banner
banner

סיכום יומי, 5 באוגוסט: תקציר אירועים כלכליים – נתוני PMI לשירותים מוכנים לגלגל

בוקר טוב, סוחרים.

ברוך שוב לעוד שבוע מרגש. מדד הדולר האמריקני צנח באופן דרמטי כדי לסכם את השבוע בהפסד בעקבות פרסום דוחות גרועים מהצפוי בשוק העבודה. דו”ח התעסוקה האמריקני ביולי חשף 164,000 משרות שנוצרו בחודש והאבטלה מחזיקה יציבה ב -3.7%, קצת מעל לשפל של 50 שנה.

מכיוון שדו”ח תעסוקה זה לא היה מרהיב, סביר להניח שסוחרי מט”ח יסחרו בגרינבק בהטיה דובית. אם מסתכלים על לוח השנה הכלכלי, הוא טעון במלואו יסודות השפעה בינונית עד גבוהה, כאשר שירותי PMI מבריטניה וארצות הברית עומדים בראש הרשימה..

רשימת צפייה – אירועים כלכליים גדולים היום

כיום, סביר מאוד שהשוק יסחר בדולר אמריקני עם סנטימנט דובי עד שיש לנו יסוד נוסף ל”מחיר “. בצד החדשות, לוח השנה הכלכלי עמוס בנתוני PMI של שירותים, ולפני שנדון בתחזיות, הבה נבין מה הם השירותים PMI בפועל ומדוע הם חשובים.

שירותי PMI

זהו אינדיקטור מוביל לבריאות כלכלית – עסקים מגיבים במהירות לתנאי השוק, ומנהלי הרכש שלהם מחזיקים אולי בתובנה העדכנית והרלוונטית ביותר בראיית החברה בכלכלה..

זה מחושב באמצעות סקר של מספר מסוים של מנהלי רכש המבקש מהמגיבים לדרג את הרמה היחסית של התנאים העסקיים, כולל העסקה, ייצור, הזמנות חדשות, מחירים, משלוחי ספקים ומלאי..

נתונים מעל 50.0 מצביעים על התרחבות בתעשייה, להלן מצביע על התכווצות. לפיכך, אם שרותי PMI משירותים מכלכלה נמוכה מ- 50, אנו עשויים לחוות מגמה דובית במטבע מסוים זה ולהיפך..

EUR – PMI לשירותים ספרדיים – 7:15 GMT

מרקיט מפרסמת את נתוני ה- PMI של השירותים הספרדיים בתחילת המושב האירופי. לפי תחזית הכלכלנים, הנתונים לא צפויים לחרוג מ -53.6.

לאחרונה, נתוני ה- PMI בייצור של גוש האירו היו שליליים ביותר, אך נתוני ה- PMI של השירותים נותרו מעל 50. המדד עשוי להגיש תמיכה קלה ביורו המטבע היחיד..

EUR – PMI לשירותים איטלקיים – 7:45 GMT

בנוסף לשירותי ספרד PMI, מרקיט אמורה לדווח גם על PMI של שירותים איטלקיים עם תחזית חיובית קלה של 50.6 לעומת 50.5 בחודש הקודם..

EUR – PMI לשירותי סופי צרפתיים – 7:50 GMT

PMI לשירותי הגמר הצרפתיים גם לא צפוי להציג שום שינוי מ- 52.2, זהה לזה הקודם.

EUR – PMI לשירותים סופיים גרמניים – 7:55 GMT

גרמניה עשויה גם לדווח על שום שינוי בנתוני PMI לשירותים, מכיוון שגם אלה צפויים להישאר ב 55.4 לעומת 55.4. מתוך כל אלה, ה- PMI של שירותי הסופי הגרמני יזכה לתשומת לב יתרה מכיוון שגרמניה נחשבת לאחד ממוקדי המסחר הגדולים ביותר בגוש האירו..

עד כה, כל נתוני השירותים הם די ניטרליים, כך שאולי לא נראה תנועה רבה ביורו, אלא אם כן כל נתוני ה- PMI הללו מראים שינוי משמעותי בנתונים בפועל, וזה תרחיש מאוד לא סביר..

עם זאת, המיקוד עובר לנתוני PMI משירותים מבריטניה וארה”ב.

GBP – שירותי PMI לשירותים – 8:30 GMT

נתוני ה- PMI משירותי תחום השירותים הדומיננטי בבריטניה יפורסמו. קריאה מעל 50.0 מצביעה על התרחבות כלכלית, אך הדעות חלוקות האם ניתן להשיג זאת. לאחר שנכנס ל 50.2 ביוני, קיים סיכון ממשי שהדפוס עלול להפוך לשלילי מכיוון שהאי וודאות הפוליטית המתמשכת ממשיכה לערער את האמון..

זה יעזור כחסרון משמעותי לכל תקווה שכלכלת בריטניה תצליח למצוא צמיחה ברבעון השלישי של השנה, כאשר כל מחסור עשוי לפגוע קשה בפאונד. נתון של 50.4 מופיע בכרטיסים.

USD – ISM PMI שאינו מייצר – 14:00 GMT

המכון לניהול אספקה ​​אמור לפרסם נתוני PMI בשירותים בשעה 14:00 GMT עם תחזית של 55.5 לעומת 55.1. מתחילים, זה סקר של כ -400 מנהלי רכש המבקש מהמשיבים לדרג את הרמה היחסית של התנאים העסקיים כולל העסקה, ייצור, הזמנות חדשות, מחירים, משלוחי ספקים ומלאי. התחזית החיובית עשויה לשמור על תמיכה בדולר האמריקני, אך הדוח הגרוע מהצפוי בשוק העבודה עדיין ישמור על לחץ על הדולר.

עקוב אחר לוח השנה הכלכלי של FX Leaders לסיקור החי של האירועים הגדולים הללו.

בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me