תנועת הביטקוין מסייעת לצמיחת הקריפטוקוין בארה”ב

למרות שיכון אוכלוסייה גדולה של משתמשי ביטקוין, נראה כי ארה”ב נחרצת ברעיונה לשלול את הצמיחה של ביטקוין באזור. לרוע המזל זה ניכר באמצעות תיאור עקבי של התקשורת המרכזית של מטבע הקריפטו כאלמנט ‘מוצל’ בחברה.

למשל, ביטקוין הפך לנושא מוכר בקרב צרכנים ממוצעים במדינה לאחר שהיה קשור כל העת לחדשות מורידות כמו משפט דרך המשי והר. שערוריית גוקס.

מלבד פרסום שלילי ספורדי, הצמיחה של ביטקוין מונעת גם על ידי הרשויות בארה”ב.

לאחר פטירת BitLicense בניו יורק, אחוז גדול מחברות הפעילות של ביטקוין וסטארטאפים המתגוררים במדינה עצרו את פעילותם והעתיקו את משרדיהם לתמיד, מה שמשקף את התפקיד שמילאה BitLicense בהצלחה בשוק לסטארט-אפים של ביטקוין.

בהתחשב בגורמים מזיקים אלה, נראה כי סיכוי הלחימה של ביטקוין לקבלה בארה”ב תלוי על חוט, במיוחד אם שוק הביטקוין בניו יורק ישמש כבסיס. מטבע קריפטוגרפי זה בוודאי לא ישגשג אם אדמתו תמשיך להעיף עליו פסקי דין ללא התחשבות.

שוק הביטקוין בארה

למרבה המזל, עסקים המוקדשים לביטקוין כמו Genesis Mining עושים כעת את המאמצים שלהם בהתאמה כדי להציל את הביטקוין מלשקוע עמוק יותר בתהום העמוקה. חברת גיבוב הענן ניסחה אקסצנטרי וקליט תנועת מודעות לביטקוין זה אולי ישנה את המוניטין השלילי של ביטקוין בקרב צופים קונבנציונליים.

האשטאג למטרה

בכדי להפוך את הסנגוריה שלה להצלחה, שילבה ג’נסיס כרייה סמל ידוע בקמפיין שלה בכדי לרתק את תשומת ליבו של השוק האורתודוכסי..

נושא התווית ‘#ExploreBitcoin’, תאגיד כריית הענן הפיץ כרזות רבות, שלטי חוצות ושלטים המציגים מידע שונה, נקודות מכירה ויתרונות השימוש בביטקוין..

אחת הדוגמאות לכך מוכרת את היכולת של ביטקוין לבצע העברות כספים:

#ExploreBitcoin

זה לא צריך לעלות כסף לשלוח כסף.

שלח כסף בחינם עם ביטקוין. בכל זמן בכל מקום

 לדברי מנכ”ל כריית ג’נסיס, מרקו סטרנג, תנועה זו אינה לטובת החברה שלו, אלא נועדה להעשרת מעמד הביטקוין השוכן בתודעת המיינסטרים..


הוא גם הציע כי במקום לבטל ביקורת שלילית שניתנה לביטקוין, על המטבע הקריפטוגרפי לחלוק את המאמץ לדחוף את הביטקוין לגבהים גדולים יותר:

“אנחנו יודעים לצאת ולעשות את הקמפיין הזה יביא ביקורת מצד הקהילה, וזה בסדר. ניקח את זה. אבל במקום להשקיע את הזמן בדיבורים עלינו, מדוע לא להשקיע מאמצים אלה בכדי להעלות את המודעות לגבי ביטקוין? הקהילה כל הזמן נלחמת ומבקרת אחד את השני. מדוע לא להשקיע את כל האנרגיה הזו בכדי לעזור לדחוף את הביטקוין קדימה? “

תנועת #ExploreBitcoin תחולק באמצעות הגדרות עירוניות שונות ותישאר פעילה בחודשים הבאים. אם קמפיין זה יהפוך להצלחה, יתכן שביטקוין יצבור יותר קרקע בקרקע ארה”ב.

אימוץ ביטקוין

תנועות הביטקוין משפיעות על הצמיחה של מחלקות התעשייה, כולל הימורי ביטקוין

המרוויחים העיקריים מקמפיינים למודעות ביטקוין כגון #ExploreBitcoin יעניקו דחיפה מוסרית בכל מחלקות המערכת האקולוגית של ביטקוין, כולל תעשיית ההימורים בביטקוין..

למרות שארה”ב מחזיקה בפרוטוקול קפדני בכל הקשור להימורים מקוונים, הימורי ביטקוין עשויים עדיין לשגשג אם צרכני הביטקוין מודעים לחלוטין לעיצובי המטבע הקריפטוגרפי. אחרי הכל, אם הביטקוין פועל באופן חופשי במדינה, קזינו ביטקוין ואתרי הימורים בהחלט יהנו מהזרם הזה.

אם זה צפוי לקרות, צרכני הביטקוין שבסיסם בארה”ב יוכלו להשתמש באחריות בקריפטוגרפיה שלהם, מה שבסופו של דבר יקלוף את הביטקוין בהערות חיוביות שישנו את דעות הרשויות במדינה..

עם זאת, כל קמפיין אוהב מודעות ביטקוין באמצעות ספורט ופעילויות הימורים אחרות מועילות לכל מטבע קריפטוגרפי, יכול להיות שזה ביטקוין או אלטקוי. אם החברה תסכים בגלוי לחידוש זה, הקונוטציות השליליות הללו יישכחו מזמן.

בינתיים, דרך מהנה ומרעננת נוספת לחקור את השימוש בביטקוין ואת הפוטנציאל שלו בשוק המיינסטרים היא דרך CoinFestUK 2016.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map