banner
banner

עובד עבור חברת סחר קניינית: יתרונות וחסרונות

בזירת המסחר הפעיל, השווקים מותקפים מנקודות מבט רבות ושונות. משקיעים מוסדיים וסוחרים קמעונאיים עוסקים במטבעות, במניות ובחוזים עתידיים על בסיס יומי בתקווה לקיים רווחיות.

אל תטעו, לא משנה כמה גדול או קטן של סוחר אתה, יש רק כלל מרכזי אחד – תמיד להרוויח כסף.

סוג ייחודי של משתתף בשוק הוא חברת הסחר הקניינית. חברת סחר קניינית, המכונה גם “חברת תומך” או “חנות נכס”, היא דרך אחת לפיה סוחרים רבים מתפרנסים. בואו נחקור מהי חברת תומך וכמה מהנושאים שעליך לשקול לפני שאתה מצטרף לחברה.

מהי חברת סחר קניינית?

חנות אביזרים היא חברה המעסיקה אנשים לסחור בהון מטעם המשרד. מתגייסים חדשים מאומנים בבית או מקבלים חשבון מסחר ממומן ומתפנים בשווקים. תפקידם פשוט – לשמור על הכלל הקרדינלי וליצור תשואות לחברה בכל מחיר.

המונח “שכור” משמש באופן רופף בהקשר של חברת תומך. לעיתים רחוקות משלמים לסוחרים חדשים שכר בסיס, אם כי אין כללים נגד מבני שכר. בדרך כלל, סוחרי אביזרים מקבלים פיצוי באמצעות פיצול של רווחים שנוצרו. חלקו של הסוחר משתנה מאוד, נע בין 35% ל -75% ועשוי לכלול כל מגוון תמריצים.

חברות נכסים עושות מאמצים רבים כדי למצוא אנשים המסוגלים לקיים רווחיות עקבית בשוק. אם אתה זוכה בחודש ובחודש החוצה, אז עבודה לעבודה בחנות אביזרים עשויה להיות מהלך טוב בקריירה.

מדוע לנטוש את המחשב והקפה לכל החיים בחברת סחר קניינית?מדוע לנטוש את המחשב והקפה לכל החיים בחברת סחר קניינית?

היתרונות בלהיות סוחר נכסים

השאלה הראשונה שכל סוחר קמעונאי שואל לפני שהוא הולך לעבוד בחנות אביזרים היא זו: מדוע עלי להצטרף לחברת סחר קניינית ולחלוק את הרווחים שלי? למה לא לסחור בהון עצמי ולשמור על 100% מכל הרווחים?

שאלה זו היא שאלה טובה. כמו שלא היה, השוק המודרני מעניק לסוחרים קמעונאיים בודדים את היכולת להתפרנס בכוחות עצמם. עם חסמי כניסה מוגבלים ומספר עצום של אפשרויות מסחר, מדוע לנטוש את חופש אורח החיים שלך לטובת חברת נכסים?

להלן כמה מהסיבות שבגללן רבים בוחרים להשתלב:

  • מינוף: חברות נכס מסוגלות לתפוס עמדות גדולות בשוק ולהעביר את יכולות המינוף לסוחר. זאת בשל יתרות חשבונות עצומות ויחסים קיימים עם מתווכים.
  • עמלות מופחתות: הנפחים הנסחרים שיצר המשרד מבטיחים מבנה עמלה נמוך יותר. נפח גבוה שווה עמלות נמוכות בהרבה עבור סוחרי אביזרים.
  • מוקף באנשי מקצוע: סחר יומי יכול להיות אחד העיסוקים הבודדים ביותר על פני כדור הארץ. סחר לצד צוות אנשי מקצוע מצליחים בשוק נותן תחושה של קהילה. זה יכול גם לקחת ביצועים לשלב הבא.

ללא ספק, היתרון הגדול ביותר בעבודה עבור חברת תומך הוא כסף. מינוף גדול יותר פירושו תשואות פוטנציאליות גדולות יותר, לפחות בתיאוריה.

חסרונות להיות סוחר נכסים

כמובן שישנם כמה חסרונות בולטים בעבודה בחברת סחר קניינית. להלן החסרונות העיקריים בלהיות סוחר נכסים מלא:

  • לחץ: סחר בכסף של מישהו אחר יכול להיות מאמץ מלחיץ. חשבונאות על הפסדים באופן פומבי ובעצם אובדן הון שאינו שלך יכול להיות מיסוי רגשי.
  • ביטחון תעסוקתי: אם לא תרוויחו כסף, אז לא תעסיקו זמן רב. זה באמת כל כך פשוט!
  • עמלות / השקעת הון: חנויות אביזרים רבות דורשות תשלום אגרות עבור פלטפורמה, הדרכה וגישה לחשבון. בנוסף, יתכן ויהיה צורך בהפקדת הון ראשונית מהסוחר כדי לשמש “חיץ” סיכון עבור המשרד.

הדינמיקה של עבודה עבור חברת תומך שונה בהרבה מסחר מהבית. הלחץ והלחץ הנוספים אמיתיים מאוד וכך גם האחריות הציבורית על הפסדים. אמנם היבטים אלה יכולים לעבוד על מנת להפוך את הסוחר לטוב יותר, אך הם עשויים גם להחמיר את איכות החיים הכללית.

שורה תחתונה

לא למצוא חברת סחר קניינית להירשם אליה זה לא קשה. חיפוש פשוט בגוגל יחזיר שפע תוצאות וייתן לכם מקום להתחיל בו. עם זאת, בעולם הפיננסי המודרני, אולי עדיף ללכת לשווקים בלבד. יש שפע של חומרים חינוכיים, שירותי איתותים ומשאבים אחרים המכוונים לשוק. השמיים באמת הם הגבול לסוחר עם מוטיבציה.

בסופו של יום, זה תלוי בכל אדם אם כדאי לעבוד בחנות אביזרים או לא כדאי. אניאם אתה לוקח את הצעד, כבד את הכלל הקרדינלי והכל יהיה בסדר – תמיד להרוויח כסף!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me