מדוע מפעילי הימורים החובקים ביטקוין פורחים

אתרי הימורים בביטקוין מתחילים לראות תוצאות טובות יותר בהשוואה למפעילים שלא. ישנן מספר סיבות לכך ובפוסט זה אנו הולכים לחקור את כולן. ממעוף הציפור, מה שחשוב עם המגמה ההולכת וגדלה זה שהיא לא הולכת להאט בקרוב. אם כבר, זה יעבור מהר יותר ויותר. לא רק שהביטקוין הוא ג’אגרנאוט מוחלט כשמדובר בכך שהוא מאגר ערך ומשפר את ערך ההשקעות שלך לטווח הארוך, זה גם משבש את האופן שבו ספקי התשלומים עושים עסקים ומכריחים אותם לעשות דברים גדולים וטובים יותר כדי להתחרות..

בסופו של יום בכל פעם שעסקים צריכים להתחרות זה בזה כדי להרוויח את דולרי ההימורים שלך, זה טוב בשבילך. כאשר לגליזציה של הימורים ממשיכה להתרחב ברחבי ארצות הברית ובשאר העולם, הביטקוין ממשיך לעלות בערכו ויותר ויותר חברות משקיעות בקריפטוגרפיה בצורה כזו או אחרת, אלה שהופכים למאמצים מוקדמים יקדימו את אלה שלא.

ההבשלה של הביטקוין תייצב את עסקים ההימורים

אל תטעו בקשר לזה, התנודתיות של ביטקוין הופכת אותו להימור מושלם הן למהמרים והן למשקיעים. אולם בטווח הארוך, כולנו נרצה שהמחיר יהיה יציב יותר ממה שהוא. ממשלות ברחבי העולם ממשיכות להדפיס יותר ויותר כסף בניסיון לספק לכלכלות חבילות גירוי שישאירו את כדור הארץ מחוץ למיתון. המשמעות היא שערך המטבעות הנתמכים על ידי הממשלה אמור לרדת בקצב מדאיג.

כל המגמה הזו תייצב את הביטקוין. ככל שהמהמרים והמשקיעים אוהבים לצאת לרכיבה פרועה כדי לנסות להרוויח הרבה כסף ומפעילי הימורים טורפים את זה, איטי ויציב מנצח את המירוץ בכל מה שקשור לבניית עסק. זה מה שמפעילי הימורים עושים בסופו של יום. הם בונים עסק. זו הסיבה שחברות בבורסה בכל מקום מתעסקות בכדי להכניס כסף לשוק הקריפטו. הם רואים בכך דרך להמשיך ולבנות את עסקיהם בזמן שמטבעות קריפטוגרפיים מבשילים כמחלקת נכסים. כאשר מפעיל הימורים מתחייב לבנות עסק טוב יותר, המשמעות היא שהם נותנים לך שירות לקוחות טוב יותר, סיכויים טובים יותר ומבצעים טובים יותר.

בכל מקרה המטבעות הופכים לדיגיטליים

לבנון מתכוננת להשקה מטבע דיגיטלי משלו של הבנק המרכזי. זו גם לא המדינה הראשונה שעובדת על זה. רוסיה עושה את זה וסין נתנה לאחרונה מיליון דולר במטבע דיגיטלי כמבחן.

הנה הדבר לגבי המטבעות הדיגיטליים של הבנק המרכזי: כולם נשלטים על ידי ממשלות. לממשלות אלה יש את היכולת לצנזר ו / או להכתיב מה קורה ומה לא קורה עם המטבעות שלהן. הם יכולים לפקח על כל מה שאתה עושה, ליישם את דרישות הלקוח שלך ולהחייב אותך במס כמו תמיד.

החדשות הטובות לגבי מטבעות אלה הן שהם יטשטשו עוד יותר את הגבול בין מטבעות קריפטו מבוזרים לבין מטבעות דיגיטליים מרכזיים שכולם שליטה ממשלתית. ברגע שמטבעות דיגיטליים יהפכו למציאות יומיומית, לדור שלם של מהמרים יהיה קל יותר לעבור מאלה המגובים בבנקים מרכזיים לכאלה שאינם.

ברגע שזה יקרה לא רק שערך המטבעות הקריפטוגרפיים יעלה באופן אקספוננציאלי, הרעיון של הימורים עם מטבע מטבע שאינו קשור לבנק יהפוך לנורמה. המשמעות היא שלכל מפעיל קזינו שאינו עוקב אחר מגמת הקריפטו כרגע לא תהיה ברירה אלא לעשות זאת בהמשך. העניין הוא שמפעילי ההימורים שכן נכנסים מוקדם ירוויחו הכי הרבה מגל האימוץ מכיוון שהם קלטו אותו בהתחלה.

לסיכום מפעילי ההימורים בביטקוין תופסים מקום על מותגי הימורים מסורתיים מאותה סיבה ששוק הפיננסי הרחב יותר מצפין משיג את השוק הפיננסי המסורתי. יש שינוי עולמי של המשמר והכל מגמה דיגיטלית ואלקטרונית. חווינו את זה עם צורות אחרות של טכנולוגיה כמו טלפונים סלולריים ומכוניות. כסף הוא הגבול הבא. מפעילי הימורים שלא נכנסים עכשיו לביטקוין ישלמו את המחיר בהמשך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map