banner
banner

כיצד הגדלת הרגולציה של הביטקוין תשפיע על עתיד ההימורים המקוונים

ממשלות בכל רחבי העולם רוצות להסדיר מטבעות קריפטוגרפיים ולפתח מטבעות דיגיטליים משלהן המגובים על ידי בנקים מרכזיים. במשך שנים, הרעיון כי הרגולטורים הרעבים במס הכנסה רוצים להפוך מטבעות קריפטוגרפיים לבלתי חוקיים או להשליך אנשים לכלא היה מעט ענן אפל שרחף מעל ראשיהם של אפילו חובבי המטבעות המקווים ביותר. כעת, כאשר הביטקוין נתפס כהשקעה מוסדית וכמאגר ערך ולא כתחליף לעסקאות שוטפות, לממשלות אין ברירה אלא לפתח תקנות שעדיין מאמצות את השימוש בנכסים דיגיטליים כהשקעות..

ובכל זאת, הקשר בין מטבעות קריפטוגרפיים כהשקעות לבין מטבעות קריפטוגרפיים כאיום להפיל ממשלות הוא קלוש.

באופן מפתיע, האיום על ויסות הביטקוין והאופן שבו חילופי מטבעות חליפין מטבעות מסחרים אותו עם לקוחות אולי באמת יעזור להימורים עד כמה זה ירסן את הרצון להשתמש בחילופי דברים. בואו ונעמיק יותר מדוע זה.

שר ארה”ב מקווה להטיל תקנה חדשה על הקריפטו

סטיבן מונצ’ין הוא מזכיר ארה”ב. הוא מציע תקנות חדשות לפיהן תאגידים העוסקים בעסקים עם מטבעות קריפטוגרפיים לא רק ימלאו אחר הלבנת הון ויכירו את מדיניות הלקוחות שלך, אלא גם יעשו עסקים רק עם חברות אחרות הפועלות באותה מדיניות..

רמה זו של רגולציה נועדה לרסק עסקים לא חוקיים מלהפעיל ולהגן על הצרכנים. זה לא נועד בהכרח לקרר מטבעות קריפטוגרפיים כמחלקת נכסים.

זה לא אומר שחלק מהמשפיעים העיקריים בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים לא אוהבים את מה שמגיע בצינור. בריאן ארמסטרונג הוא מנכ”ל Coinbase.com, אחת מחילופי המטבעות הגדולים והנוצלים בעולם. ארמסטרונג מאמין שתקנות חדשות עלולות לעכב את צמיחתה של כלכלת הקריפטו. הוא צייץ ככזה לאחרונה לאחר שהוכרז כי Coinbase יצטרך להגביל את המסחר בשוליים בפלטפורמה שלה.

כיצד התקנות המוצעות יכולות לעזור להימורים בביטקוין

רבים מאתרי ההימורים הביטקוין המרתקים, הרווחיים והמהימנים ביותר בעולם פועלים מתוך מדינות Offshore קטנות עם תקנות ביטקוין, מס ועסקים נוחים. אם אתה יודע זאת, אתה עשוי לחשוב שעסקים אלה חסינים לחלוטין מכל מה שקורה בתקנות. אבל האמת היא, סביר להניח שרוב אתרי ההימורים בביטקוין שקיימים לפחות כמה שנים וביססו אמינות מסוימת בזירת ההימורים בביטקוין כנראה מברכים על הרגולציה..

כן, הרגולציה עשויה להיות שקזינו בביטקוין צריך לעקוב אחר כללים נוספים על מנת לפנות ללקוחות אמריקאים, אך חשוב גם לקחת בחשבון שגם מרבית מפעילי ההימורים בביטקוין המשגשגים בחו”ל מפספסים נתח ענק של השוק מכיוון שהם עליהם להגביל את השימוש בפלטפורמות ההימורים שלהם למדינות שאינן כוללות את ארצות הברית.

האמת היא שהימורים הם תעשייה תחרותית ואתרים ידידותיים לביטקוין תמיד מתחרים על דולרי הבידור שלך, הם פועלים גם בתוך בועה ייחודית שמציבה אתגרים ייחודיים לאנשי עסקים המעוניינים להשיג רווח בענף. פירוש הדבר שיש תמריץ נוסף למפעילי הימורי ביטקוין לעבוד יחד ולוודא שהם עומדים ברגולטורים. בסופו של דבר לעשות זאת לא רק שיש פוטנציאל לפתוח מפעילי הימורים ללקוחות אמריקאים, אלא גם מראה למהמרים ומהמרים אמריקאים בכל רחבי העולם שאתרים ידידותיים לביטקוין הם לגיטימיים ובטוחים לשימוש..

האמון הוא עצום כשמדובר בהימורים מקוונים, במיוחד כשאתה מנהל את העסק שלך באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים.

עתיד ההימורים בביטקוין בהיר ללא קשר

אף אחד לא אוהב את התחושה שמישהו מסתכל מעבר לכתף. רוב המהמרים כנראה רוצים שהכיף וההתרגשות שהם חווים ברשת יישארו מאמץ פרטי. זה מובן. האמת היא שעתיד ההימורים עם הביטקוין הוא בהיר ללא קשר למה שהרגולטורים עושים. אם הרגולטורים מתנהגים באופן שמקשה על אנשים שלא גרים על אי להמר, מטבעות קריפטוגרפיים עדיין יגדלו בערכם ואלה שכבר מהמרים איתם עדיין ימשיכו לעשות זאת..

אם יקרה ההפך ושערי המבול ייפתחו, לפני המפעילים יהיה עולם של הזדמנויות. לפיכך, העתיד להימורים בביטקוין הוא בהיר ולא משנה מה הרגולטורים ינסו לעשות בנידון.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me