banner
banner

ECB, RBA ו- NFP מספקים פעולה מסויימת בשוק.

אני תמיד אוהב את זה כאשר השבוע הקרוב מכיל כמה אירועי חדשות חשובים. זה תמיד הכי קל להרוויח כסף כאשר השווקים נעים הרבה, ואירועים כמו החלטות ריבית, נתוני שוק העבודה בארה”ב והחלטת שיעורי ECB יכולים להיות בדיוק מה שאנחנו צריכים בכדי לבצע פעולות מחיר נפיצות השבוע.

האירוע החשוב הראשון שעומד על הפרק הוא החלטת ריבית של ה- RBA (בנק מילואים באוסטרליה) יחד עם הצהרת הריבית שלהם. זה יהיה ביום שלישי בשעה 03:30 GMT. כמובן שזו לא החדשות החשובות היחידות מאוסטרליה השבוע. ביום שני יש לנו מספרי מכירות קמעונאיות בשעה 00:30 GMT. בהחלטת הריבית יש כמובן פוטנציאל נע יותר בשוק מאשר מספר המכירות הקמעונאי, למעט במקרה של קריאת מספר מכירות קיצונית מאוד. בואו נסתכל על טכני AUD / USD:

 

AUD / USD – רעיון קצר שמתנגן יפה

הזכרתי בתוכנית המסחר של 28 בפברואר (האוסטרלי יורדת! פרק הזמן השבועי רודף את ה- AUD / USD), כי ה- AUD / USD עלול להתמודד עם לחץ מכר בשבועות הקרובים. הצמד הזה אכן נסחר נמוך יותר בינתיים, והתחזית הטכנית שלו עדיין נותרת דובית. עם זאת, עלינו להיזהר מהאירועים הנ”ל, מכיוון שהם בהחלט יכולים להפתיע את הדובים ביום שני ושלישי. הנה תרשים שבועי של AUD / USD:

ECB, RBA ו- NFP 1תרשים שבועי AUD / USD

מה שגרם לי לקצר את הזוג הזה, הם נרות הדחייה הדוביים שניקבו לאחרונה את אזור ההתנגדות האדום הזה בתרשים שלמעלה. תרשים שבועי באמת מכיל הרבה נתונים, מה שהופך את הניתוח שנעשה עליו למדוייק. לוחות הזמנים השבועיים והיומיים חשובים באמת לסוחרים מקצועיים ומוסדיים בגלל האמינות שלהם. לוחות זמנים קטנים יותר נוחים כשמדובר בכוונון עדין של ערכי סחר.

בואו נסתכל על תרשים יומי של AUD / USD:

ECB, RBA ו- NFP 2תרשים יומי AUD / USD

בתרשים זה ברור כי חל שינוי מבני בימי המסחר האחרונים. ראשית, הנר הדובי החזק שנסגר מתחת לממוצע הנע האקספוננציאלי ל -20 יום מעיד בפנינו כי השוק החליט סוף סוף שהוא רוצה לרדת יותר. לפני הפסקה מכרעת זו, צמד זה נסחר לרוב לרוחב במשך לא מעט ימים.

אם תבדוק מקרוב את התרשים לעיל, תראה שלנר הדובי האחרון הזה יש טווח מעל הממוצע. למעשה, יש לו את המגוון הגדול ביותר של 55 הנרות האחרונים. כשאנחנו רואים בר יומיומי כל כך גדול, זה בהחלט משהו שצריך לשים לב אליו, במיוחד אם הנר נסגר קרוב לשפלו במקרה של נר דובי, כפי שהיה המקרה עם נר מסוים זה. לא אתפלא אם נראה מעקב חזק אחר המומנטום הדובי הזה בימים הקרובים. כמובן שהנתונים הכלכליים מחוץ לאוסטרליה השבוע עשויים למלא תפקיד חשוב בשער החליפין, שלא לשכוח את שכר המשכורת הלא-חקלאי האמריקני ביום שישי, הידוע כמניע שוק חשוב..

 

GBP / USD – סטיל-טווח

ECB, RBA ו- NFP 3תרשים יומי של GBP / USD

GBP / USD עדיין נסחר בטווח גדול. המחיר כבר נסחר מתחת ל- 20-EMA כבר כמה ימים, ונראה שאנחנו יכולים לראות בדיקה חוזרת של תחתית הטווח בשבועות הקרובים.

כלכלת בריטניה עדיין בצל ענן הברקזיט האפל של חוסר הוודאות. קשה לומר כיצד יעבור הלירה בשנים-עשרה עד שמונה-עשרה החודשים הבאים. כרגע אולי עדיף להיות תגובתי לאותות פעולות מחיר במקום לנסות לחזות היכן יהיה שער החליפין בעוד כמה חודשים. בואו נראה אם ​​נקבל שיווק ל- 20-EMA בימים הבאים. אולי נמצא אות מכירה שימושי באזור זה לנצל אותו.

 

EUR / USD – שינוי מבני?

ECB, RBA ו- NFP 4תרשים EUR / USD יומי

הנר היומי של יום שישי ב- EUR / USD מהווה אזהרה ברורה לדובים להיזהר. קודם כל, נר זה באמת אגרסיבי עם טווח של מעל 100 פיפס וקרוב לגובהו. שנית, הוא נסגר מעל הממוצע הנע האקספוננציאלי ל 20 יום, וזה בהחלט לא משהו שתרצה לראות כשאתה במצב קצר.

נראה כי ה- EUR / USD יכול להישאר מוגבל בטווח זמן רב. הייתי רוצה לראות שהזוג נסחר לשפל השנתי, אבל נראה שלדובים נגמרו הקיטור לעת עתה.

אם אתה סוחר השבוע ב- EUR / USD או בכל צמד יורו אחר, היזהר מהחלטת הריבית של ה- ECB ומסיבת העיתונאים ביום חמישי. אירועים אלה עלולים לגרום לתנודתיות רבה במט”ח, במיוחד בזוגות אירו.

אגב, אם ברצונך לחדד את כישורי המסחר שלך, דאג לבדוק את כל אסטרטגיות המסחר השונות שלנו במט”ח!

 

ניקיי 225 – גם מטווח

ECB, RBA ו- NFP 5תרשים יומי של ניקיי 225

הניקי קפץ בשבוע שעבר אך לא הצליח לנקות את ראש הטווח שמכיל גם את השיא השנתי. אולי ניפגש עם פעולות מחיר נוספות לצדדים בשבועות הקרובים. רק זכרו, שמדד המניות היפני הזה נמצא במגמת עלייה כשאנחנו מסתכלים על התמונה הגדולה יותר, ונסחרים הרבה מעל הממוצע הנע ל -200 יום. ההסתברות טמונה בחלק העליון של הצד, כך שאם תרצה לשחק כאן בטווח, עדיף לקנות בתמיכה בטווח, מאשר למכור בטווח העליון. מדד זה כנראה יתפרץ בסופו של דבר גבוה יותר.

אם עדיין לא סחרת ב- Nikkei, זהו אחד המכשירים החדשים שעליהם אנו מציעים אותות מסחר.

 

ס&P 500 – שור הרבעה

ECB, RBA ו- NFP 6ס&תרשים 500 P יומי

טרנד השור המסיבי הזה ממש מרשים! אני יכול רק להמליץ ​​לקנות מטבלים במדד המניות הזה. המחיר עשוי להתקרב ל- 20-EMA בימים הקרובים אם נקבל איזשהו סוג של איחוד. היזהר מנרות דחייה שוריים כדי שהטריגר יתארך. אלה יעזרו לך להיכנס לעסקאות בעלות סבירות גבוהה. הנה דוגמה לנר דחייה שורי שסחרתי לפני כמה שבועות. כתבתי על כך גם במאמר זה: סחר בדולר אמריקני ברגל האחורית בעוד המניות מתקנות נמוכות יותר.

ECB, RBA ו- NFP 7ס&תרשים 500 P יומי

כפי שאתה יכול לראות, נר מסוים זה היה ממש טריגר למסחר ארוך שהניב רווח ניכר. אולי נקבל הזדמנות פז נוספת בשבועות הקרובים לתפוס עוד אחת מהיפות האלה.

זה הכל לעת עתה, חבר’ה. זכור להיזהר בכל סיכוני האירוע הללו, ואל תשכח מדוח ה- NFP האמריקני ביום שישי. שיהיה שבוע רווחי!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me