ביטקוין טק והשפעתו על מחיר ה- BTC

עבור כל משקיע חדש, הביטקוין יכול להיות יותר מאיים כתחום השקעה. מספיק לבדוק את עדכוני החדשות ולהיבהל משלל הביטויים המוזרים והכותרות המושכות תשומת לב, כל אלה מרמזים על שינויים טקטוניים – חיוביים או שליליים ולעיתים, אפילו תערובת של השניים..

מסיבה זו, משקיעים רבים אינם מצליחים לתפוס באופן מלא את הסיכון שהם מתחייבים ואת המשמעות של אירועים מסוימים עבור התיק המתפתח שלהם. תהליך מזלג BTC לשנת 2017 שהתרחש בתחילת אוגוסט הוא דוגמה מושלמת. התחייבות זו הייתה בהחלט תעלומה מוחלטת עבור משקיעים מסורתיים רבים העובדים בכספים שניסו ללא הצלחה למצוא אנלוגיה שהם מכירים..

כהתרחשות דיגיטלית בלבד בתחום המטבע הקריפטוגרפי, השפעותיה והשפעותיה אינן מובנות בקלות למשקיעים רבים, מלבד היותה כוח רלוונטי למחיר ה- BTC. כדי להבין טוב יותר את תהליך המזלגות וההשפעה שלו, הנה סקירה כללית של האירוע, התהליך שאחריו ומה המשמעות של כל אלה שפשוט רוצים להרוויח כסף באמצעות השקעה ברשת הביטקוין..

אירוע מבוסס תוכנה

הדרך הקלה ביותר לתפוס את הביטקוין היא לראות אותו, כמו כל מטבע דיגיטלי אחר, כחתיכת תוכנה. באותה התקנה, מזלג הוא שינוי בתוכנה שמשפיע על משתמשי הקצה. כאן, עם נכס כמו BTC, הרשת המפעילה אותה זקוקה רק לזוג מקשי סיסמה כדי שהיא תתפקד. אלה מתרעמים על האפשרות לגשת לרשת ואז, בעבודה כמספר P2P מבוזר, עוקב אחר מי הבעלים ולמי.

אבל אם המפתחות משתנים בתוכנה שלהם, אותה השפעה על הרשת שהיא מפעילה אותם בצורה דרמטית. זה יכול גם לשנות את ערך תביעות המשתמש בצורה דרמטית – התוכנה היא הדבר שמגדיר נכס ואיתו, המחיר שהמשקיעים מוכנים לשלם עבורו..

מזלגות קודמים

ישנם סוגים רבים של מזלגות שקיימים ורובם בעצם פשוטים בעיצובם. מזלג קשיח הופך, עם זאת, כל עסקה שעובדה על ידי שינוי התוכנה החדשה לחלוטין לא תואמת את זו הישנה יותר. מזלג רך כולל תכונה של תאימות לאחור.

בתחילת אוגוסט עבר הביטקוין תהליך של מזלג קשה שהיה בולט מבחינת הציבור הרחב והתקשורת. שינוי ספציפי זה בתוכנה יצר פיצול ברשת והחל בגרסה חדשה של הרשת בשם bitcoin cash.

ההחלקה נוצרה לאחר שנים של חילוקי דעות בין מחנות מנוגדים בקהילת הביטקוין. המחלוקת קשורה לשדרוג קנה המידה שבו מחנה המזומנים בביטקוין לא שם את אמונו ותמיכתו. זה מוביל לבלוקצ’יין ביטקוין מתחרה וגם לא תואם ולבלוקצ’יין במזומן ביטקוין, הן מבחינת הטכנולוגיה והן מהנכסים.

אירוע זה נתפס באופן נרחב כנושא גדול למחיר ה- BTC, כאשר אנליסטים רבים טענו כי המחיר יופעל מטה. עם זאת, שום דבר מסוג זה לא התרחש בפועל.

נדנדה חזקה כלפי מעלה

ב -1 באוגוסט, רגע לפני שהמזלגות הקשות התרחשו, מחיר ה- BTC היה 2,759 דולר. כשבוע לאחר שהפילוג אכן התרחש, BTC נסחרה במחיר הגבוה בכל הזמנים של מעל 4,000 $. לאחרונה הגיע המחיר לסכום של 4,500 דולר, לראשונה מאז שהרשת עלתה לאוויר.

זה יכול להיראות מוזר, אך כמה מהתיאוריות שהציעו כי הוויכוח הנרחב של קנה המידה סיפק נקודת התנגדות גדולה וכעת כשהוא הוסדר, התוצאות מובילות לשיעור מחירי הקלה. במקביל, מזומני ​​הביטקוין הגיעו למחיר של כ -280 דולר, שמתנודדים באופן קבוע בטווח של 250 עד 300 דולר..

עבור שני המטבעות הקריפטוגרפיים, המזלג לא הוביל לבעיות הרות אסון. במקום זאת נראה כי הביא BTC ו- BCC למים יציבים עם פוטנציאל צמיחה משמעותי.


סיפור ידוע

יש הטוענים כי סיטואציה זו אינה כה ייחודית וכי הרעיון של רוח רוח ורוח הזנב המנוגדת שלו ידוע לכל מי שפעיל בתהליך השקעה כלשהו. רוח זנב מציגה רגע חיובי להשקעה – אפקטים של הילה המיוצרים על ידי מגמה סמויה כלשהי או חדשות טובות. רוח רוח היא ההפך הגמור – לחץ המורחב על מחיר כגורם סיכון או מגמה שלילית אחרת (או לפחות מגמה הנתפסת כשלילית)..

מדברים בפירוט על רוח רוח כאשר מגמה או סיכון שלילי מסוים נכנס לפעולה למיזם ספציפי. אבל, כאשר רוח הרוח שוככת, מחיר המיזם מתחיל לעלות וזה הגאות והזרימה שרואים על בסיס קבוע בשוק המניות המסורתי..

לדוגמא, חברה המסדירה נגדה משפט משפטי או מקבלת תשלום קנס מסוים כדי לעצור תקנה נמצאת בסוף מחזור רוח הרוח. ברגע שזה נגמר, החברה בדרך כלל רואה עליית מחירים מכיוון שהשווקים מתנערים מחוסר הוודאות. כאשר הבעיה נפתרת, השווקים בעיקר רואים בכך סיכוי לרכישה.

במקרה זה של BTC, אנליסטים מראים נטייה לראות במזלג הקשיח רוח רוח, שנשאה רמה של סכנה לקריפטו. ברגע שזה חלף, שלב רוח הרוח החל לשני המטבעות הדיגיטליים, וכתוצאה מכך עליית המחירים הנוכחית.

מגמה חדשה המתהווה

הערך של BTC עלה בערכו מאז הקמת BCC. אם ההתקנה הזו תוכל להמשיך, קיים פוטנציאל ברור לאירועי מזלג עתידיים (שללא ספק יגיעו) כסיכוי חדש להעלות את ערכו של מטבע קריפטוגרפי. לאחר מכן ניתן להשתמש בו הימורים מקוונים, רכש של סחורות ושירותים ועוד, בדיוק כמו המטבעות הדיגיטליים של ימינו.

במקרה זה ניתן היה לראות במזלגות אירוע רוח גבית למטבע דיגיטלי. סנטימנט זה יכול לאפשר לסוחרים ומשקיעים לצאת מהליכי זיוף עם יותר נכסים הנסחרים במחיר גבוה יותר. אין צורך להדגיש עד כמה זה יועיל לכלל הכלולים.

מָקוֹר: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map