banner
banner

כיצד מטבעות קריפטוגרפיים יכולים לשנות את משחק הפוקר המקוון לנצח

משחק פוקר הביטקוין הראשון אי פעם בתיעוד התקיים במרץ 2010. זהו 14 חודשים לאחר שהחסימה של ביטקוין ביטקוין בינואר 2009.

מה שמשוגע הוא שמשחק הפוקר הראשון אי פעם הציג רכישה של 50 BTC, ששווי היום יהיה יותר מ -550,000 דולר. המנצח באותו משחק הסתלק עם 1,000 ביטקוין, או יותר מ -11 מיליון דולר לפי הערכת השווי של היום.

החלק החשוב עם זאת אינו מה היה ערך הקנייה ביחס להיום. זו העובדה שלראשונה אי פעם, הימורים הוקמו כמקרה לשימוש בקריפטו. זה הגיוני, כי ביטקוין בכל זאת הוא פשוט יחידת חשבון, בדיוק כמו איסוף שבבי פוקר. השחקנים שמחזיקים ברוב היחידות זוכים לשמור על המינוף הרב ביותר ומי שיסיים את כל היחידות בסוף המשחק יזכה בפרס המזומנים (או במקרה הזה, ללא מזומן).

משחק פוקר הביטקוין הראשון מקורו בפורום ישן

לפני שהיה CoinDesk, CoinTelegraph או אפילו מדריך הימורים בביטקוין, היה BitcoinTalk.org, פורום הקהילה המקוון של חנונים ומהפכנים כאחד שהיו צריכים מקום לשאול שאלות, לקבל תשובות ובסופו של דבר להיות חלק מקהילה שהיום אנחנו מכנים את הקהילה הקריפטוגרפית.

המשתמש הראשון ב- BitcoinTalk שדן אי פעם בניהול משחק פוקר ידידותי לביטקוין ידוע למעשה במשהו אחר. “BitcoinFX” ידוע ביצירת הרמפה הראשונה אי פעם בה ניתן להמיר כסף רגיל בגיבוי ממשלתי עבור ביטקוין. הבורסה הזו לא נעשתה אגב בפלטפורמת מסחר מהודרת. הם נעשו אך ורק באמצעות דוא”ל. דמיין את זה לרגע. תעשייה שלמה קיימת כיום בה עסקים של מטבעות קריפטוגרפיים במדינות בכל רחבי העולם מציעים למשקיעים אפשרות להחליף את המטבע המקומי שלהם עבור ביטקוין. הכל התחיל רק במיילים!

מדוע הקנייה הייתה 50 BTC קוצצים

תאר לעצמך שאתה משליך ביטקוין בשווי 500,000 דולר על משחק פוקר היום. אם עשית זאת והודעת זאת בפומבי, היית הופכת כנראה לסלבריטאית באזורך המקומי על כך שאתה לוקח הימור כה גדול באמצעות מטבע שרוב האנשים עדיין לא מבינים לגמרי אפילו כשהאימוץ גדל. בשנת 2010, 50 BTC לא היו שווים בשום מקום ליד 500,000 $.

אך הסיבה שהקנייה לאותו משחק פוקר ראשון נקבעה ל 50 BTC נובעת מכך שפרס המטבעות על כריית ביטקוין בהצלחה היה אז 50 BTC. הסכום הזה נשמע מרשים היום, אבל הוא היה חסר ערך אז. לא רק בגלל ששווי השוק הגולמי של ביטקוין אחד באותה תקופה היה 0.003 דולר בלבד (כלומר 50 ש”ח היה שווה רק 15 סנט). זה גם בגלל שכמות ה- BTC הזו הייתה נגישה לכל מי שיש לו מחשב אישי.

יש לזכור כי בעוד שכיום, כריית ביטקוין חדשה דורשת כוח מחשוב בקנה מידה גדול והרבה מקום פנוי בתוך מחסן, בשנת 2010, כל שחקן פוקר הביטקוין הממוצע הדרוש היה מחשב נייד וחיבור לאינטרנט..

פוקר וביטקוין ממש הולכים יד ביד

משחקי הפוקר הראשונים שהיו רשומים בהשתתפות ביטקוין ראו את המשתתפים מתרחקים עם 325 BTC ו- 600 BTC בהתאמה. אבל המשחקים האלה עשו הרבה יותר מאשר להכניס קצת יותר מטבע דיגיטלי לארנק הביטקוין. הם נישאו לנצח הימורים וביטקוין. לא רק בהוכחה כי הימורים יכולים להיות מקרה שימוש בר-קיימא למטבע מבוזר, אלא משום שלמייסד עצמו היה כנראה דבר לפוקר..

פוקר נמצא בקוד של ביטקוין

קראת נכון! סאטושי נקאמוטו, המחבר המסתורי של העיתון הלבן של ביטקוין כלל למעשה הפניות לפוקר בקוד המקורי של הביטקוין. זה לא בדיוק צירוף מקרים ששחקני פוקר מוקדמים דיברו על יצירת לקוח ידידותי לפוקר שיוכל לקבל קניות בלי צורך להשתמש במיילים..

עבור משקיעים רבים (כולל תומכים וגם גורעים של מטבעות קריפטוגרפיים), בנקאות על ביטקוין תמיד הייתה מהמר. הגיוני אז שלסטושי היו בבירור שאיפות להקל על ההימור עם הביטקוין בצורה חסרת אמון.

בין אם חובב הקריפטו הממוצע יודע את זה ובין אם לא, זה כמעט חוץ מהעניין. אבל טורניר פוקר הביטקוין הראשון בעולם אי פעם מסמן את תחילתו של מקרה השימוש החשוב והברור ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים. הימורים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me