banner
banner

ריבית בנק יפן תישאר ללא שינוי, אך הקשיבו היטב למה שיש ל- BOJ לומר!

ככל שרק רציתי לכתוב היום על AUD / USD, חשבתי שצריך לכתוב גם על הין היפני. יש מתח רב סביב פגישת ה- BOJ מחר. עם זאת, לא מדובר בהחלטת הריבית של ה- BOJ, אלא אם ה- BOJ יאמץ תחזית נצית יותר לכלכלת מדינת האי. אתה מבין, הכלכלה היפנית מונעת הייצוא נהנתה מאוד מין חלש יותר מאז הבחירות לנשיאות ארצות הברית בנובמבר. היין החלש בהרבה פירושו כי יצואנים יפנים מקבלים ערך רב יותר עבור סחורות מיוצאות. כאשר יצואנים מרוויחים יותר כסף, הוא מסנן את כל הכלכלה היפנית כדי לעורר צמיחה. סוג זה של צמיחה הוא בדיוק מה שיפן זקוקה לו כדי להתמודד עם טווח ארוך של אינפלציה נמוכה במיוחד. בוא נקפוץ לטבלאות …

 

תרשים יומי USD / JPY

זה היה תענוג למכור את היין בשבועיים האחרונים. כיום, הין חזר לעצמו דרך נגד מטבעות רבים ושונים. אולי זו תוצאה של לקיחת רווח כלשהו כשאנחנו נכנסים להחלטת הריבית של ה- BOJ תוך כמה שעות.

 

אני באופן אישי לא סחרתי בזוגות ין היום, כי אני לא אוהב לסחור כנגד המגמה. אני לא אוהב לשים את עצמי בחסרון. אני חייב לומר, אם היית משחק היום את היין על בסיס היום, כנראה שהיית מרוויח קצת כסף אם היית קונה אותו. קל להיות מומחה בדיעבד, לא! תן לי להראות לך פיב ריבית שציירתי לפני זמן מה:

 

תרשים שבועי של USD / JPY

אני לא זוכר מתי בדיוק הכנתי את התרשים הזה, אבל זה היה איפשהו בשבועיים עד 4 השבועות האחרונים. אני יודע שהירידה של היום לא מוכיחה שום דבר, אבל אולי אזור ההתנגדות הזה שתכנתי בתרשים זה יכול לסמן את תחילתו של מדד החלפה ב- USD / JPY. אני מניח שפגישת ה- BOJ מחר יכולה להתגלות כגורם מכריע בהקשר זה.

 

ראיתי משהו מעניין לפני כמה דקות. עיין בתרשים זה בן 5 הדקות:

 

תרשים USD / JPY לחמש דקות

אם תהיתם פעם איך נראים קנייה אימפולסיבית, הנה דוגמא טובה. כאן אנו רואים שני נרות שוריים גדולים מאוד שבלעו את טווח המחירים של כמה נרות אחרים. נראה כאילו חלק מהנערים הגדולים התמקמו מראש לפעולה כלשהי בצד הארוך. שני הנרות הללו כיסו יותר מ -50 פיפס. ברור שהשוק לא בטוח למה לצפות מ- BOJ מחר. היום ראינו גם מכירה וגם קנייה אימפולסיבית, אבל המוכרים גברו כמובן על הקונים. דבר אחד בטוח, עם זאת, הדולר / JPY נמצא ברמה קנויה יתר על המידה כרגע. זה לא בהכרח אומר שאנחנו הולכים לחוות תיקון מיד, אך זה נבון לנקוט משנה זהירות ברכישת הזוג הזה בשלב זה. נראה מה יש ל- BOJ לומר מחר. באופן אישי, אני לא רוצה לנסות ולחזות את תוצאת האירוע, אבל בהחלט אהיה מוכן להגיב אליו. ל- USD / JPY יש נטייה לנוע בכיוון אחד לפרקי זמן ממושכים, אז זכור זאת כאשר אתה סוחר בצמד זה. מה שלא תעשו, אל תנסו לדעוך מהלכים אימפולסיביים. הרבה יותר בטוח לסחור איתם מאשר נגדם.

 

AUD / USD

 

AUD / USD היה רק ​​הצמד המושלם למכור ביומיים האחרונים. היא נסחרה היום לשפל יומי טרי, וזה מאוד מעודד את הדובים (שאני אחד מהם). הנה טבלת שעות:

 

תרשים לשעה AUD / USD

זה מומנטום מכר חזק למדי! רק מלה של אזהרה – על פי לוח זמנים יומיומי, נראה שהזוג מגיע לרמות די מכירות. עיין בתרשים הבא:

 

תרשים יומי AUD / USD

אם אתה אוחז במיקומים קצרים בזוג זה, יכול להיות שנבון לצאת מהעמדה שלך (לסגור חלק מהמיקום) או לעקוב אחר עצירותיך כדי לנעול רווח כלשהו. מחר בבוקר מוקדם, יש לנו פרוטוקולי הפגישה של RBA (בנק מילואים של אוסטרליה). זה עלול לייצר תנודתיות מסוימת, אז עקוב אחר זה.

 

EUR / USD

 

תרשים EUR / USD יומי

בשבוע שעבר כתבתי על סחר בהצגה חוזרת של פריצה ב- EUR / USD. מאז היו שתי הזדמנויות לערוך כניסות קצרות בין קווים אופקיים שחורים וכתומים. אילו נכנסת לכאן, עמדתך כבר הייתה ברווח של 60 פיפס. אם פספסת את ההזדמנות, יתכן שתתבצע בדיקה חוזרת נוספת של רמה זו אם יתמזל מזלך. התחזית לזוג זה ודאי מאוד דובית, ואחפש אחר הזדמנויות בצד הקצר בימים הבאים.

 

הדולר האמריקני עדיין שומר על היווצרותו השורית. ככלל, נראה כי לכל חשיפה ארוכה לדולר אמריקאי יש פוטנציאל רב, רק היזהר בעת סחר דולר / JPY ביום או יומיים שלאחר מכן..

הישאר זריז, ובהצלחה לסחור שם!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me