banner
banner

בורסות BTC נהנות מפלטפורמת AlphaPoint

פלטפורמת Exchange של AlphaPoint

כאשר ביטקוין פונה לקראת אימוץ המיינסטרים, הדרישה לעסקים כמו חילופי ביטקוין גדל. זה דורש נותני שירותים שיכולים לתמוך בסטארט-אפים ואפילו בחברות מבוססות המספקות צרכים כאלה בשוק.

זה כאשר אלפא פוינט נכנסת לתמונה, חברה המציעה פלטפורמת המרת מטבע דיגיטלי של תווית לבנה ומשווקת. כתב CoinPoint שלנו שוחח עם ואדים טליאטניקוב, מנכ”ל AlphaPoint, שנתן אור על האופן שבו העסק שלו משפיע על המערכת האקולוגית של ביטקוין..

המנכהוא אפילו הביע את התעניינותו ב”שקיפות ומשחקים הוגנים להפליא “שהתאפשרה על ידי המטבע הדיגיטלי, שמראה רמזים לשיתוף פעולה ככל הנראה של פלטפורמת חילופי AlphaPoint עם הימורי ביטקוין ואפילו מט”ח ביטקוין שווקים בעתיד.

היי ואדים. AlphaPoint פועלת בשוק הביטקוין. איך התפנקת בביטקוין או בכלל בקריפטו?

זמן קצר לאחר שמכרתי את החברה האחרונה שלי ל- OpenX, עזרתי להקים את Admire Capital, קרן גידור ערכית ופעילה. התחלנו לסחור בביטקוין ב- Admire, אך החלטנו שאין מספיק נזילות כדי לממש אותו כאסטרטגיה עצמאית. למרות שלא רדפנו אחרי ביטקוין באדמיר, התאהבתי בבלוקצ’יין ובטכנולוגיה הבסיסית. ראיית הפוטנציאל העצום הובילה אותי בסופו של דבר להחליט שכאן אני צריך להקדיש 100% מהאנרגיה שלי.

איך היית מתאר את הקשר בין המיזם האחרון שלך לבין המטבע הקריפטוגרפי?

תפקידה של AlphaPoint הוא לבנות ולתחזק תשתית אמינה וניתנת להרחבה לבורסות ולעסקים הזקוקים לגישה לנזילות. על ידי אספקת טכנולוגיה ותשתית לבורסות, אנו מסייעים להבטיח שלכל אדם בעולם תהיה גישה קלה לקנות ולמכור מטבע דיגיטלי.

המשימה שלנו היא להקל על עסקים להשיק, להגדיל ולהפעיל חילופי מטבעות דיגיטליים בכל רחבי העולם. אנו מספקים פלטפורמת SaaS המאפשרת ליזמים להשיק במהירות המרת מטבע דיגיטלי משלהם ומסייעת לחברות מבוססות להוסיף תמיכה במטבעות דיגיטליים להיצע הנוכחי שלהם. בסופו של דבר אנו שואפים לעזור לשנות את אופן העסקה של עולם העסקים והאנשים היומיומיים.

מה היו ההישגים המדהימים שהיו לך בעת הפעלת העסק שלך מאז תחילתו?

השקת הלקוח הראשון שלנו בתחילת 2014 ופגיעה באבן דרך הלקוח החמישה עשר שלנו היו ההישגים הגדולים המוקדמים. לאחרונה התרגשנו להפליא כאשר ביטפינקס, בורסת BTCUSD הגדולה בעולם, בחרה לעבור לפלטפורמה שלנו.

ביטפינקס

מה דעתך על האתגרים העיקריים שאתה מתמודד עם קידום המטרה שלך?

האתגרים המוקדמים שלנו היו כולם טכניים במהותם, תוך התמקדות בבניית הפלטפורמה המהירה והרחבתית ביותר האפשרית. את רוב האתגרים העומדים בפנינו אנו נתקלים בעקיפין באמצעות לקוחותינו. לעתים קרובות הם מתמודדים עם אי וודאות רגולטורית ואתגרים לאבטחת בנקאות. בתגובה, נקטנו צעדים שיעזרו ללקוחות להפוך אוטומטית לתהליכי תאימות, חילופי חינוך משכילים בנושאי רגולציה וסייענו להם בקשרי בנקאות במידת האפשר.

חלו שינויים משמעותיים בשוק מכפי שהיה בעבר כמו בשנה שעברה. איך היית מתאר את כלכלת הביטקוין כיום?

כרגע אנו רואים שכבה הכרחית של תשתית שנבנית לגל היישומים הבא. עד כה החברות שצברו הכי הרבה כוח בתחום ביטקוין היו ממוקדות בתשתית (בורסות כמו Bitfinex או שירותי ארנק כמו Coinbase), וראינו יישומים מול סוחרים מיושמים בהצלחה על גבי שכבה זו כיום, 80,000+ סוחרים מקבלים ביטקוין. השלב הבא הוא למנף את בסיס התשתית ההולך וגדל לבניית יישומים חדשניים וצרכניים העומדים בפני אימוץ רחב יותר.

אנו מאמינים שככל שמגדילים יישומים שימושיים יותר, הביקוש לביטקוין יגדל וכי הדבר יפחית את התנודתיות לטווח הארוך. אנו מאמינים גם שהשימוש ביישומים הנעילים ביטקוין למטבעות קיימים (למשל Tether, Bitreserve או Coinapult Locks) ימשיך לגדול בפופולריות כדרך לנהל את התנודתיות..

האם הגעת לחיזוי מחיר של ביטקוין?

ברגע זה אני 50/50 שהוא יתייצב סביב 100 $ או 400 $.

באילו דרכים לדעתך אלפאפוינט משפיעה באופן חיובי על הקידום והאימוץ העולמי של ביטקוין?

כדי שביטקוין ימשיך לצמוח ולהתפתח, חיוני שניתן יהיה להמיר אותו במהירות ובקלות לכל מטבע פיאט, ולהיפך. זה נכון בין אם משתמש הקצה הוא אדם פרטי או רב לאומי. אנו מספקים לשוק אדריכלות מוכחת ומאובטחת לבניית פתרונות החליפין הללו.

הצעת מחיר של AlphaPointאיך אתה רואה את ההשפעות של altcoins או טכנולוגיית Bitcoin 2.0 על העתיד של Bitcoin?

כמו שאר הקהילה, אנו להוטים לראות מה קורה עם Sidechains, Ethereum, Omni ופרויקטים דומים. אנו שמחים על סוגי האפליקציות שניתן לבנות על טכנולוגיית ביטקוין 2.0 ומאמינים כי בעתיד ייעשה בהם שימוש נרחב.

מה התוכניות שלך למיזמים שלך? האם אתה מתכנן להתרחב בקרוב?

כרגע התוכנית שלנו היא להמשיך ולבנות את AlphaPoint למה שכולנו מאמינים שזו יכולה להיות טכנולוגיית “אינטל בפנים” שמפעילה את הבורסות הבכורה בעולם במטבעות דיגיטליים..

הגדלנו את הצוות שלנו באופן אקספוננציאלי במהלך החודשים האחרונים ויש לנו מספר פרויקטים חדשים בתהליך, עליהם נודיע במהלך 2015. אנו שמחים על החזית החדשה שלנו, שהפצנו בחודש שעבר ב- FinovateEurope. זהו ערכת כלים מבוססת ווידג’טים חדשה המאפשרת ללקוחות לפרוס את חוויית המשתמש שלהם כמעט ללא אפס זמן.

עכשיו, כשביטקוין זוכה לתשומת לב רבה יותר, איזו עצה תוכלו לתת לאלפי חובבי הביטקוין, במיוחד למאמצים ויזמים חדשים.?

אלה עדיין הימים הראשונים. בעיות רבות עדיין מחכות לפתרונן והקהילה תמיד רעבה לחדשנות ותובנה. חשוב לזכור כי ככל שנבנות יותר תשתיות, הסוללות את הדרך לגל היישומים הבא, עדיין אין אפליקציית רוצחים לביטקוין או לבלוקצ’יין. יזמים צריכים להיות מרוכזים בבניית אפליקציית הרוצחים הזו.

לפני שנסגור, אחד משווקי הביטקוין החזקים ביותר הוא הימורי ביטקוין. האם יש לך דעות ביחס לענף זה?

אנו לא עובדים ישירות במרחב ההימורים, אך נרגשים מההזדמנויות שאנו רואים לשקיפות ולמשחק הוגן להפליא. לעתים קרובות נעשה שימוש בבורסות בשילוב עם אתרי הימורים להמרת ביטקוין / פיאט.

כל מידע נוסף שתרצה לחלוק עם העולם?

אני צופה שההשפעה של הבלוקצ’יין על תעשיית התשלומים תתחרה בסופו של דבר בהשפעת האינטרנט על מדיה ותוכן. היכולת לשחק תפקיד ולעזור בהקדמת הענף היא מרגשת להפליא.

אני מאחל לך את כל ההצלחה עם AlphaPoint ותודה רבה לך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me