איתותי מט”ח מושב ארה”ב בקצרה 9 באפריל – USD / JPY נראה שורי יותר ויותר לאחר הערותיו של קורודה

זה היה יום די שקט מבחינה טכנית מאז שרוב הגדולות במט”ח נסחרו בטווחים צפופים מאוד. אמנם, היו לנו כמה דברים בסיסיים כדי להסיר את דעתנו מפעולת המחיר המשעממת הזו. היסודות התרחשו במזרח הרחוק, שכן ה- BOJ התייחס לאינפלציה בעוד הסינים ממשיכים להילחם נגד דונלד טראמפ, ללא הצלחה מרובה אם כי כשאר העולם צופה..

 

האם מישהו שם שומע אותי?

 

קורודה של BOJ יודע מתי להכות

 

מושל בנק יפן קורודה יצא הבוקר למלאכתו בהפחדת שורי JPY. הוא לא הצליח מאוד לנסות לעצור את הירידה התלולה ב- USD / JPY בשלושת החודשים האחרונים, אך כעת המצב השתנה וקורודה נהיה בטוח יותר.

USD / JPY הפך את המגמה בשבועיים האחרונים ולכן אני מהמר שקורודה צופה בתרשימים. אני אומר זאת מכיוון שכשהין נמצא בריצה שורית ו- USD / JPY במגמה דובית, קורודה מתאפק מכיוון שהוא יודע שהוא לא יכול לעשות הרבה כדי לשנות את סנטימנט השוק השלילי. הוא איבד פנים כל כך הרבה פעמים בשנים האחרונות וניסה לדבר USD / JPY גבוה יותר, אך בסופו של דבר נכשל.

סנטימנט השוק הוא גלובלי ויפן איננה שחקנית גדולה כרגע. לכן, אין הרבה מה לעשות עבור היפנים אם הם רוצים לשפר את סנטימנט השוק, שבדרך כלל שולח את ה- JPY נמוך יותר ואת USD / JPY גבוה יותר.

הירידה של החודש ב- USD / JPY נעצרה וה- USD / JPY נמצא במגמת עלייה במהלך השבועיים האחרונים, ולכן קורודה החליטה לתת הערות יונים, שהן שורי עבור USD / JPY. הנה כמה מההערות שלו:

  • היעד בשיעור 2% לא היה טעות מכיוון שלכל הבנקים המרכזיים הגדולים יש את זה כפי שהם מכוונים.
  • רמות האינפלציה הנוכחיות ביפן רחוקות מהיעד
  • היציאה תהיה איטית מאוד (בכל פעם שהיא מתחילה)
  • ימשיך עם הקלות חזקות להשגת יעד המחירים

 

סגן שר הסחר הסיני קורא למדינות אחרות להגן על ארגון הסחר העולמי. אבל, אף אחד לא רוצה לעבור בין שני ענקים כשהם נלחמים. אז, התחנונים של סין לא נשמעו לאחרונה. הוא גם אמר כי סין אינה מוכנה להילחם במלחמת סחר אך אינה חוששת לעשות זאת.

גם ראש ממשלת סין לי היה בחוץ ואמר כי מלחמת סחר רק תפגע באינטרסים של כולם. אבל טראמפ אובססיבי לאיזון הסחר בין סין לארה”ב ולכן שום דבר לא ישנה את דעתו.

 


מטבעות קריפטוגרפיים צללים הבוקר

 

מטבעות קריפטוגרפיים היו במנוסה שורית קלה ביומיים האחרונים. זכרו ששוק הקריפטו נותר פתוח במהלך סוף השבוע. רוב המתווכים מאפשרים גם סחר בקריפטו במהלך סוף השבוע, כך שתוכלו לסחור בשוק חדש זה גם בסופי שבוע.

מאז יום שישי אחר הצהריים המטבעות הקריפטוגרפיים טיפסו גבוה יותר. ביטקוין צבר בתקופה זו כ -600 דולר, אך היום המוכרים חזרו והקריפטוסים הפכו שוב לדוביים.

את’ריום הפכה להיות דובית מדי והפסידה בסביבות 40 $. המחיר מצא עמידות ב- 100 SMA (אפור) בתרשים H4. האזור סביב 100 SMA היה בעבר התנגדות וסטוכסטיים ו- RSI נקנו יתר על המידה, כך שההפך לא היה בלתי צפוי.

דרום קוריאה בדקה שלושה בנקים על רקע חיבורי חילופי cryptocurnecy כדי לראות שהם עומדים בכללים נגד הלבנת הון. יפן השעתה גם שתי חילופי קריפטו, אך אני לא חושב שאירועים אלה הם הסיבה לירידת הקריפטו כיום.

העניין נפל בקריפטוסים. אמנם, לאת’ריום יש סיכוי להפוך את הגיבוי. 20 SMA (אפור) ו- 50 SMA (צהוב) עומדים ממש מתחת ונראה שהם מספקים תמיכה כרגע, אז אולי נראה אולי הפוך.

 

 

Ethereum נסחר בין שני ממוצעים נעים כעת

 

 

מסחר באופק

NZD / USD שורי

 

  1. המגמה היא שורית
  2. 20 SMA מספקים תמיכה במפת H1
  3. נראה כי המעקב החוזר נמוך יותר

 

החזרה למטה נגמרה

 

אנחנו כבר ארוכים בזוג הזה עם אות מט”ח שפתחנו בשבוע שעבר. צמד מט”ח זה נמצא במגמה שורית כרגע והמעקב החוזר נמוך היום הסתיים. 20 SMA (אפור) סיפקו תמיכה והמחיר יצר פמוט סיכה שהוא אות היפוך. סטוכסטיקה הגיעה לרמות מכירת יתר ו- NZD / USD התהפך חזרה. זה מכוון לעבר רמת הרווח לקחת עכשיו אז אנחנו נותנים לזה לרוץ.

לסיכום

זה היה די שקט עד לפני כמה שעות, אבל הסוחרים בארה”ב טלטלו דברים, ולכן מגמות הפורקס נמצאות בתנועה כרגע. בואו נפרסם את הפגישה בארה”ב בקצרה במהירות ונתמקד במסחר כדי שנוכל להשיג כמה פיפס היום.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map