BitBet247 מעניקה הימורי ספורט מהפכניים לתעשיית ההימורים בביטקוין

BitBet247

“המשימה שלנו היא לבנות מותג הימורים חזק אשר מהימן ונתמך על ידי קהילת הביטקוין.”

מנהל התפעול סיימון בישופ שיתף את Bitcoin Gambling Guide את תוכנית הצוות שלו עבור BitBet, חדשנית הימורי ספורט ביטקוין פלטפורמה שהושקה בדצמבר אשתקד.

היי סיימון. האם תוכל לספר לנו את הסיפור וההשראה שמאחורי BitBet?

BITBET קיבלה השראה משני פיתוחים מרכזיים: אימוץ מכשירים ניידים חכמים והופעתם של מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין.

היתרונות של ביטקוין לתעשיית ההימורים ברורים, ביטקוין מעניק לצרכן ההימור גמישות מלאה להמר מכל תחום שיפוט ללא הדרישות הסטנדרטיות של מתן זיהוי או שימוש בכרטיסי אשראי, להמר באופן אנונימי ולהפקיד ולמשוך כספים באופן מיידי..

BitBet247כאשר היתרונות של המערכת האקולוגית של ביטקוין מותאמים לצרכנים שיש להם גישה למוצר שלנו בכל מקום ובכל זמן באמצעות פיתוח אתרים רספונסיביים וטכנולוגיית טלפון חכם, יש לך הצעה משכנעת בתחום ההימורים.

אספקת המוצר שלנו באופן מקוון באופן מקוון בסביבה שאינה מוסדרת מאפשרת לנו לפעול בבסיס עלות נמוך מאוד שנוכל למנף למבצע משכנע שבו הסיכויים והמבצעים שלנו הם ערך רב ללקוחות..

הדבר הכי מעורר השראה בעבודה למבצע הימורי ביטקוין סטארט-אפ הוא החופש לחדש ולעשות דברים אחרת. אני משוכנע שהחידושים והרעיונות הטובים ביותר בתחום ההימורים בעשור הקרוב יונעו על ידי הזן החדש של יזמים מהמרים המשחקים בתחום מטבע הקריפטו. אנו נרגשים ומונעים מהאתגר לספק לצרכן את המוצר הטוב ביותר האפשרי בביטקוין ומצפים למלא את חלקנו בסביבה החדשנית והתחרותית הנוצרת בשילוב בין הימורים לביטקוין..

מה הופך את העסק שלך למיוחד והנאה לניהול?

זה מרגש לנהל עסק שהוא 100% ברשת. אנו יכולים לגשת לשוק הימורים גדול וצומח בביטקוין שיכול להגיע מכל מקום בעולם ויש לו עניין רחב ומגוון במגוון אירועים וספורט שונים. זה מעלה את האתגר לספק מגוון מוצרים נרחב סביב מחזור 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע המונע על ידי לוח השנה הספורטיבי העולמי..

יש לנו שליטה מוחלטת על חוויית הלקוח שלנו. השליטה הזו היא הדבר הטוב ביותר בהפעלת BITBET247 כאשר אנו שולטים בגורלנו. ההזדמנות שיש לנו היא עצומה אם נוכל לבצע את התוכנית שלנו ביעילות; עם זאת, האתגרים והקשיים גדולים באותה מידה.

אני רוצה להתקרב לאתגרים. אכפת לך לשתף כמה שאתה מתמודד איתם?

מבחינתי האתגרים החשובים ביותר סובבים סביב יצירת חווית הלקוח הטובה ביותר. כדי להשיג זאת, צוות פיתוח התוכנה חייב להיות מושקע במלואו במטרה זו. דוגמה מצוינת היא מבנה התפריטים ופעולות ההחלקה שלנו. השקענו כל כך הרבה זמן ומאמץ בשני התחומים הללו בניסיון להפוך את הניווט בשווקים ולהמר על הימורים כמה שיותר קל. היה מפתיע כמה קשה לגרום לתהליך מסובך לעבוד בצורה פשוטה ואינטואיטיבית וכמה פעמים חשבנו שיש לנו את זה ממוסמר רק כדי לדחוף לשיפורים נוספים בהמשך. אני מאמין שהשגנו תוצאות בתחומים אלה שהם עדיפים על רוב סוכני ההימורים הארגוניים וזה משהו שאני מאוד גאה בו..

BitBet247 נמצא בשוק כבר כמה חודשים. מהם המאפיינים המהפכניים?


חווית הלקוח חשובה לנו מאוד. כתוצאה מכך השקענו רבות בעיצוב אתרים רספונסיבי כדי לאפשר לצרכנים לגשת למוצר שלנו מכל מקום ובכל זמן. אנו מציעים אפשרויות אקזוטיות מרובות-הימורים וכן פונקציונליות מרובה-הימורים מסורתית. יצרנו גם תפריטים ותלושי הימורים ידידותיים למשתמש לניווט בשווקים ולהצבת הימורים וכן ממשקים ידידותיים למשתמש לכל שאר פונקציות הלקוחות. יש לנו התחייבויות מוגדרות מראש לכל לקוח, וזה מאפשר לו להמר בגבולות אלה בוודאות ובשקיפות.

התוכנה שמניעה את הפלטפורמה יעילה מאוד המאפשרת לנו ליצור, לנהל ולהביא חתך גדול של שווקים תוך שימוש במשאבים מינימליים. אנו מסוגלים למנף את היעילות הזו להיצע מוצרים שהוא מאוד תחרותי מבחינת הסיכויים וכיסוי השוק.

יש לנו מערכת תגמול ייחודית ללקוחות בה כל הימור זוכה בנקודות נאמנות. כל הלקוחות מתייחסים באופן שווה ללא קשר להיות חדש ב- BITBET247 או לקוח קיים. נקודות נאמנות ניתנות לפדיון בהימורים בחינם על פי שיקול דעת הלקוח שלנו המאפשר להם להיות בשליטה על התגמולים שלהם. השימוש בנקודות נאמנות אפשר לנו לשלב דברים כמו מבצעים בטוויטר וחידוני ספורט לקבלת נקודות נאמנות נוספות.

ציטוטשילבנו טופס משובץ לטניס, גולף, AFL, NRL, Super15, NFL, NBA, ליגת העל האנגלית וליגת A האוסטרלית. נוסיף עוד ענפי ספורט בעתיד הלא רחוק. הטופס המשובץ קל לשימוש ופועל עם שקופיות ומורדות שקופיות בעת לחיצה על אייקוני הטופס. אנו מקווים שהטופס יתקבל היטב על ידי לקוחותינו.

יש הרבה יותר תכונות לאתר שלדעתנו מהוות צעד קדימה עבור הלקוחות. לא אפרט כעת. אני ממליץ לקוראים שלך לבדוק את האתר.

עד כמה הפלטפורמה שלך מאובטחת?

ביטחון הוא בראש סדר העדיפויות עבורנו. אנו משתמשים במספר אמצעי אבטחה בהיי-טק כדי להגן על מידע המשתמשים מפני גישה של אנשים לא מורשים ולמנוע עיבוד בלתי חוקי, אובדן מקרי, הרס ונזק כולל הצפנה, חומות אש וצוות אבטחה ייעודי..

אנו מתחייבים במספר אמצעי אבטחה חשובים כדי להפוך את ארנקי הביטקוין שלנו לבטוחים ביותר מפני האקרים, גנבים וכישלונות. כל הפיקדונות של שחקני הביטקוין מועברים לארנק אחסון קר שנשמר בבטחה במצב לא מקוון ורחק מאיומים מקוונים פוטנציאליים. אנו גם מתחזקים ארנק חם מקוון עם מספיק כספים לעיבוד משיכות שחקנים באופן מיידי. אם חריגה ממגבלת הארנק החם היומי שלנו אנו נעבד את כל המשיכות הבאות באופן ידני.

אנו מבצעים כל העת גיבויים לארנקי הביטקוין שלנו, במקרה של כשל במערכת או התקפה זדונית נוכל לשחזר את כל הנתונים במהירות. אנו משתמשים בהצפנה של כל קבצי הארנק כדי להבטיח שאין סיכוי לגישה בלתי מורשית לארנקי הביטקוין שלנו. יש לנו גם את ההרשאה הדו-שלבית של Google לאבטחה נוספת.

מלבד מערכת התגמולים, קיימת תוכנית שותפים?

כן, יש לנו שתי תוכניות שותפים, תוכנית ממוקדת לקוחות ותוכנית ממוקדת ארגונית. השלוחות הארגוניות שלנו מרוויחות 40 אחוז מההכנסות ברוטו שהם מייצרים בכל חודש קלנדרי. כל לקוח שפותח חשבון מקבל אוטומטית קוד שותף. לקוחות יכולים להרוויח בין 10 ל -40 אחוזים מההכנסות ברוטו שהם מייצרים בכל חודש קלנדרי, בהתאם למספר הלקוחות הפעילים שלהם שמהמרים.

האם תוכל לספר לנו קצת על התוכניות שלך לטווח הארוך לגבי BitBet247?

אנו יכולים לראות צמיחה חזקה בתחום ההימורים בביטקוין בחמש השנים הבאות ואנחנו רוצים להקים את המותג BITBET247 במרחב זה לאורך תקופה זו. בטווח הקצר יותר אנו מתמקדים בביצוע התוכניות שלנו כדי להבטיח שאנו מציעים מוצר עקבי ומושך לשוק.

יש לנו תוכניות לטווח הקצר להוסיף א קזינו ביטקוין הצעה ומוצר מקיף של הימורים חיים. לטווח ארוך אנו רוצים להמשיך לחדש ולספק מוצר חדשני. אנו בוחנים חידושים כגון היכולת לפדות הימורים מבוססי עתידיות נבחרים בכל עת ולספק את מחיר ההטבה (Not To Win) עבור כל אפשרות עם יותר משתי אפשרויות. שילוב אינטראקציה חברתית של לקוחות באמצעות מערכת צ’אט הוא גם משהו שאנחנו מחפשים לשחרר בקרוב.

ציטוטהאם אתם מתכננים לתמוך בעתיד ב- altcoins כמו Dogecoin או Litecoin?

אנו מתמקדים בביטקוין בשלבים המוקדמים של שלב ההשקה שלנו פשוט משום שהוא המטבע הדיגיטלי הגדול והידוע ביותר. אנו בהחלט נתמוך במטבעות קריפטו אחרים בטווח הקצר עד הבינוני.

ברצוני לדעת יותר על דעותיך בנוגע לחוקי הימורים ולרגולציה על מטבע החוץ.

זהו נושא שבילינו זמן רב במחקר ובדיון. אין זה מפתיע את הדרישה הגדולה הימורי ביטקוין מגיע מתחומי שיפוט שיש להם תקנות הימורים מגבילות מאוד.

בנושא החוקיות, מכיוון שביטקוין נתפס כסחורה ולא כמטבע קשה לראות כיצד תחומי שיפוט יכולים לאכוף את התקנות החלות על פעילויות הימורים מסורתיות מבלי שהוסיפו חוקים ספציפיים בהתייחס לביטקוין. אנו משאירים את ההחלטה בדבר חוקיות בידי הצרכן. אם מדינה חקיקה הימורים בביטקוין כאסור, ברור שהצרכן אינו רשאי להשתמש בשירותים שלנו ועליו להימנע מכך. עם זאת, אם הצרכן יחליט להשתמש בשירותים שלנו לא נגביל את גישתו לשירותים שלנו.

אני חושב שהאופי הפתוח של המערכת האקולוגית של ביטקוין מקשה מאוד אם לא בלתי אפשרי לאכוף רגולציה במידה שהוטלה היסטורית על התעשייה. אנו כן רואים את הסכנות באופי הבלתי מוסדר של תחום ההימורים בביטקוין המתהווה, כאשר מספר ניכר של מפעילים כבר סוגרים את פעילותם. אני חושב שזה הוגן להניח שהרוב המכריע של הצרכנים שנכנסים לחלל מודעים לחלוטין לסכנות הכרוכות בכך.

מה שאתה מציע הוא התפקיד שצרכנים צריכים למלא?

הצרכנים צריכים לבצע שיחת דין על כל מפעיל פוטנציאלי שהם מתכננים להשתמש בו. קריטריונים כמו איכות התוכנה, איכות וכמות השווקים הניתנים, מתן תנאי ותנאי הימורים פתוחים ושקופים, מהירות הסדרי השוק ותגובת שירות הלקוחות הם גורמים חשובים. אם מפעיל אינו עומד ברמה גבוהה של בדיקה, אזי הצרכנים אינם צריכים להשתמש בשירותיהם. האופי הפתוח של מערכת הביטקוין של ביטקוין מאפשר לצרכנים לבדוק דרכי מפעילי הימורים פוטנציאליים תוך שימוש בקריטריונים שלהם במימון מינימלי המאפשר לקבוע רמת אמון לפני הימורים ברמות משמעותיות יותר..

המוניטין של BITBET247 הוא קריטי בהחלט להצלחה שלנו ובניית מוניטין זה היא המוקד העיקרי שלנו בטווח הקצר, כך שהצרכנים יוכלו לסמוך על השירותים והמותג שלנו..

לבסוף, למי שלא מקבל ביטקוין, יש לך הצעות? וכל דבר נוסף שרצית להוסיף על BitBet247?

אנו נחושים להמשיך בהתפתחות של BITBET247 ולהפוך את ההיצע שלנו בתחום הביטקוין למשכנע ככל האפשר. לקוראים שלך ששוקלים להשתמש בשירותים שלנו אנו מחויבים לספק לך שירות מעולה שבו שביעות הרצון שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו מקווים לראות אותך ב- BITBET247 בקרוב.

תובנות נהדרות, סיימון. תודה על ההזדמנות הזו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map