banner
banner

הבחירות בצרפת, מקרון והיורו החזק

אנחנו רק יומיים מהסיבוב האחרון בבחירות לנשיאות צרפת. ביום ראשון, 7 במאי, צרפת תחליט האם המרכז העצמאי עמנואל מקרון או הימין הקיצוני מארין לה פן יהיו הנשיא הצרפתי החדש.

אם היית צופה בשווקים, היית רואה את המהלכים המסיביים שנגרמו על ידי הסיבוב הראשון של הבחירות בו ניצח מקרון. האירו וכמה מטבעות אחרים פערו באגרסיביות גבוהה יותר ביום שני, 24 באפריל. מהלכים גדולים נצפו גם במכשירים אחרים כמו מדדי מניות מסוימים וזהב. כמובן, זהב לא הרוויח ממצב הסיכון, אך שווקי המניות כן.

אף על פי שניצחון מקרון ‘מתומחר’ ברובו על ידי השווקים, העולם הפיננסי בוודאי יגאב לרווחה אם ינצח. ניצחון מקרון יגן על האיחוד האירופי מפני ‘Frexit’ וזה טוב לביטחון המשקיעים וכמובן, האירו.

מצד שני, ניצחון בלה פן יהיה ממש רע עבור היורו ושוקי המניות. היא נגד חברות באיחוד האירופי של צרפת ורוצה להחזיר את הפרנק הצרפתי. אם היא תזכה בבחירות, בהחלט תהיה סערת שוק רבה.

אני נרגש מהתנודתיות האחרונה במט”ח, במיוחד בגלל המהלכים העקביים לכיוון אחד. זה לא היה המקרה עם EUR / USD, עם זאת. מכיוון שהפער של 180 הצינורות היה גבוה יותר ב- 24 באפריל, צמד זה בילה 7 ימי מסחר בצד לפני שפרץ מהאיחוד ב -4 במאי. עם זאת, זוגות אירו רבים אחרים נסחרו בקצב מהיר יותר ומילאו את כיסיהם של סוחרי המגמה. בואו נסתכל בכמה תרשימים ונראה כיצד אנו יכולים להרוויח משווקים חזקים ומגמתיים.

לפני שאמשיך, יש לנו מגוון אסטרטגיות מעניינות למסחר במט”ח הכוללות אסטרטגיית סחר במגמות. אתה יכול פשוט ללחוץ על קישורים אלה כדי לבקר בדפים אלה.

 

EUR / CAD – הכוונה לסטרטוספירה!

הבחירות בצרפת, מקרון, 1תרשים EUR / CAD יומי

עד כה, הרגל השורית האחרונה הזו כיסתה 1044 פיפס מרשימים. האם אתה שם לב עד כמה העלייה הזו הייתה חלקה עד כה? לטרנדים חזקים כאלה יש פוטנציאל להרוויח לך הרבה כסף וזה בכלל לא קשה לסחור בהם.

כשאתה מבחין במגמה כה חזקה ולא תנודתית כמו זו בתרשים יומי, לרוב מומלץ לכוון את הרשומות שלך בטווחי זמן נמוכים יותר כמו תרשים של 4 שעות או שעתיים. חלק מהמתווכים במט”ח מציעים לוחות זמנים אחרים כמו תרשימים של 3 שעות ושעתיים שיכולים להיות שימושיים.

הסיבה שאני רוצה להשתמש בטווחי זמן נמוכים יותר בכדי לכוונן את הערכים שלי היא מכיוון שאני יכול לקנות משיכות חלשות באופן מדויק כאשר המחיר חוזר לממוצעים נעים מסוימים. לעומת זאת, זה מאפשר לי למכור קפיצות חלשות במגמת ירידה חזקה כשהמחיר חוזר לכמה מהממוצעים הנעים החביבים עלי. בואו נסתכל על תרשים של שעתיים של EUR / CAD:

הבחירות בצרפת, מקרון 2תרשים EUR / CAD לשעתיים

ה- 20-EMA (ממוצע נע כחול) היווה רמה מדהימה של תמיכה דינמית במהלך השבועות האחרונים. בכל המקרים הללו, החסרונות לממוצע הנע הזה הציעו כניסות ארוכות אופטימליות. עם הפסד עצור חזק יחסית, היית יכול לחטוף כמה עליות יפות לאורך התקדמות המגמה הזו.

רק זכור שכשאתה מוריד כניסות מממוצע נע, אתה צריך לתת לסחר מרחב נשימה מכיוון שהמחיר יכול לחרוג בקלות מהממוצע הנע קצת יותר ממה שאתה מצפה. הגדרת כושר הפסד נכונה יכולה להיות מסובכת, במיוחד אם אתה חדש במסחר ואינך מכיר את רמות התנודתיות השונות ביחס לנכסים שונים. אם נתקלת בקשיים מסוימים בכך לאחרונה, הנה טיפ מסחרי שימושי עבורך:

 

טיפ השבוע למסחר

כאשר אתה סוחר נסיגה לממוצע נע מסוים ללא אישור פמוט ספציפי, אתה יכול למדוד את המרחק מהגובה האחרון (או נדנדה נמוכה לכניסה קצרה) לממוצע הנע ולהשתמש בזה כמרחק הפסד הפסד שלך. כך תקבע הפסד הפסד שמתאים היטב לתנאי השוק הנוכחיים ביחס לתנודתיות. הכוונה לכך היא שאובדן עצירה של 30 פיפס יכול להתאים למסחר בדולר דולר ארה”ב, אך זה לא יכול להיות טוב למסחר באשראי GBP / JPY, שבדרך כלל הוא הרבה יותר תנודתי מזה של דולר ארה”ב / ש”ח. . כך שבאמצעות שיטה זו תוכלו להתאים את עצמכם אוטומטית לתנודתיות של צמד המטבעות הספציפי ולהציב הפסדי עצירה סבירים שלא יהיו רחבים מדי ואינם צמודים מדי. הנה תרשים להמחשת רעיון זה:

הבחירות בצרפת, מקרון 3GBP / JPY תרשים לשעה

בתרשים זה ניתן לראות כי שימוש בשיטה שמרנית זו לקביעת הפסד עצירה משתלם במקרה זה. החיסרון היה קצת יותר אגרסיבי מהצפוי, אך הפסד העצירה היה מספיק רחב כדי לבצע את המסחר. המחיר עלה משמעותית משמעותית וניתן היה לפגוע ביעדי הרווח של עד פי ארבעה ממרחק העצירה.

עכשיו נניח שאתה מעדיף הפסד עצירה חזק יותר מאשר המרחק בין השיא האחרון (או התנודד נמוך) לבין ה- 20-EMA. במקרה כזה, אתה יכול להשתמש ב 75% ממרחק זה או אפילו ב 50%.

כשאתה מחזק את הפסד העצירה שלך ככה, רק זכור לנתח את התנודתיות של הצמד כראוי כדי לוודא שהפסד ההפסד שלך לא צפוף מדי לתנאי המסחר. עליכם להשתמש גם בממוצע נע איתו פעולת המחיר הייתה אינטראקציה לאחרונה באופן שתומך בשימוש באותו ממוצע נע.

בואו נסתכל על כמה מכשירים אחרים:

 

EUR / AUD – האוסטרלי יורד מתחת

הבחירות בצרפת, מקרון 4תרשים EUR / AUD לשעתיים

בתרשים זה ניתן לראות כי ה- EUR / CAD גם העניק דחיפה חזקה יותר. עם זאת, הנסיגות היו הרבה יותר עמוקות ותוקפניות. תנאים כאלה יכולים להקשות על השימוש בטיפ המסחר שהוסבר לעיל.

הגלים השוריים בתרשים זה הם בגודל 320 עד 480 פיפס. זה אומר שיש הרבה מקום בין ההסכמות להרוויח קצת כסף. כדי לנצל ריצות שור אלה בין ההשתרכות, נוכל לעבור לטווח זמן נמוך יותר ולראות כיצד המחיר מגיב ל- 20-EMA (או ממוצעים נעים אחרים). בואו נסתכל על תרשים של 15 דקות:

הבחירות בצרפת, מקרון 5תרשים EUR / AUD 15 דקות

כאן תוכלו לראות כי הנסיגות ל- 20-EMA הציעו כניסות ארוכות במיוחד. שוב היית יכול לנצל את מרחק הנסיגות משיאי הנדנדה האחרונים ל- 20-EMA לצורך חישוב הפסד (כמו ב”טיף המסחר של השבוע “), עם רשומה ל- 20-EMA. היעדים היו יכולים להיות לפחות באותו מרחק כמו הפסדי העצירה. כפי שניתן לראות בתרשים זה, היה קל להשיג יחסי סיכון-תגמול מסיביים ברוב העסקאות הללו..

עם דחף כה חזק כמו בדוגמה שלמעלה, אתה יכול גם לסחור בפריצות של שיאי הנדנדה האחרונים. אני אעבור על טכניקה זו במאמר אחר.

כמובן, יש דרך קלה עוד יותר לסחור בשווקים בתובנה של סוחרים ואנליסטים מקצועיים. יש לנו צוות מומחים שסורק כל הזמן את השווקים כדי לבחור את אותות המט”ח הטובים ביותר שתוכלו להרוויח מהם. בין אם אתה מתחיל או סוחר מט”ח מנוסה, אם עדיין לא ניסית את אותות המסחר שלנו, אני רוצה להזמין אותך להתחיל לחלוק ברווחים שלנו בהקדם האפשרי! תוכל לבדוק את אותות המסחר במט”ח הרווחיים והקל לעקוב שלנו כאן.

כדי לסכם את מאמר המערכת השבוע, יכול להיות שתנודתיות משמעותית לפנינו לקראת הסיבוב האחרון בבחירות לנשיאות צרפת. ניצחון של מקרון צריך להיות חיובי עבור גוש האירו והיורו. השוק כבר תמחר ניצחון מקרון במידה רבה. לכן המשך עוצמת היורו אינו מובן מאליו, אך לא אתפלא אם היורו יתפס הצעה על רקע ניצחון מקרון.

מגמות הסיכון מרוויחות מהסיכוי הגבוה לניצחון מקרון. שוקי המניות מוגבהים, הין חלש וזהב נמצא במגמת ירידה חזקה. כמובן, עלינו להיזהר מנצחון בלה פן, אם כי זה לא מאוד סביר. אם היא תחטוף את הניצחון בדרך כלשהי, זה יגרום לטלטלה אדירה בשוק ונכסי מקלט בטוח ירוויחו מאוד. היורו היה דופק ושווקי המניות ייענשו. הזהב והין היפני יעלו כאשר המשקיעים יעבירו במהירות את כספם לנכסי מקלט בטוח אלה.

אם תיכנס לסוף השבוע, אתה צריך להיות ממש זהיר. תוצאת הבחירות בצרפת עשויה בקלות לגרום לפערים גדולים כאשר השווקים ייפתחו בשבוע הבא. עליכם להיזהר במיוחד עם עמדות אירו ודאקס. באופן אישי אין לי תפקידים פתוחים שרצים בסוף השבוע.

אל תשכח לבדוק את עדכוני השוק החי והשימוש שלנו עם סקרי בוקר על ידי האנליסטים המנוסים שלנו, סקרדיאן מטה וארסלן באט. אנו משקיעים כל הזמן מאמצים מרביים בכדי לספק לכם את כל הכלים והמידע הדרוש לכם בכדי לנצח את השווקים ולבנות תיק רווחי..

מסחר שמח!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me