מה הפירוש של נשיאות טראמפ / ביידן במחירי ביטקוין [BTC]?

פרסומת פמקס

שום דבר טוב יותר מהפנדמיה איחד את אנשי העולם. כשאנחנו נאבקים יחד עם הגל השני של וירוס הקורונה יחד עם נעילה חדשה, הביטקוין הצליח להמריא גבוה יותר לרמות שלא נראו מזה כמה שנים. אירוע חשוב נוסף נמצא ממש מעבר לפינה וללא קשר למי ינצח בבחירות בארה”ב השנה, תומכים רבים סבורים כי הביטקוין הוא המנצח הברור.

החידה של טראמפ או ביידן עוררה אי וודאות. השווקים הפיננסיים המסורתיים אינם מעריצים גדולים של חוסר וודאות. נראה שלביטקוין לא כל כך אכפת.

כיצד הבחירות הצפויות בארה”ב ישפיעו על מחירי הביטקוין [BTC]?

הנשיא דונלד טראמפ אינו מעריץ גדול של הביטקוין. עמדתו ניכרה למדי כשאמר את המילים הידועות לשמצה כי “ביטקוין מבוסס על אוויר דק”. שינוי לב, בקדנציה השנייה שלו, נראה מאוד לא סביר.

בניגוד לגישתו המעשית של טראמפ בעיקר, הדברים יכולים להיות שונים מאוד אם סגן הנשיא הנוכחי ג’ו ביידן ינצח. שלא לשכוח, הוא היה מעורב בפריצה לטוויטר הידועה לשמצה שהציעה במרמה להכפיל את כל סכום הביטקוין שנשלח לחשבון שצוין בתוך 30 דקות. אבל הציוץ שלו למטה מיד אחרי הפריצה בוודאי הרים את הגבות של רבים. זה במקרה הציוץ היחיד שקשור לביטקוין מאת ביידן.

מבחר הממשלה שלו דיבר גם כרכים. הסנטור האמריקני הנוכחי והתובע הכללי לשעבר בקליפורניה, קמלה האריס, אולי לא הזכיר בפומבי את עמדתה בנוגע לביטקוין, אולם צוותה מציג פנים ידידותיות להצפנה – ראיין מונטויה, סמנכ”ל ה- CT לשעבר של סקרמנטו קינגס..

אין לי ביטקוין, ולעולם לא אבקש ממך לשלוח לי כזה.

אך אם ברצונך לסייע בהפיכתו של דונלד טראמפ לנשיא חד פעמי, תוכל לעשות זאת כאן: https://t.co/8XtBjuU5fX

– ג’ו ביידן (@ JoeBiden) 16 ביולי 2020

זו עשויה להיות שאלה של מיליון דולר לגבי המשמעות של זכייה של שניהם עבור הביטקוין. אמנם אין תשובה ברורה לזה, למעט ספקולציות, אך ניתן לומר בבטחה שהדברים רק התחילו עבור הביטקוין ויש לה דרך ארוכה לעבור. לא משנה מי ינצח, אין שום ביטול ביטקוין.

טבע שאינו מתואם

שנת 2020 הייתה שנה פרועה. יש COVID, הכלכלה העולמית גבתה מחיר, המדדים הגלובליים לא הצליחו לבצע, ואז יש בחירה מתקרבת של אחת המדינות המשפיעות והמפותחות בעולם. למרות העובדה שאירוע גיאופוליטי גדול כמו זה באופן מסורתי מביא את השוק בבלבול, זה יכול להיות, עם זאת, הזמן בו הביטקוין סוף סוף מתפתח לנכס שאינו מתואם..


ביטקוין משך את חוסר הוודאות בשוק בחודשיים האחרונים. יהיה זה מקרה BitMEX, פריצת KuCoin או מאניה של DeFi, המטבע הקריפטוגרפי הגדול בעולם עלה לאט, אך בהתמדה, קרוב יותר לרמה הנחשקת של 14,000 דולר. מבחינה היסטורית, ביטקוין ושאר שוק המטבעות קריפטוגרפיים מונעים על ידי FUDs ו- FOMOs. וזו הסיבה שהתעשייה זכתה לשמצה בהיותה תנודתיות יתר. אבל זה לא היה המקרה השנה. החלל הראה חוסן רציני מלהתנודד על ידי החדשות השליליות. הענקים המוסדיים הפושטים בחלל היו אחד הגורמים הגדולים ביותר.

האפשרות שביטקוין יהפוך ליותר ויותר עצמאי בימים הקרובים הייתה דבר שנטען גם על ידי OKEx של הדו”ח האחרון שטען,

“באוקטובר, המתאם בן חודש בין ביטקוין ל- S&P 500 תנודות נרחבות והגיעו ל -57% באמצע החודש, ואז צנחו במהירות ל -6% לפני שהתאוששו ל -33%, לפי נתונים מהסטייה. במבט קדימה, לאחר הבחירות הקרובות בארה”ב, לביטקוין יש סיכוי גדול יותר להתרחק מאירועי מאקרו ולהיות עצמאי יותר. “

ביטקוין עבר שתי בחירות בארה”ב – בדיוק בשנת 2012 ובשנת 2016. לא היו לפני זמן רב, מאז, מחלקת הנכסים, באופן כללי, עשתה דרך ארוכה, והסקת מסקנות על סמך שני האירועים הקודמים עשויה שלא חכם. עם זאת, מבחינה היסטורית, נובמבר הוא בדרך כלל חודש חזק עבור BTC, שכן הוא רשם חמישה עליות ושני הפסדים עם תשואה חציונית של 10.97% מאז 2013..

מקור: OKEx

תמיכה מוסדית

האם הביטקוין יחקה דולר? יש סיכויים שזוג ביטקוין יחקה היטב את הדולר האמריקני למרות שהם קשורים פחות ופחות לשווקי מאקרו מאוחר. ענקיות מוסדיות הפכו למשתתפות האחרונות ב- Bitcoin HODL. בין ענקיות רבות, MicroStrategy ו- Square הן שתי החברות הבולטות ביותר שחשפו צבירת ביטקוין. המשקיעים המוסדיים התכוננו להגדיל את הקצאות הביטקוין שלהם ללא קשר לצניחות בטווח הקצר לטווח הקצר. לצד הלגיטימציה, הביטקוין צבר גם מומחים מסורתיים בתעשייה שיכולים להמעיט בתנודות הפרועות בשוק.

כדי לעקוב אחר עדכוני DeFi בזמן אמת, עיין בפיד החדשות שלנו של DeFi כאן.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map