banner
banner

22–26 באוקטובר: שבוע הפורקס קדימה – המדיניות המוניטרית של BOC ו- ECB ברדאר!

השבוע היה פרודוקטיבי למדי עבור גרינבק, כאשר מדד הדולר האמריקני זינק לשיאי שבוע ביום חמישי, כאשר תשואות האוצר עלו יותר. רוב זה הגיע לאחר שדקות מישיבת הפדרל ריזרב בספטמבר הראו שקובעי המדיניות של הפד מאוחדים באופן כללי בצורך להעלות את עלויות ההלוואות עוד יותר..

אז זה היה שבוע מהנה ותודה מיוחדת לפדרל ריזרב שהניע את התנודתיות האדירה בשוק, כאשר מנהיגי המט”ח הצליחו לתפוס 28 עסקאות, מתוכן 20 נסגרו ברווחי קנייה, וסימנו אחוז הצלחה של 71%.

השבוע הקרוב עמוס גם בכמה אירועים כלכליים בעלי השפעה גבוהה, הכוללים את דוחות המדיניות המוניטרית של בנק קנדה והבנק המרכזי באירופה. המשקיעים יתמקדו גם בנתוני q / q מראש של התוצר המקומי בארה”ב כדי לקבוע מגמות נוספות בגרינבק. הנה מה לצפות מהם …

רשימת צפייה – אירועים כלכליים מובילים השבוע

יום שני – 22 באוקטובר

ביום שני, השוק עשוי להתאגד בטווחים צרים בגלל היעדר יסודות עיקריים. לוח השנה הכלכלי לא מציע הרבה ביום שני, והמשקיעים יחפשו לסחור במערכי המסחר הטכניים.

AUD – עוזר RBA, מושל דבאל, מדבר

עוזר הנגיד של בנק המילואים באוסטרליה, גיא דבל, אמור לשאת דברים בוועידת איגוד ההחלפות והנגזרים הבינלאומי בסידני. שאלות קהל צפויות בשעה 22:35 (GMT).

דבל אחראי לייעוץ לחברי דירקטוריון בנק המילואים – שמחליטים היכן לקבוע את שיעורי הריבית המרכזיים של המדינה – בנושאים הקשורים לכלכלה, וההתקשרויות הציבוריות שלו משמשות לעיתים קרובות כדי להפיל רמזים עדינים בנוגע לתמורות מדיניות עתידיות ולכן דבריו יכולים להיות חשובים. לאוסי.

יום שלישי – 23 באוקטובר

GBP – BOE Gov Carney מדבר

ביום שלישי בשעה 15:20 (GMT) אמור מושל ה- BOE מארק קרני לשאת דברים בכנס למידת מכונה בהנחיית אוניברסיטת טורונטו. כראש הבנק המרכזי השולט בריביות לטווח הקצר, יש לו השפעה רבה יותר על ערך המטבע של המדינה מאשר כל אדם אחר. סוחרים בוחנים את ההתקשרויות הציבוריות שלו מכיוון שהם משמשים לרוב לרמות רמזים עדינים ביחס למדיניות מוניטרית עתידית.

עם זאת, האירוע עלול להשתיק מכיוון שמושל BOE אינו צפוי לדבר על אירוע המדיניות המוניטרית. עם זאת, שאלות הקהל יכולות ליצור רמזים לגבי החלטות המדיניות הקרובות.

דולר – חבר FOMC בוסטיק מדבר

בשעה 17:30 (GMT) צפוי בנק הפדרל ריזרב באטלנטה, רפאל בוסטיק, לדבר על הכלכלה והמדיניות המוניטרית באוניברסיטת לואיזיאנה שבבאטון רוז ‘. הבית ייפתח לשאלות הקהל, ולכן הסיכוי לשאלות לא מובנות ותשובות לא מובנות נשאר שם. זה יכול להועיל לסחור בתנודתיות הפתאומית בשוק.

יום רביעי – 24 באוקטובר

יורו – גוש האירו

ביום רביעי, התיק הכלכלי עמוס במלואו במספר נתוני PMI שמגיעים מגוש האירו, אך לפני שנדבר על כך בפירוט, בואו נראה מה נתון ה- PMI וכיצד הוא יכול להשפיע על השוק.

PMI מייצג את מדד מנהלי הרכש וזה מדד מוביל לבריאות כלכלית. עסקים מגיבים במהירות לתנאי השוק ומנהלי הרכש שלהם נושאים אולי את התובנה העדכנית והרלוונטית ביותר בראיית החברה בכלכלה..

נתונים אלה מושווים לשיעור המדד של 50. מעל 50 מצביע על התרחבות בתעשייה, להלן מצביע על התכווצות. למעשה, הכלכלות הגדולות בעולם מפרסמות את הנתון הרבה מעל 50, ולכן קשה למשקיעים להבין את השפעותיו על שוק המטבעות..

אז איך נסחר בנתוני PMI?

עוגיות, הרעיון הוא להשוות את הערך הנוכחי של PMI לאומדן שלה ולנתונים הקודמים. לכן, אם השחרור גבוה משמעותית או מתחת לתחזית ולנתון העבר, יהיה לנו קל מאוד לקבוע את כיוון התנועה ללא קשר לעובדה שהוא מעל או מתחת ל 50 מדדים..

עכשיו בואו נסתכל על נתוני ה- PMI המתוזמנים היום …

  • PMI לייצור פלאש צרפתי – הנתון אמור להיות בשעה 7:15 (GMT) עם תחזית של 52.4 לעומת 52.5 בחודש הקודם.
  • PMI של שירותי פלאש צרפתיים – לצד ה- PMI הצרפתי לייצור ייצפו השירותים PMI. הוא צפוי לרדת מעט ל -54.7 לעומת 54.8.
  • PMI לייצור פלאש גרמני – הנתונים יפורסמו מיד לאחר 15 דקות של שירותים צרפתיים וייצור PMI בייצור בשעה 7:30 (GMT). זה תחזית שלילית וצפוי לרדת מ -53.7 ל -53.5.
  • PMI של שירותי פלאש גרמניים – הוא נקבע עם תחזית של 55.5, מעט מתחת לנתון של 55.9 בחודש הקודם.
  • PMI לייצור פלאש – הנתון יוצא בשעה 8:30 (GMT) והוא צפוי לרדת גם מ -54.7 ל -54.9.

השפעה אפשרית: המטבע היחיד של אירו יכול להישאר בלחץ מכירה מכיוון שרוב הנתונים צפויים לשלילה. נתוני ה- PMI בתחום השירותים והייצור האירופיים צנחו מאז תחילת 2018, וזו הסיבה העיקרית לכך ש- ECB מרגיש מהסס להעלות את הריבית.

CAD – דוח מדיניות מוניטרית

ביום רביעי, בנק קנדה יתייצב במרכז הבמה יחד עם נתונים כלכליים אחרים.

ה- BOC היה אחד הבנקים המרכזיים הבודדים בקרב כלכלות ליברליות (מלבד הפדרל ריזרב האמריקני) שהצליח להעלות את הריבית למרות המשברים ומלחמת הסחר. בנק קנדה הגדיל את השיעורים ארבע פעמים מאז 2017 וכעת צפוי לספק העלאת ריבית נוספת של 0.25% ביום רביעי.

מה הסיכוי להעלאת שיעורי?

כלכלנים מאוד אופטימיים לגבי העלאת תעריפים נוספת וזה נובע בעיקר מהסיכום המוצלח למשא ומתן מחדש של NAFTA בתחילת החודש. לכן, תחושות העלאת הריבית עשויות לשמור על תמיכה בדולר הקנדי.

מה קורה כאשר BOC מעלה את שיעור הריבית?

עד יום רביעי, הלוני עשוי לסחור בשורי מכיוון שמשקיעים יתמחרו בסנטימנט העלאת הריבית.

אם BOC אכן יעלה את שיעור הלילה ב -25 נקודות בסיס, אנו עשויים לראות קנייה חדה ב- CAD אך היא יכולה להישאר קצרת טווח והשוק עשוי להתהפך ברווחיות..

בעוד שבמקרה של שום שינוי בשיעור הלילה, אנו עשויים לראות מכירה דרמטית של לפחות 100-200 פיפס ברגע הראשון של מהדורת החדשות. אז תהיו מוכנים להזדמנות.

חמישי- 25 באוקטובר

EUR – החלטת מדיניות הבנק המרכזי באירופה

שיעור מימון מחדש בשעה 11:45 (GMT), הבנק המרכזי האירופי ישחרר את שיעור מימון מחדש (ריבית) אשר צפוי להישאר ללא שינוי בשיעור של 0.00%. מתוך סקרנות, צפויה העלאת ריבית ראשונית באמצע 2019.

אז למה נוכל לצפות בפגישה זו? זה מריו דראגי ומסיבת העיתונאים שלו.

מסיבת עיתונאים של ECB – ה- ECB צפוי להחזיק מעמד בחודש זה, והמשקיעים משערים שהוא עשוי להציע רמזים לתוכניותיה להתחיל להתחדד ברכישות האג”ח השנה. כל שדרוג או שדרוג לאחור של תחזיות האינפלציה והתוצר עשויים להעיד על המהלכים הבאים של הבנק המרכזי. בסך הכל, לא צפויה תנועה גדולה במהדורה זו.

יום שישי – 26 באוקטובר

דולר ארה”ב – מקדמה תוצר q / q

זהו שינוי שנתי בערך המותאם לאינפלציה של כל הסחורות והשירותים שמייצרת המשק. הלשכה לניתוח כלכלי אמורה לפרסם את נתוני התוצר האמריקני בשעה 12:30 (GMT). התוצר המתקדם צפוי לצלול מ -4.2% ל -3.3%. עבור מתחילים, אם הנתון בפועל יעלה ביותר מ -3.3%, זו תהיה סיבה מוצקה לשקול שתי העלאות ריביות נוספות מהפדרל ריזרב..

השפעה על מכשירי מסחר שונים

דולר אמריקאי – נתוני התוצר המקדימים של יותר מ -3.3% יכולים להניע תנועה שורית בדולר. עם זאת, הגרינבק יכול להתמודד עם צניחה חדה עם השחרור של פחות מ -3.3% תוצר מכיוון שהוא כבר מתחת לקצב הצמיחה של 4.2% ברבעון הקודם.

זהב – כמו כן, התמ”ג השלילי יניע גלים שוריים בזהב עקב המתאם השלילי בין זהב לדולר.

מדדי מניות – כידוע, תוצר טוב מהצפוי נחשב לטוב למשק. אך יחד עם זאת, הוא מעלה את הסיכוי לעליית ריבית. לכן, עם שחרורו של תוצר חיובי, אנו יכולים לצפות למומנטום שורי במדדי שוק המניות בארה”ב לשעות הראשונות בלבד. הסיכויים להיפוך דובי יישארו מכיוון שמשקיעים בשוק המניות לא ממש אוהבים את הריבית הגבוהה יותר.

זה בערך זה בינתיים. רק סקרנו את כל מה שאתה צריך לדעת לפני המסחר בשבוע הקרוב. כל טוב והישאר מעודכן למובילי FX לקבלת מערכי סחר מרתקים ואיתותי מסחר במט”ח.

שיהיה לך סוף שבוע מדהים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me