banner
banner

איך לדעת שאתה יכול לסמוך על אתר הימורים בביטקוין

אתרי הימורי ביטקוין צצים בימינו שמאל, ימין ומרכז. אך עם כל כך הרבה אפשרויות הקיימות בשוק כיום, נותרה שאלה אחת: כיצד מישהו יודע שהוא יכול לסמוך על אתר הימורים בביטקוין?

תשובה זו יכולה לבוא רק מביצוע בדיקת נאותות משל עצמך. זה שכל ישר. אבל מישהו שעדיין מרטיב את הרגליים בחלל המטבע הקריפטוגרפי ומחליט להתעסק בכמה הימורים עם מטבע הבחירה שלהם, אולי לא יידע וטרינר לאתר כדי לקבל לגיטימציה..

הנה כמה הנחיות כיצד להבין הכל.

אתרי הימורים מסורתיים עוברים לקריפטו

ישנם שני סוגים של אתרי הימורים בקריפטו: אתרי קריפטו בלבד הפונים לאלה שמכירים קריפטו ממש טוב ואינם מציעים כלל אפשרויות משחק פיאט, וספרי ספורט מסורתיים כמו בודוג ו- 5Dimes המקבלים הימורי פיאט מזה עשרות שנים ויש להם נכנס לאחרונה לעולם הביטקוין.

בודוג נותנת חסות לקביעות לאירועי ספורט גדולים והיא ככל הנראה המותג המוכר והמהימן ביותר בכל ההימורים המקוונים, אך ישנן אפשרויות אופציות אחרות מבוססות רבות אחרות. עכשיו מקבל קריפטו.

מעבר לאתרי הימורים בלבד בקריפטו: מי מהם בטוח?

Cloudbet.com, 1xBit.com ו- Betcoin.ag הם רק חלק מאתרי ההימורים הצפוניים בלבד המייצגים את קרם היבול ככל שהם אמינים ביותר. ל- Betcoin.ag נוכחות חזקה בפורום הביטקוין הפופולרי ביותר בעולם, Bitcointalk.org. האתר השיג מעמד אגדי, כלומר היה חלק מהפורום במשך זמן רב מאוד והקים מוניטין טוב בקהילה.

1xBit מפרסם כעת במהלך משחקי כדורגל בליגת העל האנגלית, וזה מאמץ יקר מאוד. האתר יכול לעשות זאת מכיוון שיש לו בסיס משתמשים חזק. 1xBit הוא מותג חזק עם תקציבים גדולים. הוכח שוב ושוב כי מתייחס לכבוד ללקוחות וסיפק להם אפשרויות משחק נהדרות.

CloudBet היא גם אפשרות בטוחה לשימוש. הם מקבלים רק ביטקוין וביטקוין מזומן, אך המשיכות מושלמות ממש מהר.

האם אתר ההימורים בביטקוין הוגן בהחלט?

ככל הנראה אתרי הימורים הוגנים מבטיחים כי המהמרים מקבלים את הסיכויים הטובים ביותר לזכייה, והכי חשוב, מקבלים ביטחון ששום דבר אינו מזויף. משחקים הוגנים באופן סביר משתמשים באלגוריתמים של SHA-2 כדי להבטיח הוגנות מוחלטת לכל השחקנים. החלק הטוב ביותר הוא שכל התוצאות של קוביות או כל אירוע אקראי אחר מתפרסמות לציבור, כך שכולם יראו. שמות משתמש של שחקנים בודדים בדרך כלל מכוסים במחצית כדי להבטיח פרטיות. עם זאת, כל השחקנים יכולים לראות כמה הוטל מטבע, מה הייתה התוצאה של האירוע האישי והאם ההימור הביא לניצחון או הפסד. Crypto-Games.net הוא אתר הימורים אחד המציע רולטה, קוביות, BlackJack ומשחקים אחרים בהם התוצאה של כל אירוע מוצגת בבירור. הם עושים עבודה נהדרת להיות הוגנים.

האם הסיכויים להימורים דומים?

האם הסיכוי לזכות באתרים הנתונים האלה זהה או שונה? אם כן, הם כנראה מתחרים לגיטימיים בשוק. סביר להניח שכל אתר שמציע סיכויים לא הוגנים לא תחרותי לעסקי המהמרים מסיבה כלשהי. קניות בסיכויים הטובים ביותר היא אסטרטגיה חשובה במיוחד כשמדובר בהימורי ספורט. אתרי ההימורים הספורטיביים בביטקוין המובילים מציעים סיכויים דומים.

קרא ביקורות כדי ללמוד מי הבעלים של איזה אתר

קריאת ביקורות באתרי משחקים לביטקוין בלבד ומציאת החברות שבבעלותם היא פשוטה כמו חיפוש בגוגל. אתרי הימורים מציעים עמלות גדולות לשותפים המקדמים את המותג שלהם, ושותפים מקדמים את ההצעות הטובות ביותר שלהם עם ביקורות. קראו את האנשים השונים, קראו תגובות הלקוחות, הירשמו לכמה אתרים שונים בחינם והתעסקו קצת. גם לא צריך לחפש את החברות שבבעלות האתרים הללו. אתרי הימורי ביטקוין רבים נמצאים בבעלות חברות בודדות בלבד, וחברות גדולות נוטות יותר להעניק ללקוחות חוויה נעימה. יש להם הרבה ביטקוין שרוכב עליו.

כמו תמיד, היה זהיר

תמיד חשוב לזכור שצריך להמר רק עם מה שהם יכולים להרשות לעצמם להפסיד. זכור שבמקרה של ביטקוין, הפסד עשוי להיות פרוץ לאתר ההימורים שבחרת. ביטקוין גם לא מציע קו תמיכה בלקוחות לעזרה, מכיוון שאף אחד לא מחזיק בו.

זכור להמר ולהשתמש בביטקוין באחריות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me