banner
banner

BitcoinsInIreland Spearheads הפצת חוכמת הביטקוין

ביטקוין באירלנד

ככל שתעשיית הביטקוין צומחת בהדרגה למרות כמה נסיגות, BitcoinsInIreland זורחת במשימתה לספק התפתחויות ראויות לציון בכל מה ש- Bitcoin. בשיחה עם יוצרו ג’יימי מק’ורמיק, נלמד על החוויות וכושר ההמצאה שהפכו את BitcoinInIreland מרעיון למימוש מוחשי.

מה הביא אותך להתעניין בביטקוין ולהאמין שזה משהו שאתה מקדיש אליו הרבה מזמנך?

שמעתי על ביטקוין לפני כשנתיים, והתחלתי בכרייה זעירה לארנק שאין לי יותר. גם בזמן הזה נחשפתי לברזים, אבל מעולם לא קיבלתי כמות משמעותית. שדרגתי את המחשב הנייד שלי למשחקי משחק מתקדמים, אך מהר מאוד גיליתי שה- nVidia GPU שלי לא הועיל לביטקוין, אבל עשיתי כריית ליטקוין במשך כחצי שנה. זה הגיע לסיום פתאומי כשהחום מה- GPU שפועל במלואו הועבר דרך מסגרת מארז המחשב הנייד שלי, הקפיא את הציר, שהתנפץ והחום גרם גם לשליש מסך ה- LCD שלי לקשת. אז, 600 אירו אחר כך תיקונים, החלטתי שלא לכרות בעצמי.

אז מצאתי בחור ממש נהדר במדינות ב- eBay שהשכיר אותי 12 ש”ח במשך שישה חודשים בתחילת השנה. התחלתי ב- BTC Guild ועברתי ל- CEX, אבל קיבלתי הרבה פחות תגמול עבור אותה כמות כוח, וחזרתי אחורה אחרי זמן מה. לא החזרתי ROI בכלל, עשיתי כ- 50% בחזרה, אבל הייתי מרוויח כ- 70% אם הייתי עומד בגילדת BTC במשך כל התקופה.

חומרה חדשה הייתה מחוץ לטווח המחירים שלי, אבל מצאתי מישהו מקומי שמשדרג, ומוכר את ה- Antminer S1 שלו בזול יחסית, אז הלכתי אליו, קיבלתי הסבר ממש טוב איך לעשות דברים בעצמי. אז קיבלתי שניים ו- PSU ואז קיבלתי זוג נוסף, אז יש לי ארבעה בסך הכל. לאחר מכן פרצתי את הקושחה כדי שתוכלו לקיים תשע בריכות בו זמנית ולחלק את הגיבוב באותה מידה. עם זאת התחלתי לסקור את בריכות הכרייה בהן השתמשתי למצטרפים כמוני. עם הרווחים שהרווחתי מ -650 הקמ”ש בערך, התחלתי לכתוב על חוויותיי בשימוש בביטקוין, ולאחר שאבטחתי כמה לקוחות במרחב הביטקוין דרך חברת BitcoinMarketingTeam שלי, התחלתי לבדוק את תהליך המרת הביטקוין לפיאט על פני כמה חילופי ביטקוין אנשים שזוהו ברדיט.

ציטוט של ג'יימי מק'ורמיקכמה זמן לקח לך להשיק את האתר שלך?

האתר הושק כבר באוגוסט עם תוכן ראשוני כלשהו, ​​אך לקח לי זמן לצאת לדרך, מכיוון שנאלצתי לחכות לכרייה כדי לאפשר לי להגיע לנקודה בה אוכל לפדות, ולבדוק נכון את כל חווית החתימה מעלה, חיבור, כרייה ופגיעה בסף הפדיון. יש לי גם כל כך הרבה זמן שאני יכול להקדיש לכתיבה, אבל זה הולך ותופס את הקצב בערך באוקטובר.

מה הדבר הכי טוב באתר שלך?

זה נותן לי לכתוב שוב, וכך התחלתי במשחקים, ואני נוקט באותה גישה. יש המון אנשים שמסקרים ומעבירים את אותם סיפורי חדשות, אבל מעט מאוד אנשים שאינם סוחרים, בעלי חומרה מסיבית או בעלי ביטקוין בקנה מידה גדול. אני כותב לאנשים שנכנסים היום – שלא מושקעים בקנה מידה זה – שאולי ירצו להשתמש בביטקוין להרבה דברים.

מה אתה יכול להגיד על חוקי הימורים וחוקיות ורגולציה בקריפטוגרפים?

סצנת ההימורים מעניינת אותי, מכיוון שאני מאירלנד, שם הימורים הם חלק גדול מהתרבות שלנו, וכמה מחברות ההימורים הגדולות בעולם הן מכאן, או שמבוססות כאן. הייתי לוקח את הרפרוף המוזר בעצמי פה ושם, אבל הניצחון הבולט היחיד שהיה לי אי פעם הוא שער של מלדיני בסך 5 יורו 50/1 מול ליברפול בליגת האלופות לפני כמה שנים..

מלבד זאת, אני לא מהמר בעצמי, אבל באירלנד למשל, אנשים מסורבים למשכנתא אם יש להם הימורים בעסקאות שלהם. גם באירלנד, הרווחים מהימורים הם פטורים ממס, מכיוון שיש מס קטן על הימורים במקור, אשר יורחב לשחקנים אירים באתרים מקוונים החל מה -1 בינואר. העובדה שזו הימורי ביטקוין הוא מובחן באופן כה ברור באמצעות קוד הוגן להוכחה שהוא גם יתרון לשחקנים, וטכנולוגיה שעלולה להפריע לכל הענף הזה. אבל אני כן חושב שהמגזר יצטרך להיות מוסדר כך או אחרת, במיוחד בתחום ההימורים הבעייתיים.

ציטוט של ג'יימי מק'ורמיקמה לדעתך הביטקוין צריך להפוך לצורת תשלום בולטת ואמינה יותר?

זה צריך להיות ניתן להמרה וקל לשימוש, אם לא קל יותר, מאשר מזומנים או כרטיסים. באירלנד אנו יכולים לקנות ביטקוין בכספומטים או באינטרנט, אך ישנה מערכת אימות מכבידה מאוד שתחזיר אותה למזומן. זה הוגן מספיק, כאילו משתמשים בו להלבנת כספי סמים, למימון מחבלים, או כל דבר אחר, אף אחד לא רוצה את זה. אני חושב שאנחנו רחוקים עוד כמה שנים מכך שזה יותר מאשר נישה במערב, אבל אני חושב שמדינות רבות ברחבי העולם בהן המטבעות שלהן בנג’קסים, זה יכול לעזור לפתוח אותן.

מה היו ההישגים הגדולים ביותר שהיו לך בעת הפעלת האתר שלך, מלבד חוד החנית של חוכמת ביטקוין? מה היה האתגר המפתיע ביותר?

אני לא חושב שעד כה היו לי הישגים מאסיביים עם האתר למען האמת. הייתה לי חוויה שלילית אחת ממש, כשפרסמתי ביקורת על אחת מבריכות הכרייה ב- Bitcointalk, התגייסתי בשעה 3 לפנות בוקר על ההערות באתר שלי עם ארס טהור ושנאה שהעירו את עצמי ואת אשתי. מעולם לא חוויתי זאת במהלך כל קריירת הכתיבה שלי.

אבל מלבד האירוע היחיד הזה, זו הייתה חוויית למידה נהדרת, ואני ממש חיובי לגבי 2015 ואעשה את המיטב כדי לעזור לחדשים להבין את זה קצת יותר טוב, בדרך שלי.

אילו מאפיינים של האתר שלך אתה רואה במהפכני?

אני לא אובססיבי למחיר, או לטכנולוגיה. Bitcointalk הוא חלק אחד מהאינטרנט, ורוב המצטרפים החדשים מאוד נרתעים מהניסיון למצוא שם מידע, עם מידע המפוזר על פני מספר פוסטים.

אני שם את הביטקוין שלי במקום שלי. השקעתי בחומרה ובחשמל, ובמקום לצבור את המטבעות שלי, אני משקיע אותם מחדש בחברות שעושות דברים שלדעתי הם מגניבים. אני מתעד את התהליך, תוך סיכון הביטקוין שלי, כדי להודיע ​​לאנשים אם זה לגיטימי או לא.

האם יש לך חיזוי מחיר לביטקוין?

כאוס מאורגן למחצה. 🙂

לבסוף, למי שלא מקבל ביטקוין, יש לך הצעות? וכל דבר נוסף שרצית להוסיף?

התחל לשאול שאלות על reddit או bitcointalk. הם ידידותיים ואנשים שאלו המון שאלות. Bitcoin ftw! 🙂

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me