banner
banner

איך סין שולטת אט אט בשוק הביטקוין כולו

שוק הביטקוין הסיני

פעם נקראה סין הדרקון הנרדם, אך היא הוכיחה אחרת כשקמה להיות המעצמה הכלכלית באסיה שהיא כיום. עם משאבים עצומים, כוח אדם בלתי מוגבל וטכנולוגיות חדשניות, הוא הפך במהרה לשחקן עולמי, המסוגל להשפיע על תנועות השוק וההחלטות.

השפעתה מתפשטת על פני תעשיות רבות והיא לא חסכה משוק הביטקוין. נכון לעכשיו, סין מחזיקה בנתח משמעותי מעסקאות המטבעות הקריפטוגרפיים בעולם, עם דיווחים המציגים כי שוק הביטקוין הסיני מהווה יותר מ -80 אחוז מהעסקאות של ביטקוין ואלטקוין..

לכן שינויים קלים בשוק הסיני עשויים להשפיע באופן משמעותי על הסצנה העולמית ולהביא להשפעות להתבטא בסביבת הקריפטו.

Bitcoin להצלה לאחר פיחות יואן

היה שינוי ניכר במחיר הביטקוין לפני מספר ימים לאחר שהבנק העממי של סין (PBOC) הוריד את הריבית של יואן, מה שהביא לפיחותו. המשקיעים בחרו להחליף את היואן שלהם בביטקוין במטרה לחסוך את הערך המקביל לסכום, ובכך לרשום תנועה חזקה בתרשים BTC / CNY.

מחיר ביטקוין על פי פיחות יואן

אנליסטים רואים שמחזיקים ביואן ימירו את כספי הפיאט שלהם לביטקוין ואז אולי יחליפו אותם בחזרה ליואן או לדולר אמריקאי. הבחירה תהיה תלויה בביצועי המטבע הדיגיטלי בשוק, שם תנועה חיובית תאלץ את המשקיעים להמיר ביטקוין ליואן ואילו ירידת מחירים תציג את המרת הדולר האמריקאית כאפשרות הטובה יותר.

עם פיחות היואן המשפיע על השוק העולמי, חוזקה של סין מתגלה. זה מתממש עוד יותר בהשפעות המוטלות על שוק הביטקוין, אשר הביטקונרים הסינים אחראים עליהם להתקרב יותר להשגת יעדי המטבע הדיגיטלי..

אין שום שאלה לתפקידה החיוני של סין בהצלחה בביטקוין, וזה מעורר את החשש אם להסדיר את המטבע הקריפטוגרפי או לא.

האם סין מוכנה לוויסות ביטקוין?

עבור חלקם, המילה ‘רגולציה’ בלבד, כשהיא משמשת בהקשר לביטקוין, היא סיבה מספקת בכדי להיות בצד ההגנתי. זה מסביר את התחושות לאחר שמנכ”ל הואובי, ליאון לי, פרסם כתב עת שדוחף הלאה ויסות ביטקוין בסין.

לי אמר כי החסמים החוקיים שהטילה PBOC מפריעים לצמיחת שוק הביטקוין הסיני בזירה המקומית. השוק שלה, שמאכלס את פעילויות המסחר והכרייה הגדולות בעולם, מלא בפוטנציאל, וזו הסיבה שהוא מאמין שהרגולציה של ביטקוין היא זמן גבוה.

ביומן שלו נכתב:

“יש לעודד ולחקור מחקר בנושא ביטקוין ובלוקצ’יין. הרגולטורים הסיניים חייבים לבדוק כיצד שאר השיפוטים – כמו ארה”ב – פותחים את דעתם לקראת יצירת מדיניות טובה יותר למגזר המטבעות הדיגיטליים … זה יפחית סיכונים מסוימים הן לעסקים והן לצרכנים. “

אחת מחליפות הביטקוין הגדולות בסין, הואובי ממשיך לספק שירותים לאחר איסור ה- PBOC, ומנכ”ל החברה נחוש להעביר מערכות תשלום מאובטחות שעולות פחות על קצה הסוחרים והצרכנים..

מלבד זאת חילופי ביטקוין, BTC סין ו- OKCoin הן מהשחקניות הגדולות בשוק הביטקוין הסיני שעדיין לא הביעו תמיכה בביטקוין וב- ויסות מטבעות.

תקנת ביטקוין בסין

ההשלכות של שינויים בשוק בתחום ההימורים בביטקוין

כוחה של סין בשוק הביטקוין ניכר, אך כיצד זה יעבוד עבור תחום ההימורים של ביטקוין במדינה ומחוצה לה נותרה שאלה.

הענקית האסיאתית ידועה במדיניות ההימורים הקפדנית שלה, למרות שוק ההימורים הבלתי חוקי שממשיך לפשול הכנסות משמעותיות מהממשלה. מקאו מתפקדת כמוקד ההימורים החדש ביותר ואילו הונג קונג ממשיכה להיות תומכת בהימורים מחוץ לחוק.

עם זאת, תעשיית ההימורים בביטקוין בסין טרם הקימה בסיס חזק, המסביר מדוע תקנה עשויה לעכב עוד יותר את צמיחתה. בלי קשר, ההשפעה שיש לסין על מחיר השוק, אפילו על ביטקוין, מציגה מספר עצום של הזדמנויות לתעשייה המשגשגת להתרחב באסיה..

האם שוק הביטקוין הסיני מבסס את עצמו כתומך והמקדם הגדול ביותר של המטבע הקריפטוגרפי, מה שעתידם של הביטקוין והקריפטוגרף באופן כללי יהיה הופך באמת לחיובי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me