הוצאת פיפס מחוץ לשווקים תחומי הטווח

מה שאני כל כך אוהב במסחר בשוק הפורקס (ובשווקים אחרים), הוא שיש כל כך הרבה דרכים לגשת אליהם אם אתה רק יודע להתאים את עצמך לתנאי השוק השונים. כמובן שכולנו אוהבים לסחור בטרנדים נמרצים שנראים כאילו הם פועלים לכיוון אחד לנצח. זהו מצב השוק האידיאלי מכיוון שתוכל לתפוס כמה דגים גדולים באמת עם פיסת פיתיון זעירה, כלומר תוכל לפגוע ביעד גדול על ידי סיכון רק חלק קטן מההון שלך. עם זאת, כאשר השווקים נעים הצידה, תוכלו למצוא גם הזדמנויות מסחר נהדרות אם אתם יודעים מה לחפש ומתי ללחוץ על ההדק. הוסף לכך ניהול כסף טוב, והאדם הבא שמתדפק על דלתך יכול להיות מר רווח נאה בעצמו. בואו נסתכל איך לנצח את השווקים!

 

זיהוי טווחים מתאימים

זיהוי טווחים עם פוטנציאל רווח טוב אינו קשה מדי, במיוחד אם יש לך ניסיון מסחרי כלשהו. ואם אתה חדש בתחום המסחר, אל תדאג, הגעת למקום הנכון כדי ללמוד כמה טיפים מסחריים שימושיים! בואו נסתכל על כמה תרשימים.

משיכת פיפס אתרשים שבועי AUD / USD (2017/02/20)

השתמשתי בתרשים זה באחד המאמרים הקודמים שלי, RBA דקות לבעיטת הפעולה של השבוע. כאשר המחיר ביקר בחלק העליון של הטווח במקרה מסוים זה, הוא כבר נגע הן בקומת הטווח והן בטווח העליון כמה פעמים. חשוב מאוד לראות שהמחיר מכבד שוב ושוב רמות מסוימות של תמיכה והתנגדות לפני שנוכל לתייג את הגדרת התרשים הספציפית כטווח. רק כשראינו לפחות שני היפוכי מחירים הן בתמיכה והן בהתנגדות, עלינו לשקול להשתמש באסטרטגיות מסחר בטווח.  

במקרה זה, הדוג’י (הנר השני האחרון בתרשים זה) והנר דמוי הדוג’י שקדם לו הציעו שיש סיכוי טוב שהמחיר יכבד את ההתנגדות בטווח זה..

שבוע לאחר מאמר זה, כתבתי שוב על ה- AUD / USD במאמר אחר בשם האוסי יורד! פרק הזמן השבועי רודף את AUD / USD. להלן התרשימים בהם השתמשתי במאמר זה:

משיכת פיפס B

תרשים שבועי AUD / USD (28/02/2017)

משיכת פיפס גתרשים שבועי AUD / USD (28/02/2017)

בשתי התרשימים הללו אנו יכולים לראות כיצד הצמד המשיך להיאבק בהתנגדות העליונה בטווח. הנה התרשים השבועי האחרון של AUD / USD:

משיכת פיפס 1תרשים שבועי AUD / USD

כרגע הזוג עדיין נמצא בטווח המוגדר היטב הזה. הזוג האחרון של נרות הדחייה שנוצרו בראש המגוון הציע כמה הזדמנויות מכירה ממש טובות, כפי שאתה יכול לראות.

 


מתי ואיך נכנסים לסחר טווח

דרך אמינה מאוד לבצע עסקאות בתנאי שוק מגוונים היא שימוש בגורמי פמוטים. הסיבה לכך שגישה זו כל כך יעילה היא משום שהיא מוסיפה את הבונוס של האישור. במסחר במט”ח אישור ממלא תפקיד חשוב באסטרטגיות מסחר רבות ושונות.

אתה מבין שכאשר מכשיר ספציפי מוגבל לטווח מוגדר היטב והמחיר מתקרב לטווח העליון או לקומת הטווח, אין שום ערובה לכך שפעולת המחיר תכבד את אזור התמיכה או ההתנגדות. זה יכול להיות בדיוק המקום בו סוף סוף המחיר יוצא מהטווח … ויורה דרך הפסד העצירה שלך בתוך זמן קצר. בואו נסתכל על דוגמה לטווח של 400 פיפס ב- USD / CHF:

משיכת פיפס 2תרשים יומי USD / CHF (2016)

זו דוגמה טובה לטווח מוגדר היטב. היו כמה מהפכים בקומה העליונה ובקומת הטווח שהציעו הזדמנויות מסחר מצוינות. כמובן, סוחר הטווח השמרני כנראה לא היה סוחר את התנודות במספרים אחת, שתיים ושלוש, כי הוא או היא היו מחכים למספיק ראיות כדי להיות בטוחים שההרכב הטכני אכן הוא טווח ראוי. אני באופן אישי הייתי סוחר מספר שתיים בגלל נר הדחייה המצוין שנוצר ברמה שבועית טובה (שלא תוכלו לראות בתרשים זה מבלי להתקרב). אנו נבחן גם את מספר שתיים מכיוון שאם אתה נתקל בנר דומה בקומת הטווח, זה יכול להפיק לך רווח הגון אם אתה יודע לנצל אותו. בואו ונתקרב כדי שנוכל לבחון את הגורמים הפמוטים השונים:

 

נדנדה מספר 2:

משיכת פיפס 3תרשים יומי USD / CHF (2016)

פינברס או שפירית דוג’י זה, הוא נר דחייה שורי חזק ששווה לסחור אם הוא נמצא במיקום הנכון, כמובן. ישנן דרכים שונות להחליף נר אות כזה. בדוגמה זו, הזמנת קנייה ממתינה תוצב בגובה נר האות, המכונה גם אף פינבר. מיקום עצירת הפסד יהיה כמה פיפס מתחת לשורה התחתונה. זכור, ערך זה נלקח בתרשים יומי, ולכן איננו רוצים למקם את הפסד עצור אחד או שניים פיפס מתחת לשפל הנר. עדיף לתת לסחר קצת מרחב נשימה. במקרה זה, אובדן העצירה הוא כ -28 פיפס מתחת לשפל פינבר.

בדוגמה זו, ישנה נדנדה חשובה (מסומנת בסגול) שקדמה לתנודה הנמוכה בה נוצר נר האות. זה היה יעד סביר, וכפי שאתה יכול לראות בתרשים זה, הוא הניב 230 פיפס הגונים. הסיכון היה רק ​​140 פיפס, כך שהתגמול היה פי 1.64. אם היית מסכן אחוז אחד מההון שלך במסחר זה, היית עושה תשואה של 1.64%. במקרה זה, המחיר מעולם לא התקרב להפסד הפסד. איזו סחר נהדר זה היה!

ייתכן שאתה תוהה מדוע היעד לא היה אגרסיבי יותר. ובכן, היית יכול למשוך מטרה גדולה בהרבה במקרה זה, אך זכור, אנו בוחנים את ההתקנה הזו בדיעבד. כשאתה מקים עסקאות טווח, עליך לזכור כי פוטנציאל הרווח שלך מבחינת יחס התגמול לסיכון שלך, יהיה בדרך כלל קטן יותר מאשר בעת מסחר בתנופה, או מסחר במיקום (סחר במיקום) הוא סחר ארוך טווח שמטרתו לנצל מגמות עיקריות). עם זאת חשוב שלא תשתמשו ביעד רווח שהוא קטן ממרחק הפסד שלכם. אנו רוצים להשתמש בניהול כספים חיובי בכל עת. חשוב לא פחות לציין כי אינך זקוק ליחסי תגמול-סיכון אדירים כדי להיות סוחר רווחי. אתה יכול להרוויח כסף גם באמצעות יחס תגמול לסיכון של 1: 1. אם לאסטרטגיה שלך יש יחס זכייה חיובי, למשל, אם אתה מרוויח 60% מהזמן, תרוויח כסף.

אף על פי שהזמנת הכניסה ממוקמת באף פינק הדוגמה בדוגמה זו, היית יכול להיכנס לסחר כאשר נר האות נסגר. במקרה כזה, היית משתמש בהזמנת שוק. היה לך אישור מעט פחות שהשוק יעבור לטובת המסחר שלך, אבל היית נכנס במחיר טוב יותר. סוג שיטת הכניסה בה אתה משתמש יהיה תלוי בסוג הדק הנר שבו אתה משתמש. לדוגמא, אם נר האות נסגר ממש קרוב לגובהו (או בשיא), בדרך כלל היית נכנס לסחר עם פקודת שוק ברגע שהנר נסגר. ישנן שיטות אחרות להיכנס לשוק כאשר נרות דחייה מופיעים, אך אנו שוקלים רק שתי טכניקות אלה כיום.

 

נדנדה מספר 4

משיכת פיפס 4תרשים יומי USD / CHF (2016)

במקרה זה, נר הדחייה השורי אינו נר אות חזק כל כך כמו זה שנמצא בתנופה מספר 2. לנר פינבר שהתרחש בתנופה מספר 2 יש טווח גדול בהרבה. הוא נסגר גם כנר כחול, וסגירתו קרובה לגובהו. גורמים אלה חשובים כאשר מודדים את האיכות של נרות דחייה שונים.

למרות שנר האות בתנופה מספר 4 הוא אות חלש יותר מזה שנמצא בתנופה מספר 2, הוא עדיין אות טוב בשל מיקומו. הדרך היחידה בה הייתי מחליף סוג זה של אות, תהיה להחליף פריצת גובה הנר, בדיוק כמו בדוגמה הראשונה (של נדנדה מספר 2)..

כפי שניתן לראות בתרשים לעיל, מערך סחר זה היה מניב יחס תגמול-לסיכון אטרקטיבי של 2: 1. מכיוון שהטווח של נר אות זה קטן יותר מטווח נר האות של נדנדה מספר שתיים, היה קל יותר להשיג יחס תגמול-סיכון טוב יותר במקרה זה.

 

נדנדה מספר 7

משיכת פיפס 5תרשים יומי USD / CHF (2016)

כאן ניתן לראות שיחס תגמול לסיכון 2: 1 הושג עם יעד קרוב לאמצע הטווח, וזה ממש טוב. שוב, נר האות אינו גדול מדי, מה שמקל על השגת יחס תגמול-סיכון טוב.

 

מספר 9 – הפריצה!  

משיכת פיפס 6תרשים יומי USD / CHF (2016)

כאן היית נמנע מאובדן אם היית ממתין להיווצרות אות היפוך תקין בראש הטווח. הנר השורי שחדר את הטווח העליון במקרה זה היה חזק מכדי לשקול לסחור כנגדו.

בתרשים זה תראה נר כחול גדול ואגרסיבי מאוד המסומן “צרות כוסמין בנר זה”. זהו הנר שנוצר כשנבחר דונלד טראמפ לנשיא האמריקני החדש. אם היית משחק בטווח זה, נר זה בלבד היה צריך למנוע ממך להיכנס למיקומים קצרים בראש הטווח. נר זה כשלעצמו ניבא את העצרת החזקה שאחריה. לא אכנס לכל הפרטים של מה הופך את הנר הזה למסוכן כל כך למשתתפים דוביים, אלא רק להזכיר היבט אחד שלו – הפתיל כלפי מטה של ​​הנר הזה אומר לנו שהיה מכירה חזקה ביום, ואחריו חד היפוך שורי. דחיפה חזקה זו של השוורים העלתה לחץ אדיר על הדובים, שהחלו לסחוט אותם מהעסקאות הקצרות שלהם. זכרו, המוכרים יכולים לצאת מהעסקאות שלהם רק באמצעות קנייה. לכן כאשר המוכרים סגרו את עסקאותיהם באותו יום ובימים שלאחר מכן זה רק הגדיל את לחץ הקנייה על הזוג הזה. היזהר לא להילחם בנרות חזקים במיוחד כמו זה. עלינו להשתמש בשיקול דעת רב בעת סחר בשווקים.

 

לסיכום

ישנן דרכים אחרות לסחור בטווחים מבלי להסתמך על מפעילי פמוטים, אך ‘לגבות’ את העסקאות שלך באמצעות אישור על פעולות מחיר יכול באמת לעשות הבדל גדול. נרות דחייה, הכוללים פינות פינים, הם כלים יעילים באמת שבאמצעותם תוכלו לכוונן את הערכים שלכם.    

אינדיקטורים מתנדנדים יכולים להיות שימושיים בעת טווח מסחר, אך עדיף להשתמש בהם בשילוב עם מפעילי פמוטים, וכמובן, רמות תמיכה והתנגדות.

בטווח המסחר טווח הזמן בו אתה משתמש חשוב מאוד. פרק זמן אמין באמת להתחיל איתו הוא פרק הזמן היומי. יש להרוויח כסף גם בלוחות הזמנים הנמוכים יותר, אך בדרך כלל קשה יותר להיות רווחי באופן עקבי על אלה.

אם מדברים על רווחיות, אם אתה מתקשה להרוויח כסף בשווקים, מדוע שלא תנסה את אותות המסחר המובחרים שלנו במט”ח. בין אם אתם אוהבים אותות בחינם ובין אם אתם מעדיפים את אותות הפרימיום שלנו, יש לנו את מה שנדרש בכדי להכניס דולרים לכיסכם.

אם אתה אחד מאותם סוחרים מעשיים שאוהבים לכבוש את השווקים בעצמך, הקפד לבדוק את אסטרטגיות המט”ח שלנו, את הבלוג במט”ח, את ברוקרי המט”ח ואת עדכוני השוק החי. אל תלך לקרב בלי הנשק הנכון.

מסחר שמח!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map