banner
banner

משאל עם איטלקי לא מצליח לשמור על המטבע היחיד – EUR / USD מפרסם בר בולף שורי

היורו נסחר בירידה חדה במהלך מושב אסיה ביום שני כתוצאה ממשאל החוקה האיטלקי, ותבוסתו של ראש הממשלה הפרו-יורו מטאו רנזי ביום ראשון. לחץ המכירה הזה פחת במהרה, וכשהמשקיעים התנערו מתוצאת משאל העם, האירו / דולר החזיר עד מהרה את כל ההפסדים שלה וסיים את היום עם נר בולע מרשים. הנה תרשים יומי של EUR / USD:

 

תרשים EUR / USD יומי

  

נר שורי אגרסיבי של יום שני הוא בהחלט מחליף משחק. משרד קרוב זה מעל ה- 20-EMA הוא הראשון מזה שבועות רבים. לא סחרתי ביורו ביום שני אבל הייתי רוצה לראות המשך למגמה הדובית, במיוחד עם נר הדוג’י האדום של יום שישי קצת מתחת לממוצע הנע האקספוננציאלי ל -20 יום. מסחר במטבעות הוא על כל התאמה לתנאי השוק, וכרגע איננו יכולים להתעלם מעלייה חזקה זו של ה- EUR / USD. התמונה הגדולה יותר של זוג זה היא בהחלט דובית, והסיכונים השונים המאיימים על גוש האירו בהחלט לא פחתו. אולי איטליה לא תוכל לעזוב את האיחוד האירופי בקלות, אבל הולנד ואולי כמה מדינות אחרות יוכלו.

  

סחר נדנדה ב- EUR / USD לא נראה אטרקטיבי במיוחד כרגע. לתפוס עמדה קצרה כרגע עלול להיות מסוכן מאוד, במיוחד כאשר אנו רואים את הכוח העצום של מהלך זה כלפי מעלה ביום שני. רכישת זוג זה עלולה להיות בעייתית מכיוון שהדבר נלחם במגמת הירידה הרווחת. קשקשים וסוחרי יום עשויים להפיק רווחים מהגדרות קנייה תוך יום ביום שלישי, אך זו אינה ההתקנה האידיאלית לעסקאות ארוכות. ביצוע עסקאות תוך יום לכיוון המגמה הגדולה מערם את הסיכויים לטובתך ומגדיל את הסיכויים שלך להרוויח קצת רווחים.

 

USD / CAD

 

הדולר / CAD ירד באגרסיביות בימים האחרונים. מחיר הנפט החזק מאוד גרם להצעה בריאה בדולר הקנדי, אשר יחד עם דולר אמריקני חלש תרמו לירידה חדה זו. התחזית לטווח הארוך עדיין שורית, אך כרגע מכירות חזקות שולטות בטווחי הזמן הקטנים יותר. עיין בתרשים זה בן 4 שעות:

 

תרשים USD / CAD 4 שעות

  

כאן תוכלו לראות כי שער החליפין כבר השקיע זמן רב מתחת ל- 20-EMA. זוהי אזהרה בפני שחקני השוק השורי לעמוד בצד לעת עתה. גם הדובים צריכים להיות זהירים מכיוון שהמחיר מתקרב לתמיכה בערוץ במצעד השבועי, שאולי המקום בו הבנים הגדולים ייכנסו לתיאבון קנייה מחודש. עיין בתרשים השבועי הזה:

 

תרשים שבועי של USD / CAD

  

כרגע הממוצע הנע האקספוננציאלי בן 20 השבועות עדיין מחזיק כתמיכה. בטווחי הזמן הנמוכים התיקון הזה נראה מאסיבי, אך התבוננות בתרשים השבועי מביאה אותו לפרספקטיבה. אני חייב לומר, לא אתפלא אם המחיר יגיע לתחתית הערוץ בשבועות הקרובים, וגם לא אתפלא אם הצמד יחדש את המגמה השורית בקרוב. בוא נעבור לתרשים יומי:

 

תרשים USD / CAD יומי

  

לפני שאגיד עוד על התקנה זו, בואו נתקרב תחילה לתרשים זה:

 

תרשים USD / CAD יומי

  

כאן אנו יכולים לראות בבירור כיצד המחיר חדר לאזור התמיכה הכחול הזה אך דחה אותו וסגר מעליו. למרות שזו דחייה קטנה יחסית, היא עדיין נושאת משמעות מסוימת בגלל הרמה החשובה שהיא דחתה. זו יכולה להיות נקודת מפנה עבור הזוג לפני שעולים שוב למעלה. כמובן, זה יהיה מאוד אגרסיבי לפתוח תפקידים ארוכים ברמה ובזמן הזה, אבל זה יכול להיות משתלם מאוד גם כן. נר דמוי דוג’י של יום שני תומך ברעיון האפשרות להיפוך ברמה זו או בסמוך לה.

 

יש כמה נתונים כלכליים חשובים מחוץ לקנדה ביום שלישי – מספר מדד מנהלי הרכש של אייבי, אשר יפורסם בשעה 15:00 GMT..

 

AUD / USD

 

לא נעים לי מאוד עם התנועה כלפי מעלה ביום שני בזוג הזה. בטווחי הזמן הנמוכים, עלייה זו די אימפולסיבית. עיין בטבלת שעות זו:

 

תרשים לשעה AUD / USD

  

אם נסתכל על תרשים יומי, הוא נראה ידידותי יותר לדובים, במיוחד משום שהנר של יום שני דחה את הממוצע הנע האקספוננציאלי של 20 הימים ונסגר מתחתיו. עיין בתרשים הבא:

 

תרשים יומי AUD / USD

  

אם אתה סוחר באוסטרליה, זכור של- RBA (בנק הרזרב של אוסטרליה) יש החלטת ריבית ודוח ריבית ביום שלישי בשעה 03:30 GMT. זה עלול לגרום לתנודתיות ניכרת, אז שימו לב לאירוע זה.

 

מסחר רווחי!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me