banner
banner

מתווך מסחר חברתי וסקירת פלטפורמות – eToro

ניסיתם פעם מסחר חברתי? זוהי דרך נהדרת להשקיע במספר סוגים של נכסים ללא מאמץ, ללא ניסיון של שנים במסחר וידע בשווקים. בואו נסתכל על המתווך המוביל בעולם לסחר חברתי, eToro.

 

הרוויחו כסף כמשקיע פופולרי

מלבד הצעת הפלטפורמה המושלמת לשימושם של המשקיעים, eToro מציעה גם לסוחרים מנוסים להיות משקיעים פופולריים ולהרוויח הכנסה ראויה בצורת העמלות והפצת הנחות בהתבסס על כמות הכסף המנוהל ומספר המכונות העתקות..

אטורו 1

דוגמה לתשואות מרשימות של משקיע פופולרי.

 

אתה יכול להציג את הרמות והתגמולים השונים של ה- תוכנית משקיעים פופולרית ממש כאן. 

 

השקעה קלה ויעילה

השקעה מאומצת ואפקטיבית במיוחד מעולם לא הייתה כל כך קלה. בכמה צעדים פשוטים תוכלו להתחיל להשיג תשואה קבועה על השקעתכם מבלי שתצטרכו לבהות בעשרות תרשימים לאורך כל היום, כל יום.

אטורו 2

האם חופשת אי נשמעת טוב יותר מאשר לבהות במצעדים כל הזמן?

 

גיוון בתיק

למרות שתמיד יהיו סיכונים הקשורים למסחר, ניתן להפחית ביעילות את הסיכונים הללו בדרכים שונות בפלטפורמת המסחר החברתית eToro, הכוללת פיזור תיק בין 5 סוגי נכסים ועד 100 משקיעים פופולריים שונים (בו זמנית)..

 

ניתוח ביצועים חכם

הדבר הנהדר במעקב אחר משקיעים פופולריים בפלטפורמת eToro הוא שתוכלו לחקור את ביצועי כל סוחר בודד בעזרת אלגוריתם אנליטי מתקדם המחשב ומציג נתונים סטטיסטיים חשובים על המסחר של כל משקיע פופולרי..

מלבד חישוב הרווח או ההפסד של כל סוחר בתקופות שונות, אלגוריתם זה מנתח את כמות הסיכון שנלקחה בתקופות מסוימות ומשלב מידע זה בכדי לתת לכל סוחר דירוג סיכון.

דירוג הסיכון הזה הוא מדהים מכיוון שהוא נגזר מכמה היבטים מסחריים, הכוללים את בחירת הסוחר המסוים במכשירים, בחירת המינוף, אחוז ההון שהושקע במכשיר יחיד, ופוזיציות מגודרות, רק להזכיר כמה.

דירוג סיכון זה מתבטא בסולם של 1-10 ומציין את אחוז ההון המסוכן ביום אחד. הנה צילום מסך:

אטורו 3

סולם ציוני הסיכון של eToro.

 

לדוגמא, ציון סיכון של 6 פירושו שסוחר מסתכן בממוצע בין 3.9% ל -5.4% מההון של חשבונו ביום..

כמובן, הסיכון של תיק משלך מדורג גם באלגוריתם חכם זה, כדי לספק לך מושג טוב כמה הסיכון אתה נחשף וכיצד פעולות מסוימות (כמו העתקת משקיעים פופולריים מסוימים) משפיעות על דירוג הסיכון שלך. איזה כלי נהדר!

אם תיכנס לפרופיל של משקיע פופולרי כדי לחקור את ביצועיו, אחד הדברים שתראה הוא ציון הסיכון הממוצע של הסוחר בשבעת הימים האחרונים..

בעת חקירת פרופילי המשקיעים הפופולריים, תוכלו למצוא את כל המידע החשוב האחרים הדרוש לכם בכדי לבחור בתבונה את הסוחרים הטובים ביותר.

זה כולל נתונים סטטיסטיים אודות כמה זמן סוחר מסוים זה היה פעיל בפלטפורמת eToro, ביצועיו במהלך תקופה זו, באילו מכשירים הוא בעיקר סוחר, זמן ההחזקה הממוצע למסחר, כמות הכסף המנוהל, מספר המכונות העתקים שאחריו, ועוד הרבה מידע אחר.

 

גישה לקהילה גדולה של סוחרים

מה שאני באמת אוהב ב- eToro, זה שאתה יכול לתקשר עם סוחרים רבים אחרים, משקיעים וכמובן המשקיעים הפופולריים. היעילות בה מתאם הפלטפורמה את כל האינטראקציות של חבריה היא פנומנלית בהחלט.

eToro אפילו מאפשר תרגום טקסט בפלטפורמה שלה כאשר סוחרים בני לאומים שונים צריכים לתקשר.

זה הופך את כל חווית המסחר לקלה יותר, כמו גם חינוכית. האינטראקציה עם המשקיעים הפופולריים היא באמת חשובה מכיוון שהיא מקדמת שקיפות ועוזרת למשקיעים להעריך את המשקיעים הפופולריים השונים לפני העתקתם.

 

חשבון תרגול וירטואלי

eToro מציע לסוחרים חשבון הדגמה פנטסטי שלא יפוג. למרות שמסחר או העתקה של סוחרים בפלטפורמה הוא ממש קל, החשבון הווירטואלי שלהם הוא כלי מועיל באמת שבו תוכלו להכיר את עצמכם לפני ביצוע עסקאות בחשבון חי..

פתח חשבון הדגמה eToro עַכשָׁיו!

 

מגוון רחב של שיעורי נכסים

מה שאני באמת אוהב ב- eToro הוא שאתה יכול לסחור בנכסים רבים יותר ממה שמציע הברוקר המט”ח הטיפוסי שלך.

בפלטפורמת eToro תוכלו לסחור בלא פחות מ -1071 מכשירים פיננסיים שונים, וזה פשוט לא יאומן!

אם אתה אוהב לסחור במטבעות, ישנם 47 זוגות לבחירה בתוספת שני המטבעות הקריפטוגרפיים העיקריים, ביטקוין ואתר.

אם אתה מעדיף לסחור במניות, תשמח לבחור בין 950 מניות שונות הרשומות ב -8 מהבורסות הגדולות בעולם.

לסוחרי המדדים יש אפשרות לבחור בין 12 מדדי מניות עיקריים, הכוללים את Nikkei (שהוא אחד המכשירים החדשים ששילבנו לאחרונה בשירות איתותי המט”ח הרווחיים שלנו)..

אז אתה יכול גם לעסוק בסחורות שונות (7) וקרנות הנסחרות בבורסה (53).

 

מוצר ההשקעות הבא של eToro – CopyFunds

eToro היא חלוצה אמיתית בענף המסחר החברתי. באמת ראוי להזכיר בחידוש זה את החידוש האחרון שלהם ב- CopyFunds.

בדיוק צפיתי בסרטון של המנכ”ל והמייסד, מר יוני אסיה.

אטורו 4

המייסד והמנכ”ל של eToro, מר יוני אסיה

 

בעיני זה היה סרטון מאיר עיניים שמעיד על המקצועיות והעוצמה של eToro. בסרטון זה מר אסיה מסביר כיצד המוצר החדש שלהם, CopyFunds, עובד: eToro CopyFunds Video.

סכום ההשקעה המינימלי ב- CopyFunds הוא 5000 דולר.

“CopyFunds פועלים כמו מספר סוחרים, שכולם עובדים בשבילך בו זמנית. ככאלה, ישנם עמדות בסיסיות רבות שנפתחות בשמך. מסיבה זו, הסכום המינימלי הנדרש להשקעה ב- CopyFunds הוא 5,000 דולר. ” – eToro.

“אתה יכול להשקיע בשני סוגים של CopyFunds: קרנות Copy Top Trader הכוללות את הסוחרים בעלי הביצועים הטובים ביותר והקיימים ביותר ב- eToro, ו- Market CopyFunds המאגדים יחד מניות CFD, סחורות או תעודות סל תחת אסטרטגיית שוק אחת שנבחרה..

CopyFunds ™ שואפת לעזור למשקיעים למזער את הסיכון לטווח הארוך ולקדם הזדמנויות לצמיחה, על ידי העלאת המסחר להעתקות לשלב הבא ויצירת השקעות מגוונות. ” – eToro .

 

שירות לקוחות

בכל הנוגע לתמיכת לקוחות, eToro עושה רושם טוב באמת. כשפתחתי לראשונה חשבון איתם, התקשרה אלי גברת ידידותית בשם רייצ’ל וודס תוך מספר שעות כדי לברר אם אני זקוק לסיוע כלשהו.

כמובן שהיו לי המון שאלות לשאול אותה. אני לא חושב שזו הייתה שיחת לקוח ממוצעת עבורה, אבל היא הייתה באמת סבלנית, מקצועית ועוזרת.

 

האקדמיה למסחר eToro

אטורו 5

האקדמיה למסחר eToro

 

בין אם אתה סוחר מתחיל או מנוסה, eToro מציע חומר הדרכה מעולה שילמד אותך כיצד למקסם את רווחי המסחר שלך ולשפר את כישורי המסחר שלך.

הסמינרים המקוונים והמתועדים של eToro המתארחים על ידי מומחי המסחר שלה הם דרך נהדרת לצבור טיפים יקרים למסחר. מסחר אלקטרוני המסחר הפיננסי שלהם וסרטוני המסחר זמינים גם הם בחינם לכל מי שמעוניין לצאת לשווקים.

 

דמי eToro

העמלות היחידות שתשלמו בעת המסחר הן עמלות המרווח והלילה.

המרווח של eToro בדרך כלל מעט רחב יותר מכמה מתווכי המט”ח המובילים. זאת בכדי לפצות על העמלות המשולמות למשקיעים הפופולריים בגין שירותיהם.

כמובן שניתן להרוויח גלגול במכשירים מסוימים, בדיוק כמו אצל המתווך הממוצע במט”ח, ואין עמלה על עסקאות כלשהן.

 

גדלי מיקום מינימליים

הסכומים המינימליים הנדרשים (תוך שימוש במינוף מרבי) לפתיחת עסקאות בפלטפורמה הם כדלקמן:

מניות: 50 דולר.

מטבעות עיקריים: 25 דולר.

מטבעות אחרים: בין 25 $ ל 500 $.

ביטקוין ואתר: 250 דולר.

סחורות: בין 25 דולר (למשל זהב ונפט גולמי) לבין 100 דולר.

מדדים: 200 $, למעט סין 50 ו- USDollar שדורשים 500 $.

גודל המגרש המינימלי המוצע על צמדי מטבעות הוא 10,000 (מיני מגרש אחד). זה גדול פי עשרה ממה שמציע המתווך הקמעונאי הממוצע.

זה משהו שאני באופן אישי לא אוהב בפלטפורמה מכיוון שהיא מאלצת סוחרים קטנים לחשוף את עצמם ליותר סיכון ממה שמתאים.

לדוגמא, אם סוחר קטן הפקיד 300 דולר, הוא או היא היו מסתכנים ב 25% מכלל חשבונם אם הם סחרו בגודל המיקום המינימלי (10,000) ב- GBP / USD עם הפסד עצירה של 75 פיפס.

זה הופך את המסחר עם חשבון קטן לבלתי מעשי ומסוכן מאוד.

עם זאת, כאשר אתה מעתיק משקיע פופולרי, סכום המסחר המינימלי הוא $ 1. כמו כן, הסכום המינימלי שתוכלו להקצות לכל משקיע פופולרי הוא 100 דולר.

זו תכונה מבריקה של eToro ומאפשרת למשקיעים קטנים להעתיק ביעילות משקיעים פופולריים ללא הגבלה של 25 דולר טיפוסי (במכשירים מסוימים בלבד) הנדרשים לכל עסק..

 

לסיכום

באופן טבעי, אני לא יכול לכסות כל היבט של eToro במאמר זה, אך אני סומך על מידע זה שנותן לך מושג טוב על התכונות שאתה יכול ליהנות מהמתווך הפנומנלי הזה..

אם הייתי צריך להיות קריטי ככל האפשר, הייתי אומר שלפלטפורמת המסחר חסרות כמה מהתכונות המתקדמות של פלטפורמות מסחר במט”ח מסורתיות והיא מעט פחות ידידותית למשתמש מבחינת ביצוע וניהול הזמנות, ואולי אחת או שתיים קטנות אחרות פונקציות. עם זאת, ל- eToro יש מאפיינים חדישים רבים אשר לא תמצאו אצל מתווכים אחרים או הפלטפורמות שלהם.

כמו כן, המסחר האלגוריתמי הופך פופולרי יותר ויותר. כרגע זה לא מקל על מסחר באלגו שעלול להיתפס בעיני חלק מהסוחרים כחסרון.

אולי הם ישלבו מסחר באלגו בשלב כלשהו, ​​מה שיוסיף טעם לחוויית המסחר שלו.

היתרונות הרבים שמציעה eToro בהחלט עולים על חסרונות קלים אלה.

אני באמת מתרשם כמה קל וזול להעתיק סוחרים שונים ברחבי העולם. אני גם אוהב את הכלים והמידע שבאמצעותם תוכל לנתח ביסודיות את ביצועי כל סוחר לפני שתחליט אם ברצונך להעתיק אותם או לא. השקעה אפקטיבית במיוחד מעולם לא הייתה כל כך קלה!

בסך הכל, עלי להחמיא למר יוני אסיה ולצוותו על פיתוח פלטפורמת סחר חברתית מדהימה לחלוטין.

היה לי ניסיון מעולה בשימוש בו בעצמי, ואני יכול להמליץ ​​על eToro לכל מי שרוצה לסחור בשווקים, להפוך למשקיע פופולרי או להעתיק כמה ממשקיעים פופולריים אלה..

נתראה בפלטפורמת אטורו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me