banner
banner

האם ביטקוין הממוצע בעלויות הדולר הוא הימור ראוי?

כל מי שמשקיע כסף, בין אם ההשקעה היא קרן נאמנות, מניות או מטבע קריפטוגרפי, יגיד לך שהשקעה כרוכה בסכום מסוים ובתגמול. זה יכול להיות הימור באותה מידה כמו הצבת הימור על גלגל רולטה או עם חוברת ספורט ביטקוין.

אחד המפתחות להצליח גם בהשקעות וגם בהימורים הוא ניהול הכספים של האדם. ישנן אסטרטגיות ודרכים רבות לעשות זאת. אחת השיטות הפופולריות ביותר לניהול סיכונים, נוגעת למושג המכונה ממוצע עלויות דולר.

מה זה ממוצע עלויות דולר?

ממוצע עלויות הדולר הוא למעשה הנוהג לבצע חישוב ממוצע פוטנציאלי של קנייה או השקעה רצויה לאורך שבועות או חודשים במקום להשקיע סכום חד פעמי שלם בבת אחת. המטרה בתרגול ממוצע של עלויות דולר היא להפחית את ההשפעות של התנודתיות בטווח הקצר, תוך השגת יעדי ההשקעה בטווח הארוך והשקעה באופן שמבטיח את כמות החשיפה הרצויה לשוק ובכך את הרמה הרצויה סיכון מול תגמול.

הימורים על ביטקוין, גידור סיכון עם ממוצע עלויות דולר

PlanB הוא שם המשתמש של משתמש טוויטר המכונה אחד הלווייתנים / יועצי ההשקעות המובילים בתחום הביטקוין. PlanB ידוע גם כאדם שיצר השערה פופולרית סביב המחיר העתידי של הביטקוין. מודל תמחור המניה-לזרם. השערת המניות לזרם מניחה כי הפחתה בהיצע החדש של הביטקוין לאורך זמן, המואצת על ידי אירוע החצייה של הביטקוין שקורה בערך כל ארבע שנים, תביא ללא הרף לעליית המחיר בטווח הארוך..

PlanB מציין כי כל מי שהשקיע בביטקוין באמצעות מערכת בקנה מידה הזזה משנת 2017 ועד השנה היה מניב תשואות עד 70% לאורך פרק זמן זה. בהתחשב בתשואה השנתית הממוצעת בתיק מגוונת בשוק המניות או בהשקעת נדל”ן הוא בדרך כלל בסביבות 10%, קבלת פי 7 מהתשואה באמצעות עלות דולר הממוצעת מיקום בביטקוין היא רווח מסיבי..

70% החזר הימורי הביטקוין

כך עובדת האסטרטגיה: משקיע קונה ביטקוין בשנת 2017 כשהמחיר עולה, ומגדיל אט אט את השקעתו. כאשר המחיר יגיע לשיאו בסוף השנה, תוסיפו השקעות השקעה סדירות, אך הסכומים יורדו ככל שהמחיר יורד (וזה מה שמשקיע חכם בהחלט היה עושה בהתחשב בכמות ההופלה שיש סביב הביטקוין וה- עובדה שההתרגשות הגיעה לרמה גבוהה עד כדי גיחוך).

השקעה עקבית לאורך 2018 תוך הורדת הסכום החודשי (או כל תדירות תשלום שבחרת, ואז חזרת גודל ההשקעה שלך לאורך שנת 2019 הייתה מניבה תשואה של 70% במשך שלוש שנים על סך ההשקעה העיקרית שלך..

היית מפיץ את ההימור שלך על פני תקופה של שלוש שנים ורואה את כספי הבנק שלך עולים במידה ניכרת.

האם המהמרים והמשקיעים של ביטקוין יכולים להמשיך בממוצע עלויות הדולר?

כמו שאומרים בהשקעה ובהימורים בביטקוין: היסטוריית העבר לא בהכרח מכתיבה תוצאות עתידיות. אז השאלה הגדולה היא, האם מי ששוקל ללכת בגדול על ביטקוין יכול להשתמש באסטרטגיית ממוצע עלויות דולר בהמשך ועדיין להצליח?

התשובה לשאלה זו חייבת להיות כן מהדהד. בעוד שביטקוין חדש יחסית בזירת ההשקעות וההימורים בהשוואה לצורות אחרות של שתי הפעילויות, הרעיון של ממוצע עלויות הדולר היה תמיד שיטה בדוקה ואמיתית לניהול סיכון לעומת תגמול..

תחשוב על זה בהיגיון, האם עדיף לטבול את הבוהן במים ולאט לאט להיכנס למים כשאתה מבין שיש כרישים ששוחים סביבך? או שעדיף לקפוץ ראש בראש ולתת לכרישים לראות אותך חי?

ברור שהגישה הטובה יותר היא ניהול סיכונים. בהשקעה ובהימורים, לא רק בחירת הזוכים חשובה. זה לשרוד מספיק זמן כדי ללמוד ולהשאיר כסף כדי להמשיך ולהשקיע בביטקוין ברגע שאתה יודע מה אתה עושה. זו גם הסיבה שממוצע עלויות הדולר עובד כל כך טוב.

השקיעו בביטקוין לאורך זמן. לנהל את התנודתיות ולקצור את הפירות בטווח הארוך במקום לשמור על מיקוד לטווח קצר. זה המפתח להצלחה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me