תחזית שבועית, 8-12 ביולי: 5 הדברים המובילים לסחור השבוע

סוף שבוע נעים לכולם.

במהלך השבוע הקודם, שוק הדולר הסתיים ברמה חיובית. המדד זינק ביחס לסל המטבעות לרמות הגבוהות ביותר זה שבועיים וחצי ביום שישי, לאחר שנתונים גילו כי צמיחת המשרות בארה”ב צמחה חזק ביוני. השכר הלא בארצות הברית התקדם ב 224,000 משרות בחודש שעבר, וזה הנתון הגבוה ביותר מזה חמישה חודשים. עם זאת, נתוני האבטלה הסתכמו ב -3.7% בהיעדר התחזית ל -3.6%..

בדרך כלל ה- NFP משפיע לטווח הקצר על הדולר, בעוד ששיעור האבטלה מותיר השפעה לטווח הארוך יותר. לכן, הדולר צפוי לסחור בשורי ביום שני והלאה עד שתהיה לנו שחרור נתונים כלכליים חיוביים מארה”ב.

במבט קדימה ללוח השנה הכלכלי, המוקד יהיה בנאומו של יו”ר הפד, פאוול, בהחלטת המדיניות המוניטרית מבנק קנדה ובנתוני מדד המחירים לצרכן בארה”ב..

1) דולר ארה”ב – יו”ר הפד פאואל מדבר – יום שלישי, 12:45 GMT

יו”ר הפדרל ריזרב ג’רום פאוול אמור לשאת דברי פתיחה באירוע שערך בנק הפדרל ריזרב של בוסטון. כראש הבנק המרכזי, השולט בריביות לטווח קצר, יש לו השפעה רבה יותר על ערך המטבע של המדינה מאשר כל אדם אחר. סוחרים בוחנים את ההתקשרויות הציבוריות שלו מכיוון שהם משמשים לרוב לרמות רמזים עדינים ביחס למדיניות מוניטרית עתידית. צפויות שאלות קהל.

2) CAD – BOC מדיניות מוניטרית – יום רביעי, 14:00 GMT

ה- BOC היה אחד הבנקים המרכזיים הבודדים בקרב כלכלות ליברליות (מלבד הפדרל ריזרב האמריקני) שהצליח להעלות את הריבית למרות המשברים ומלחמת הסחר. בנק קנדה הגדיל את השיעורים ארבע פעמים מאז 2017, אך בהתחשב בצמיחה הכלכלית האיטית העולמית, במלחמת הסחר בסין בארה”ב ובמחירי הנפט הגולמי החלשים יותר, ה- BOC עשוי לשמור על הריבית כפי שהיא.

סוחרים, המגמה הראשונית יכולה להיות שורית עבור הלוני אולם המגמה יכולה להיות קצרת מועד. אז אני אחפש לקנות CAD בחדשות ואצא מהסחר בהקדם האפשרי.

מה קורה אם BOC מוריד את הריבית?

במקרה זה, אנו עשויים לראות קנייה דרמטית USD / CAD במשך לפחות 100-200 פיפס בחמש הדקה הראשונה של מהדורת החדשות.

3) דולר ארה”ב – פרוטוקול פגישה – יום רביעי, 18:00 GMT

במהלך החלטת המדיניות של FOMC וה- Fed, הבנק הפדרלי אמר כי הוא אינו צופה שום ירידת ריביות השנה, אך כן צפה אחת לשנת 2020. החציון של הבנק המרכזי לשיעור הקרנות הפדרליות הוא עדיין 2.4% לשנת 2019, ללא שינוי לעומת חודש מרץ. הַקרָנָה.

עם זאת, שמונה מחברי ועדת השוק הפתוח הפדרלי טענו כי הם תומכים בהפחתת ריבית אחת השנה. הפד, לעומת זאת, סימן את תחזיותיו לשנים הקרובות.


בשעה 18:00 GMT, פרוטוקול הפגישה מהאירוע ישפוך אור על כמה נושאים מרכזיים, כגון האופן שבו חברי FOMC מפרשים את מלחמת הסחר ואת ההשלכות של מלחמת סחר על כלכלת ארה”ב. האם על הפד לשנות את המדיניות המוניטרית שלו? ובכן, זו רק דעתי לגבי פרוטוקול הפגישות הנוכחי של FOMC ואני מצפה גם לתגובה ניטרלית של המשקיעים עם פרסומו.

4) GBP – BOE יציבות פיננסית – יום חמישי, 9:30 GMT

מושל ה- BOE מארק קרני אמור לקיים מסיבת עיתונאים אודות דו”ח היציבות הפיננסית בלונדון.

מהו דוח היציבות הפיננסית?

זוהי הערכה של הבריאות במערכת הפיננסית וסיכונים פוטנציאליים ליציבות פיננסית. הראיות על חרדות וחסרונות יכולות לספק תובנה לגבי עתיד המדיניות המוניטרית. כידוע, בריטניה נאבקת באינפלציה, ולכן הם לא העלו את הריבית. לכן, המשקיעים יעקבו אחריו מקרוב אחר רמזים נוספים על העלאת הריבית.

5) GBP – מדד מדד המחירים לצרכן m / m

נתוני האינפלציה מתואמים מאוד עם נתוני שוק העבודה מכיוון שהכל קשור לצריכה ואנשים בדרך כלל צורכים יותר כשיש להם עבודה או שהעסק שלהם פורח. אם מסתכלים על דוח שוק העבודה האמריקני ליוני 2019, הנתונים היו מעורבים. השכר הלא חקלאי בארה”ב התקדם ב- 224,000 משרות בחודש שעבר, וזה הנתון הגבוה ביותר מזה חמישה חודשים. עם זאת, נתוני האבטלה הסתכמו ב -3.7% בהיעדר התחזית ל -3.6%. הרווח הממוצע לשעה ירד מ -0.3% ל -0.2% ביוני.

הנה העניין – ירידה ברווח הממוצע לשעה עשויה להפחית את דפוס ההוצאות של אנשים ועלולה לגרום לירידה בביקוש, ובסופו של דבר להוריד את שיעור האינפלציה.

כלכלנים מצפים לירידה קלה בנתוני האינפלציה בארה”ב ב -0.1% ל -0.0%. אינפלציית הליבה צפויה לעלות מ -0.1% ל -0.2%. בוא נחכה לנתונים בפועל.

בהצלחה והישאר מעודכן עם מנהיגי FX לעדכונים נוספים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map