EUR / USD מפר דפוס משולש עולה – סד לקנייה!

במהלך יום רביעי המסחר באסיה אסיה EUR / USD צמד המטבעות הצליח לשמור על ההטיה השורית שלה למשך הלילה ונותר הצעה טובה מעל לרמה של 1.2150, בעיקר בגלל סנטימנט השוק בסיכון. זה נתמך על ידי ההתקדמות המחודשת לעבר הצעת חוק מסיבית להוצאות ממשלתיות בארה”ב ואמצעי סיוע של COVID-19, שהחלישו את הדולר האמריקני הבטוח ותרמו לעליות בצמד מטבעות זה. יתר על כן, טון השוק המרומם הועצם עוד יותר בגלל התקוות בחזית החיסון נגד וירוס (COVID-19), שהחליש עוד יותר את הגרין-גב והגביר את צמד המטבעות..

נהפוך הוא, החששות המתגברים לגבי מספר גדל והולך של מקרי מוות של COVID-19 והאפשרויות של הנעילה הקשה והכואבת כלכלית ממשיכים להטיל ספק במומנטום הפוך של הזוג, שהפך לגורם מרכזי ששומר על מכסה על כל רווחים נוספים בצמד המטבעות. בזמן כתיבת שורות אלה, צמד המטבעות EUR / USD נסחר במחיר של 1.2163, והתאחד בטווח שבין 1.2146 ל- 1.2167. בהמשך, נראה כי הסוחרים נזהרים להציב עמדה חזקה כלשהי לפני חדשות הגירוי בארה”ב וראש הממשלה לראש הממשלה.

באשר לצד החיובי בסיפור, האופטימיות המחודשת ביחס לחיסונים נגד נגיף העטרה המדבק מאוד סיפקה דחיפה לטון הסיכון בשוק. תקוות החיסון נוצרו לאחר שמנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) העניק היתר, ב- 11 בדצמבר, לשימוש חירום ב- BNT162b2, החיסון COVID-19 שפותח בשיתוף Pfizer (סימול: PFE) ו- BioNTech SE (F: 22UAy. ). כעת אמורה Moderna לפנות למינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) לאישור החיסון שלו.

במקביל, ה- FDA אישר לאחרונה בדיקה ביתית ראשונה לנגיף הקטלני. בסך הכל ההתפתחויות החיוביות ביחס לחיסון COVID-19 ממשיכות להעדיף את מצב הרוח בסיכון השוק ומערערות את הדולר האמריקני הבטוח..

מעבר לבריכה ניתן היה לייחס את הסיבה לרווחים בשוקי המניות להתקדמות חדשה לקראת הצעת חוק הוצאות ממשלתית אמריקאית מסיבית ואמצעי סיוע של COVID-19. על פי הדיווח האחרון, ראשי הקונגרס הבטיחו לשבור את המבוי הסתום מזה זמן רב על חבילת ההקלה בנגיף הכורון במהלך שעות המסחר באסיה, מה שהחלש באופן מיידי את הגרין גב למקלט בטוח. לאחר הערותיהם החיוביות של מנהיג הרוב בסנאט האמריקני, מיטש מקונל, ומנהיגי המיעוט מקארתי, הראתה יו”ר הבית ננסי פלוסי את נכונותה לסיים את שיחות חבילת הסיוע (COVID-19) הממתינות מחר.

כתוצאה מכך, הדולר האמריקני הרחב לא הצליח לעצור את ההטיה הדובית שלו של היום הקודם, והביא הצעות נוספות ביום, מכיוון שהביקוש לנכסי מקום מבטחים ירד על רקע ההתקדמות להסכמה להצעת חוק גירוי פיסקלית בארה”ב. יתר על כן, ההפסדים בדולר האמריקאי יכולים להיות קשורים גם לספקים מתמשכים בנוגע להתאוששות כלכלית מ- COVID-19 בארה”ב. עם זאת, ההפסדים בגרינבק סייעו לצמד המטבעות להישאר בהצעה. בינתיים, מדד הדולר האמריקאי, שמודד את הירוק מול דלי מטבעות, עמד לאחרונה על 90.477, לאחר שירד ביום שני ל- 90.419.

נהפוך הוא, החששות מפני העלייה במספר מקרי המוות של COVID-19 ואפשרויות הנעילה הקשות הרסניות מבחינה כלכלית ממשיכים לאתגר את ביצועי השוק האופטימיים, שהפכו לגורם מרכזי ששומר על מכסה על כל רווחים נוספים בצמד המטבעות. ראוי לזכור כי התפשטות הנגיף הביאה לנעילה מקומית מחודשת בבריטניה ובארה”ב, כפי שהיה עד לאחר שניו יורק החליטה להיכנס לנעילה מלאה שניה, בגלל הזינוק במקרי COVID-19. בנוסף, גרמניה גם הרחיבה באופן דרסטי את ההתנגדויות לפעילויות ברחבי המדינה.

במבט קדימה, סוחרי השוק ישגיחו על הפגישה הסופית של הפדרל ריזרב (הפד) האמריקני בשנת 2020. בינתיים, האינפלציה וה- PMI בבריטניה, כמו גם ה- PMI האירופי, שלא לשכוח את מכירות הקמעונאות בארה”ב, יהיו המפתח לצפייה. . בסך הכל העדכונים סביב הברקזיט, נגיף הכורון וחבילת הגירוי האמריקאית לא יאבדו מחשיבותם.

תמיכה והתנגדות יומיומית

S1 1.2012

S2 1.207

S3 1.2091

נקודת ציר 1.2127

R1 1.2149


R2 1.2185

R3 1.2242

בחזית הטכנית, ה- EUR / USD נסחר לצדדים, מתחת לרמת 1.2176, לאחר שהפר את ההתנגדות המיידית סביב רמת 1.2176, ועכשיו הוא הולך גבוה יותר, לעבר רמת היעד הבאה של 1.2250. ייתכן שיש לנו הזדמנות קנייה מצוינת מעל 1.2175, והיא עשויה להתמקד בסימן 1.2250. לפיכך, פתחנו כעת סחר קנייה במטרה לרמת 1.2250. בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map