9 – 13 באפריל: תחזית אירועים כלכליים – סנטימנט הסיכון שולט

שבוע המסחר שאחרי ה- NFP האמריקני בדרך כלל קל יותר מבחינה בסיסית. השוק צפוי לעקוב אחר הרמות הטכניות. עם זאת, ישנם כמה אירועים שכדאי לצפות בהם השבוע. בואו נסתכל במהירות …

אירועים כלכליים מובילים

במהלך השבוע הקודם, הדולר האמריקני צנח לאחר ששיעור המשרות בארה”ב צמח פחות מהצפוי. ה- NFP של מרץ היה 103,000 בלבד. שיעור האבטלה נותר יציב ועמד על 4.1%, אך השכר עומד על 0.3%, טוב יותר מהצפוי.

יום שני – 9 באפריל

בדרך כלל, בהיעדר אירועים כלכליים גדולים, השוק ממשיך לסחור ב- NFP. עם זאת, אנו יכולים לצפות לדולר חלש יותר ביום שני.

לירה של בריטניה הגדולה – GBP

הליפקס HPI m / m – אינדיקטור מוביל לבריאות ענף הדיור מכיוון שעליית מחירי הדירות מושכת משקיעים ומדרבנת את הפעילות בענף. בנק הליפקס מסקוטלנד אמור לפרסם את הנתונים בשעה 7:30 (GMT) עם תחזית של 0.1% לעומת 0.4% במרץ 2018..

יום שלישי – 10 באפריל

דולר אמריקאי – דולר ארה”ב

PPI m / m – מדד המחירים של היצרן נחשב לאינדיקטור מוביל לאינפלציה של הצרכן. כאשר המפיקים גובים תשלום נוסף עבור מוצרים ושירותים העלויות הגבוהות יותר מועברות בדרך כלל לצרכן. PPI גבוה יותר יכול להוביל למחיר מדד גבוה יותר שלוחץ על בנקים מרכזיים לשחרר מדיניות מוניטרית נצית.

נתון ה- PPI הנוכחי צפוי לצמוח ב 0.1% m / m בחודש מרץ, המהווה מחצית משיעור פברואר. בעוד ש- PPI הליבה צפוי לחזור על העלייה הקודמת של 0.2%.

יום רביעי – 11 באפריל

דולר אוסטרלי – AUD

מושל RBA לואו מדבר – בשעה 5:05 (GMT) אמור גוב לואו לדבר על ההתפתחויות האחרונות בכלכלות אוסטרליה והעולמית בלשכת המסחר אוסטרליה-ישראל בפרת ‘. ניתן לצפות לתנודתיות קלה בתגובה לשאלות הקהל.

לירה של בריטניה הגדולה – GBP


ייצור ייצור m / m – המשרד לסטטיסטיקה לאומית ישחרר את ייצור התעשייה m / m בשעה 8:30 (GMT) עם תחזית של 0.2%, גבוה מהשיעור הקודם של 0.1%.

זהו אחד המדדים המובילים לבריאות כלכלית. הייצור מגיב במהירות לעליות וירידות במחזור העסקי ומתואם עם תנאי הצרכן כמו רמות תעסוקה ורווחים.

גוש האירו – יורו

נשיא ה- ECB דראגי מדבר – נשיא ה- ECB (הבנק המרכזי האירופי), מריו דראגי, אמור לנאום בטקס הענקת פרסי הסטודנטים לדור יורו, בפרנקפורט. הוא צפוי לענות על שאלות הקהל. כל התשובות לגבי האטה כלכלית, אינפלציה או התחדדות של תוכנית ה- QE (הקלות כמותיות) יועברו למעקב ונסחרו..

דולר אמריקאי – דולר

מדד מדד המחירים לצרכן m / m- שוק העבודה בארה”ב השתפר והתוצר יצא טוב מהצפוי, אך האינפלציה היא דבר שארה”ב עדיין חוששת ממנו. בחודש פברואר עלה מדד המחירים לצרכן ב -0.2%. הפעם, כלכלנים אינם מצפים לשינוי כלשהו באינפלציה בארה”ב. בסך הכל, האינפלציה בארה”ב נשארת ב -1.8% בשנה.

כל סטייה בין התחזית לבין השחרור בפועל עשויה לגרום לתנודתיות מסיבית בשוק. 

דקות פגישה של FOMC – פרוטוקולי הפגישות של FOMC הם תיעוד מפורט של הפגישה האחרונה של FOMC, המספקים תובנות מעמיקות לגבי התנאים הכלכליים והפיננסיים שהשפיעו על הצבעתם היכן לקבוע ריביות..

למרות עליית הריבית, הפד לא הצליח לתמוך בדולר האמריקני. זה בעיקר בגלל שהפד שדרג את התחזית לשנת 2019 ו- 2020 תוך שהוא משאיר את שנת 2018 כפי שהיא. המשקיעים מצפים לטון נצי מפרוטוקול הפגישה של FOMC, אבל אני חושב שזה הולך להיות יונה.

חמישי – 12 באפריל

ין יפני – JPY

BOJ גוב קורודה אמור לדבר בפגישת מנהל הסניף הרבעוני של BOJ בטוקיו בשעה 0:30 (GMT). כראש הבנק המרכזי היפני, הוא עשוי לתת רמזים לגבי המדיניות העתידית, במיוחד מכיוון שהין היפני מתחזק באופן דרמטי מול הדולר האמריקני. בהיותו כלכלה מוכוונת יצוא, ה- BOJ שונא ין חזק יותר ובדרך כלל מתערב בכדי להחליש אותו.

גוש האירו – יורו

חשבונות פגישות המדיניות המוניטרית של ECB – בשעה 11:30 (GMT), ה- ECB תפרסם את הפרוטוקול שלה מישיבת ה- ECB בחודש מרץ. זו הייתה פגישה רגילה ללא תחזיות חדשות, אך משיכת המלחמה בין נצים ויונים עדיין נמשכת. מומלץ למשקיעים לעקוב אחר רמזים נוספים לגבי סגירת תוכנית ה- QE.

יום שישי – 13 באפריל

דולר אמריקאי – דולר ארה”ב

סנטימנט הצרכנים של UelM – אוניברסיטת מישיגן תפרסם את נתוני הרגש הצרכני בשעה 14:00 (GMT). סנטימנט הצרכנים האמריקני צפוי להיות 100.8, מעט מתחת לנתון של 101.4 בחודש הקודם. בסך הכל הנתון הגבוה יותר נחשב טוב למטבע.

זהו זה לעת עתה, תודה על הקריאה ובדיקת אסטרטגיית המסחר של FX Leaders News כדי להבין טוב יותר כיצד לסחור באירועים אלה. אנו מצפים לעסקאות ממש נחמדות, אז הישארו מעודכנים עם מנהיגי FX.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map