banner
banner

בורסת BTC של קראקן מתחילה לקבל מימון פיאט על רקע אי וודאות בתעשייה

עבור כל מי שעוסק בעסקי סחר ומטבעות דיגיטליים, זמנים אלה חייבים להרגיש ממש מוזרים. מצד אחד, BTC מתחזקת בערכה הקשורה למטבעות המסורתיים. בשל כך, יותר ויותר אנשים בוחרים ליצור את הארנקים הדיגיטליים שלהם ולרכוש ביטקוין כדי שיוכלו לקבל מוצרים ושירותים מקוונים, שחק פוקר BTC ומשחקים אחרים, ובעצם עושים עם זה מה שהם רוצים.

מצד שני, חילופי BTC נמצאים תחת פיקוח ממשלתי או שהם עשויים להטיל על עצמם כללים המשפיעים ישירות על הלקוחות. מגמה זו בולטת במיוחד בסין, שם החלטת ממשלה עדכנית עצרה למעשה את המסחר המקומי ב- BTC. בגלל זה, הזמנים צריכים להרגיש, אם לא דבר אחר, חסרי ביטחון.

אך, אפילו באקלים מסוג זה, החליפו המרת מטבע דיגיטלי להרחיב את ההצעה המקורית שלהם על ידי הוספת תמיכה בהעברה בנקאית בדולרים אמריקאים, אך גם מטבעות מסורתיים רבים יותר שהונפקו על ידי הממשלה. ההחלפה המדוברת היא קראקן ופרטים נוספים עדיין מתגלגלים, אך נקודות המפתח מראות שזה הולך להיות אירוע מרכזי בקהילת ה- BTC..

שדרוג שירות

במייל שהחברה שלחה ללקוחותיה הוצג היקף החלטתם. בעיקרו של דבר, הבורסה הוסיפה תמיכה במשיכות העברות בנקאיות ופיקדונות הכוללים דולר ארה”ב, אירו ולירה שטרלינג.

עבור הסטארטאפ של סן פרנסיסקו העוסק בעסק של פחות משבע שנים, עדכון זה לשירותים יתחיל באופן מיידי באופן מיידי, יחד עם העובדה שאופציית המשיכה תחל לפעול ב -24 באפריל. במילים אחרות, התכונות שהטמיעו פועלות למעשה מהרגע הראשון, וזה לא הישג קטן לחילופי דברים..

עם זאת, בורסת קראקן תשתלב במלואה במערכות הפיננסיות העולמיות המפעילות מטבעות אלה. בנוסף, בשירותיהם, כל מי שמחזיק במטבעות דיגיטליים כמו bitcoin יכול להחזיק מנגנון חלק שיכול להעביר את כספו לפורמט הדיגיטלי או ממנו.

עבור רבים בעולם המטבע הדיגיטלי והקריפטו שאינם מפתחים, זו אחת השאיפות ארוכות השנים. כעת נראה כי Kraken מספק את הדבר המדויק לכל אחד מהמשתמשים שלהם.

תזמון מוזר

אנליסטים רבים תוהים מדוע בורסת קראקן בחרה ברגע זה ליישם את השינוי החשוב הזה בהצעתם. לאחרונה, Bitfinex, הבורסה הגדולה בעולם בכל הנוגע להיקף הדולר, הצהירה כי היא אינה מסוגלת לקבל העברות בנקאיות נכנסות בגלל העובדה שהיא חווה בעיות בנקאיות..

חברה זו, שממוקמת באיי הבתולה הבריטיים, הייתה מעורבת בעבר גם בתיק בית משפט שקשור להעברות בנקאיות בדולר שהוצאו מביטפינקס ללקוחותיה. עם זאת, הבורסה משכה את תביעתה רק כעבור שבוע אחד, שהיה עבור רבים סימן מובהק לכך שנציגיהם המשפטיים תפסו זאת כמשהו שהם אינם יכולים לזכות בו בקלות..

אבל הדבר שבאמת מרתיע עבור כל כך הרבה סוחרים הוא העובדה שביטפינקס לא סיפקה פרטים או מפרט אודות בעיות בנקאיות אלה. כעת, לאחר שהעברות בנקאיות נעצרו, רבים זוכרים את הר. התמוטטות של גוקס ותוהה אם אותה אלטרנטיבה עשויה להגיע לשווקי הביטקוין בעתיד הקרוב.

באותה הצהרה ציין ביטפינקס כי הם עובדים מול הבנקים כדי למצוא פיתרון, אך הדבר לא הבטיח לאנשים רבים. במקום זאת, כעת כל העיניים נשואות לבורסה ומה יכול להיווצר כפתרון של משבר זה.

מערכת אקולוגית בבורסה הסינית

גורם נוסף שהופך את המהלך של קראקן לכל כך נועז הוא העובדה ש החילופים של סין עדיין נמצאים במצרף הרגולטורים, שם מעמדם אינו ברור. החברות וחלק ניכר מהקרנות החיות שלהן הן תחת מה שניתן לתאר רק כנעילה. מאחוריו, הבנק המרכזי במדינה, בנק העם הסיני, מנסה להגיע להסכמה עם חילופי הדברים על גורמי הפיקוח והשקיפות שייאכפו..

יש תחושה מובהקת בקהילת הביטקוין כי הבורסות יאבדו את הקרב הזה וכי הבעיה היחידה היא עד כמה PBoC גרוע יחליטו לדחוק את הרגולטורים שלהם לפעילות המסחר. כאשר זה קורה, אפקט האדווה ידהד באמצעות קהילת הביטקוין העולמית.

זה יכול לייצר עוד יותר גלים אם זה יתקיים בסמוך לאירוע כספי גדול בסין, כמו סדרת הפיחות שהתרחשה בשנת 2015. האפקט המשולב הזה יכול להרעיד את רשת הביטקוין בצורה משמעותית ואף אחד לא יכול לומר בוודאות מה היה להיות התוצאות הסופיות, מלבד לנחש שהם לא יהיו חיוביים.

זו הסיבה שיש מגוון של קולות שונים המצביעים על כך שהעסק בתחום החליפין של ביטקוין גולש מהמקובל. סטייה זו יכולה לתקן את עצמה בקלות, אך נכון לעכשיו, נראה שהיא גולשת הלאה החוצה.

בעיית הרגולציה הבסיסית

יש תחושה חזקה כי כל הנושאים הללו קשורים לבעיה של ויסות חילופי הביטקוין. כמו לעתים קרובות כשמדובר בעסקאות סחר, כל שינוי בלתי צפוי מתקבל בשילוב של פחד, פאניקה וחשיבה אופורטוניסטית. הנה, אין גישה רגולטורית מוגדרת על ידי הממשלות הבודדות רק מוסיף דלק לשריפה.

אמנם יש כיום מגוון סוגים שונים של שווקי מסחר, החל מ מט”ח והולכים עד למניות אגורה, כולם מכוסים על ידי רגולציה כזו או אחרת. תקנות אלה נקשרות למערכת גלובלית מגובשת במקצת. למרות שהמערכות רחוקות מלהיות מושלמות, הן עדיין כוללות ביטחון מסוים.

כעת, לאלה שבמערכת האקולוגית של הביטקוין יש מצב בו קראקן, מרכזיה אחת, מרחיבה את שירותיה ואילו גדולה אחרת סוגרת אותם מסיבות מסתוריות. יחד עם זאת, מחיר ה- BTC הקשור למטבעות מסורתיים אחרים ממשיך להיות חזק. בסביבה מסוג זה, אין זה פלא שבעלי ביטקוין וסוחרים חוששים – ככל הנראה, הכל הולך וזה טוב לעיתים רחוקות להתקנה של מערכת כלשהי, כולל מטבע החוץ הזה..

מָקוֹר: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me