניח שאתה מוציא פחות באתרי הימורים.

עם זאת, 2021 מביא עמו גם הרבה הזדמנויות עבור מפעילי הימורי ביטקוין להתבסס עוד יותר כמרכיב מרכזי בחיי הבידור שלכם. התעשייה התקדמה במהירות לאורך השנים ותמשיך לעשות זאת גם בהמשך. אני מקווה שאתה בצד הנכון של ההיסטוריה כשאתה ממשיך במסע ההימורים שלך בביטקוין.

שהרווחים ימשיכו להיות שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me