banner
banner

יחידות GPU חדשות תוצרת Asus יופעלו לכרייה

תחום המטבעות הקריפטוגרפיים, לפחות עבור רוב הקהל הרחב ואפילו עבור רבים משורות היזמים, המשקיעים והסוחרים, הוא בעיקר מיזם תוכנה. משמעות הדבר היא שהם מעוניינים ביישומים דיגיטליים שניתן להשתמש בהם הקשורים לביטקוין, לאתרום או לרשת מטבע דיגיטלית אחרת של בלוקצ’יין. עבור כל האנשים האלה, החומרה האחורית המאפשרת לרשתות שלמות אינה חשובה כל כך. אמנם אפשר להניח שאף אחד לא מתעלם מהעובדה שהוא קיים, אך רמת העניין שמספקים לחומרי הכרייה שאינם כורים היא מינימלית לכל הדעות לכל הרשתות..

אך לאחרונה, חברת חומרת מחשבים ענקית פרסמה הודעה מעניינת הקשורה לנושא זה ממש, ודיכאה רבים בתחום המטבע הדיגיטלי. החברה המדוברת אם אסוס הטייוואנית ויחידות העיבוד הגרפי החדשות שלהם יימכרו עם מגוון של תכונות שהופכות אותם ליעילים מאוד לתהליך של hashing, הידוע גם בכריית מטבעות..

סדרת הכרייה של אסוס

הידיעה הגיעה כאשר החברה חשפה את כרטיסי המסך Ping6 של Mining ו- Mining RX 470. שני אלה תוכננו במיוחד כדי לטפל הן בחום והן באנרגיה של תהליך הכרייה. מכיוון שחישובי הגיבוב הם אינטנסיביים במיוחד, אסדות הכרייה, המיוצרות בדרך כלל מיחידות GPU, צריכות להיות חזקות יותר ולהתמקד גם במשימתן העיקרית. כמעט ללא ממשק משתמש או אלמנטים אחרים של מחשב רגיל, האסדות מוצבות ברשת וכאן הן משימותיהם באמצעות פיסות הקוד של הרשת שלהם..

יחד עם זאת, מעניין לציין כי אסוס לא מיתגה כרטיסים גרפיים אלה כאלמנטים של אסדות כרייה עתידיות. עם זאת, אנשים לא לקחו הרבה זמן להבין, בעיקר מהצגת המוצרים והמפרט שלהם, שהם נוצרו עם דגש על אתר הכרייה. הרשת הגדולה ביותר התומכת במטבע דיגיטלי, שהוא ביטקוין, עברה את רמת הכרייה האישית.

בשלב הנוכחי, מכרות הביטקוין משתמשים במה שמכונה ASIC, או במעגלים משולבים ספציפיים ליישומים. BTC נפוץ ומשמש לכל דבר מ פוקר מקוון לשימוש בביטקוין להשקעה. מכיוון שכך, המכרות המשמשים לתמיכה ברשת הם מערכות ענקיות של אסדות כרייה המרוחקות שנות אור מכל פעולת כרייה ביתית..

אבל עכשיו נראה שלאסוס יש הצעה מעניינת לכל מי שעוסק במטבעות דיגיטליים אך לא ספציפי בביטקוין. עם פוטנציאל כריית האת’רום, Asus מאמינה בבירור שיש להרוויח מהסעדה לשוק זה.

כריית אתריום

אסוס ממתגת את כרטיסי הגרפיקה שלהם כמכשירים שתוכננו במטרה כריית מטבעות, ולכן הם מסוגלים לספק שיעורי חשיש מקסימליים בזמן שהם פועלים בעלות מינימלית. עם זאת, ברור כי אסוס עושה הכל מלבד לקרוא לכרטיסים שלהם כרייה.

החדשות מגיעות כמחסור עולמי בכרטיסי מסך פוגע ברוב אזורי העולם. כורי תחביבים דיווחו כי חנויות מקומיות רבות דלות במוצרים אלה, בעוד שקמעונאים מקוונים ענקיים כמו eBay או אמזון מדללים גם את מלאייהם..

עבור חלק זה יש את כל סימני ההיכר של GPU Rush שהתרחש בשנת 2014. בתקופה זו, altcoins כמו litecoin ו- dogecoin החלו להימכר על ידי מאגר הולך וגדל של אנשים, וקנו את כל המניות הזמינות של כרטיסים גרפיים. הפעם נראה כי אתר הוא המטבע הנבחר עבור כורים חדשים רבים.

אבל, כל מי שמחליט להיכנס לתחום זה יתקל בבעיה הולכת וגוברת במבצע החדש שלהם. בעוד שכרטיסי מסך כמו אלה שהשיקה Asus עשויים להיות יעילים יותר, קושי הגיבוב עולה כל הזמן, כפי שמכתיב פרוטוקול הרשת הבסיסי..

בתחום האתריום, המגמה מראה על רמת קושי משולשת שהתרחשה בתקופה שבין סוף אפריל לסוף יוני השנה. בטווח הארוך, אותו קושי ימשיך לגדול וזה רק עניין של זמן עד שהרשת תצטרך לעבור להתקנה דומה לזו המשמשת כורי BTC במשך זמן רב..

השקעה באת’ריום?

חודש יוני 2017 היה פרק זמן בו רבים האמינו שההתהפכות כביכול תתקיים, בה האת’רום משתלט על הביטקוין כמוביל בכל הנוגע לשווי השוק. עם זאת, במהלך הימים האחרונים, שום דבר מההתחלות לא התרחש כאשר ETH החל להחליק במחיר.

כעת, הוא נע סביב $ 250 והסימנים להתאוששות הרשת תוך זמן קצר מפוקפקים במקרה הטוב. אחת הסיבות העיקריות לכך שנמכר כל כך הרבה ETH היא העובדה ש כמה ICO החלו לקחת כספים, מונעת על ידי משקיעים בתקווה להשיג רווחים גדולים יותר במסגרת זמן קצרה יותר.

אבל כל מי שמעוניין לצאת לכריית ETH צריך להיות מוכן להחיל את עצמו על השקעה ארוכת טווח. אם לא, עליהם להיות בעלי אינסטינקטים מסחריים גדולים כדי להשיג זרם רווחים מתמיד. אותה בעיה אינה קיימת בכל הנוגע להשקעה ארוכת טווח באתר, וזה לא ישתנה עם ירידה אחת או אפילו יותר במחירי השווקים העולמיים..

כוח סמוי של הרשת

למרות הצניחה, מומחים רבים שוב הדגישו את דעתם כי המטבע הדיגיטלי הזה יישאר רלוונטי מאוד אך גם ייצור פריצת דרך גדולה בשלב כלשהו בעתיד. כשזה יקרה, יושגו רווחים גדולים, במיוחד כשמדובר בכורים ששמרו את מטבעותיהם.

ההתהפכות אולי לא תבוא בצורה כה אינטנסיבית כפי שהשם מרמז – כרגע הכסף החכם אומר שזה יתרחש, אבל אף אחד לא יכול לדעת בוודאות מתי. אבל, הקונצנזוס הוא שרשת האת’רום תרוויח ערך ומיקום שוק. בגלל זה, כל מי שהתחיל לכרות ETH יעשה טוב אם ישמור את המטבעות שלו וימתין לעליית המחירים שללא ספק תגיע.

מָקוֹר: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me