סלבריטאים גלובליים המקדמים מטבעות דיגיטליים ו- ICO

סלבריטי חדש סיפק את גיבויו למיזם בלוקצ’יין, במקרה זה, ICO. הסלבריטאי המדובר הוא השחקן והזמר ג’יימי פוקס שהשתמש לאחרונה בחשבונות המדיה החברתית שלו כדי לקדם את קובינודה. המיזם מציג את עצמו כחילופי מטבעות קריפטוגרפיים הפועלים על פי עקרון עמלה אפסית.

פוקס, שהיא זוכת אוסקר, צייצה על הצעת המטבע הראשונית הזו. אותה מכירה, שנמשכת באותו הרגע, הצליחה לרשום מעל 17,000 ETH, שהיו מעל 5 מיליון דולר, כלומר סביר להניח שהיא הייתה הצלחה.

התמיכה מגיעה לאחר שסלבריטאים אחרים נקטו בצעדים דומים עם מידה שונה של השפעה וכוח גיבוי. עם זאת, Foxx היא בשום אופן לא התומכת החזקה ביותר, מכיוון שאנשים מפורסמים אחרים אף יצרו ICO משלהם. מה המשמעות של קהילת המטבעות הדיגיטליים ואיזו השפעה יכולה להיות לה מבחינת הלגיטימיות של המטבע הקריפטוגרפי ואימוץו.

פנים מפורסמות

הרעיון של שימוש בדוברות ידוענים לא היה שום רעיון חדש בתחום זה. העולם המודרני, המקושר לקצב הדברים כמו מדיה חברתית וקשר הדוק בין תרבות הפופ והיבטים יומיומיים אחרים, מכבד פנים מפורסמות. ניתן לטעון שהחברה הגלובלית המודרנית עושה זאת בקנה מידה שמתנשא מעל כל תקופה היסטורית אחרת.

כאמור, החלק הגדול בהתפשטות תרבות הסלבריטאים הוא רעיון הטכנולוגיה התומכת בה. אמנם תמיד היו פרצופים מפורסמים, אך מכשירים דיגיטליים מודרניים כמו סמארטפונים מאפשרים רמה של אינטימיות שטרם נראתה ותחושת מגע ישיר.

כוכב קולנוע ניתן לראות בטלוויזיה, אך כיום מיליונים יכולים לעקוב אחר כל העדכון שלו, שרבים מהם לא עברו את המסננים המיושנים. זה מספק הגדרה אורגנית הרבה יותר להחלפת מידע ותחושת היכרות חזקה.

סלבריטי יכול בקלות להיתפס על ידי מעריציו כמי שכמעט נמצא בהישג יד ומבין אותם באותה מידה שהם מאמינים שהם מבינים אותו, אותה או מכנה אחר. בעיני איזה עתידן מהמחצית השנייה של המאה העשרים, הרעיון של אינדוקציה של רמה זו של קשר אישי שבו אין מיושן נראה כמו מושג מוזר, מפחיד אך רחוק..

עכשיו, אותו מושג נכון כאן לכולם לראות. זה כבר לא מושג. במקום זאת, זו שיטה מוכחת לצבור אוהדים המהווים הון ישיר לסלבריטאים שיש להם אותם. יותר מתמיד, להיות פופולרי הוא עסק והוא משתלב בקלות עם הפנים הרבות של המערכת האקולוגית של המטבע הדיגיטלי.

משקיע המטבע הדיגיטלי של הסלבריטאים

מראשיתם נתפסו המטבעות הדיגיטליים כמגרש משחקים עבור בעלי נטייה טכנולוגית, בלשון המעטה. החל מביטקוין והמשיך לרשתות אחרות שירדו מהקו, שימוש במטבע דיגיטלי כלל לרוב בעלות אסדות שמכרות אותן ואפילו פעילות בתחום המפתחים. באופן טבעי, עם צמיחת המטבעות הקריפטוגרפיים, כך גדל מספר האנשים שמשתמשים בהם, אך גל המאמצים השני לא הגיע מהציבור הרחב..

במקום זאת, זה הגיע ממשקיעים שהרגישו תחום מוזר אך משתלם מאוד נפתח אט אט במובן ההשקעה של מטבע החוץ. חלקם עדיין לא היו מעוניינים לשמצה בצד הטכנולוגי של המטבע הדיגיטלי, כשהם עומדים באופוזיציה מוחלטת למאמצים הראשונים..

עם זאת, בעוד שמידת הידע הטכנולוגי משתנה בין המשקיעים, כולם בקיאים למדי בצד המסחרי של המיזם הזה. זה לאט לאט הוביל ל תופעות של המשקיע הסלבריטי, אדם שכבר עשה הון בתחום השקעות כלשהו ואז החל להפיץ את הבשורה על מטבעות קריפטוגרפיים.

מטבע הדברים, הסיבה לכך אינה אלטרואיסטית. בטווח הקצר, המשקיעים יכולים לנסות להגדיל את התיקים שלהם במשהו שיכול להיחשב כצורה של צמיחה בשווי הכוח הגס – אומר לאנשים ולחברות להשקיע בתחום זה..

עבור סוחרים נבונים, זינוק לטווח הקצר במחיר הוא כל מה שצריך כדי להרוויח ואז להוציא אותו במהירות מהמערכת. קשה לדעת כמה מהם באמת מאמינים ברעיון של מערכת קריפטוגרפיה נטולת כל סוג של ריכוזיות, אך הכסף והתמיכה שלהם בהחלט עזרו לתחום המטבע הדיגיטלי לצמוח..


קול המכוון להמונים

בעוד שמשקיע סלבריטאים הוא תופעה מסוג אחד, אנשים כמו ג’יימי פוקס הם חיה אחרת לגמרי. אלה, בניגוד לאף אחד לפניהם, יש צינור שמתחבר ישירות להמונים ובדרך זו, לתקשורת המיינסטרים.

כרגע שמות כמו פריס הילטון, פלויד מייוות’ר ומשחק לקחו את הזמן והמאמץ לקדם מכירות סמלים מסוגים שונים. עבור מייוות’ר, המכירה כללה מיזמים משלו, המהווים נדבך נוסף לאותו רעיון. כל זה עזר לגביית כמעט שני מיליארד דולר באמצעות מודל מימון ומימון זה.

אנשים אלה, לראשונה, מציעים גורם ערעור המוני אמיתי לכל מיזם קריפטוגרפי. בהישג ידם של אחד או יותר מהאנשים בסדר גודל מפורסם זה, ניתן להגיע למיליוני משתמשים פוטנציאליים חדשים ללא כל מאמץ מורכב. בדומה למקרה של ג’יימי פוקס, די בציוץ יחיד כדי לאפשר למיזם סיכוי גדול בהרבה להבטיח תהליך מימון מוצלח במקרה של ICO או אפילו משהו אחר.

חרב פיפיות

אמנם אין ספק שמביאים יותר אנשים לאזור המטבע הדיגיטלי שבו הם יכולים להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים בודדים עבור דברים כמו בתי קזינו מקוונים, שירותים, סחורות או כל דבר אחר, הסלבריטאים מגבים בלהב פיפיות. מצד אחד, הוא מספק תערוכה ומגיע לכך שאף אדם אחר אינו יכול לנהל.

מצד שני, גיבוי סלבריטאים יכול לעתים קרובות להסתייע במיזמים מוצלים או אפילו לא חוקיים. לא קשה לחשוב שבשלב מסוים מיזמים אלה ישיגו חלק מהתומכים בסלבריטאים שלהם ותקשורת ההמונים תשים את כל זה באותו סל..

כדי להימנע מכך, כל מטבע קריפטוגרפי צריך לנסות להיות מודע למי ואיך מגבה אותם בתחום הסלבריטאים. אם הם מגלים כמה התמודדויות מפוקפקות, רשתות צריכות להתרחק מהסלבריטאים האלה בצורה יעילה. בדרך זו, גיבויים מפורסמים של סלבריטאים יכולים באמת לספק את אותה התועלת הפוטנציאלית לכל רשת.

מָקוֹר: CoinDesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map