למה יותר מהמרים בוחרים בטרון על פני אתריום

מחקר משנת 2019 מאת חברת האנליטיקה Dapp Review הראה לעולם שפעילות של 1.6 מיליארד דולר עברה דרך רשת טרון בזכות 432,000 המשתמשים עם כתובת ארנק המחליפה ערך ביניהם. מה שאומר עוד יותר היא העובדה ש -64% מכל היישומים המבוזרים שקיימים באותה תקופה ברשת טרון קיימים רק כדי להקל על הימורים. יש משחקים פשוטים כמו לאפשר למשתמשים להמר על מרוצי כלבים דיגיטליים. אחרים כוללים הרבה יותר פיצ’רים, סיפורי סיפור ואלמנטים במשחק ומבטיחים 100 פעמים את ההימור הראשוני של המהמר.

ללא קשר לסוג המשחק, העניין הוא שנראה שיותר ויותר מהמרים בוחרים להשתמש ברשת טרון על פני את’ריום וכל אלקוין אחר שמזין את רצונות ההימורים שלהם..

כיצד אלטקוינים אחרים מסתדרים

אף על פי שאת’ריום הוא הבלוקצ’יין השני הכי יקר בעולם על פי שווי שוק, המהמרים החלו להתרחק ממנו בסוף 2018 בגלל דמי עסקה גבוהים. זו הסיבה שבמהלך מרבית שנת 2019, Ethereum פיגר אחרי טרון ו- EOS מבחינת נפח העסקה שעבר ברשת הקשורה ליישומים מבוזרים ספציפיים להימורים היה נמוך מאוד. רק 4 מיליון דולר בהיקף יומי שקשור להימורים עברו דרך בלוקצ’יין את’ריום ברבעון הראשון של השנה שעברה.

השווה זאת לבלוקצ’יין EOS, המכונה בלוקצ’יין דור שלישי שנועד לשפר את יכולת ההרחבה ואת מהירות העסקה הפוקדות רשתות אחרות, והכל בעלות נמוכה יותר. EOS ייצרה נפח יומי של קרוב ל -15 מיליון דולר הקשורים לעסקאות הימורים, שזה כמעט פי ארבעה ממה שעיבד בלוקצ’יין את’ריום, אך עדיין הרבה מאחורי 102 מיליון הדולרים שעברו ברשת טרון..

הסיבה הטכנית טרון מקבל קיטור

טרון מתגאה בכך שהוא מהיר, אך יצירת בלוקצ’יין ברמה העליונה היא לא רק על מהירות העסקה ודמי העסקה. זה עוסק בהפיכת הרעיון של בניית יישומים מבוזרים בבלוקצ’יין שלך למשתלם יותר ממה שהיה עושה בשרשראות אחרות. קרן טרון זיהתה הזדמנות כבר בפיתוח רשת טרון.

הקרן החליטה לעשות את זה ממש מפתה לגרום למפתחי אתריום לעבור לרשת טרון. הם השיקו תוכנית מאיץ למפתחים שהרגילה אותם לניואנסים של טרון והראו לכולם עד כמה בנייה ברשת יכולה להיות רווחית בעתיד. רבים החליטו לעשות את המעבר וכעת היישומים המבוזרים המובילים ביותר להימורים ברשת טרון מכניסים באופן קבוע מיליוני דולרים ליום בהיקף העסקה.

הגדלת נפח העסקאות היא עניין גדול לכל קרן ללא כוונת רווח התומכת ברשת מכיוון שבעיני המשקיעים הקמעונאיים היא מוכיחה שהערך המילולי או מקרה השימוש של בלוקצ’יין תקפים לחלוטין..

יותר ויותר מהמרים משתמשים ב- Tron מכיוון שהמשחקים מאובטחים, הם נותנים לשחקנים סיכוי הוגן לנצח, ובסופו של דבר הרשת עושה עבודה נהדרת לשרת מפתחים.

האם השדרוג 2.0 של את’ריום יהיה מספיק בכדי לתפוס את המקום הראשון?

הרשת של את’ריום אמורה להסתיים שדרוג מתישהו ביולי השנה. החיסרון בכך הוא שהשדרוג יציג את רעיון ההימור. כל מי שיש לו כמות משמעותית של אסימוני ETH יכול להפקיד מטבעות בחזרה לרשת כדי לסייע באבטחתו תמורת דיבידנד. אנשים שבוחרים להפקיד מטבעות בהחלט יצטרכו לשקול סיכון לעומת תגמול כדי להחליט אם להשתתף או לא. בתמורה לקחת על עצמם את הסיכון הכרוך בבעלות על אסימוני ETH והתחייבות להעמדת הרשת, המשקיעים ירוויחו דיבידנד ותשואה, המשולמים באסימוני ETH..

באופן זה השדרוג בהחלט מועיל למשתמשים. עם זאת, פלטפורמת ההימור החזקה אינה בהכרח מבטיחה שמפתחים העובדים כעת ברשת Tron יחליטו להחזיר ולהחזיר את נפח העסקה המשויך לרעיונות המשחק שלהם לאתרום. אם Ethereum רוצה לאתגר את Tron במיוחד לגבי נפח ההימורים, המשחקים צריכים להיות משתלמים יותר עבור השחקנים, יותר מהמשחקים האלה צריכים להתקיים ובסופו של דבר יותר ויותר מפתחים צריכים להתחיל לבחור לחזור ל- Ethereum..

אם כל הדברים האלה אכן קורים או לא נותרים לראות. מה שבוודאי הוא שכל עוד הימורים משמשים מקרה שימוש בר-קיימא לטכנולוגיות מבוזרות, המלחמה בין רשתות הבלוקצ’יין תמשיך להתחמם, וזה בסופו של דבר טוב למהמרים..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map