banner
banner

שבוע נדיף מונח לפני ארה”ב!

שלום, סוחרים! אני מקווה שאתה עדיין נהנה בשווקים! בשבוע שעבר לא בדיוק הציע את תנועת השוק הנפץ שאני תמיד מחפש. זה היה צפוי, עם זאת, מכיוון שלא היו לנו אירועים חשובים רבים לתזונה אסטרונומית תנודתיות. היו מהלך אחד או שניים לא רעים, אני מניח. ה- S&P 500 הדפיס שיא חדש בכל הזמנים ביום חמישי, והמשיך ביום שישי ועשה את אותו הדבר. האירו עבר שבוע די מאכזב והחזיר 151 פיפס מול הדולר האמריקני.

אני מתרגש מהשבוע שלפנינו. יש לנו הרבה נתונים כלכליים ממדינות רבות כמו יפן, סין, אוסטרליה, ארה”ב, בריטניה, גוש האירו וגרמניה. אירועי חדשות אלה כוללים מדד המחירים לצרכן, מכירות קמעונאיות, תוצר, PPI, וגם נתוני תעסוקה. מלבד נקודות הנתונים הללו, יש לנו עדויות מאת האכיל כִּסֵא ג’נט ילן ביום שלישי ורביעי אשר עשוי לספק תנודתיות משמעותית בשוק. אני מקווה שנקבל מהלכים קורעים מהאירועים האלה!

בואו נראה איפה אנחנו יכולים להרוויח כמה טוב, נכון?

 

EUR / USD – שבוע מנצח לדובים

שבוע נדיף מונח לפניו 1 תרשים שבועי של EUR / USD

דובי האירו נלחמו השבוע וכמעט הוציאו את השפל של השבוע הקודם ב- EUR / USD. הצמד הצליח לסגור מתחת לממוצע הנע האקספוננציאלי של 20 השבועות בשבוע שעבר, מה שפותח את ההסתברות לירידה נוספת בשבועות הקרובים. לא אתפלא אם הצמד נסחר לשפל של שנת 2017 שנקבע ב -3 בינואר, למרות שעשויים לקחת כמה שבועות להגיע לשם. אני אהיה מחפש אחר הזדמנויות קצרות, ואעדכן אותך לגבי האופן בו הטכניים מתגלים בימים הקרובים. תחום העניין הראשון שלי לכניסה קצרה הוא באזור האקספוננציאלי בן 20 הימים ממוצע נע. עיין בתרשים היומי הזה:

שבוע הפכפך קדימה 2תרשים EUR / USD יומי

הקו הכחול הוא ה- 20-EMA, שלעתים קרובות משמש כהתנגדות דינמית ב- מגמת ירידה. התוכנית היא לחכות שהמחיר יחזור למעגל האדום הזה ליד ה- 20-EMA, ואז להתבונן בפעולת המחירים באזור זה כדי לראות אם נקבל כמה נרות דחייה בתרשים היומי, או אם בטווחי הזמן הקטנים יותר כמו תרשימי 4 השעות או השעות. נרות דחייה כמו פינים, או סורגים בולטים דובי הם מה שאני מחפש. שני דפוסי היפוך ברים יכולים גם לעשות את הטריק. כפי שאמרתי, אודיע לך אם אני רואה משהו משמעותי.

כפי שניתן לראות בתרשים לעיל, ה- RSI אינדיקטור (שמוגדר לחמש תקופות עם רמות 15 ו -85) הוא יחסית נמכר יתר על המידה. זה מאשר שאנחנו צריכים לחכות קצת לפני שנכנס לתפקידים קצרים. ערכים קצרים בהסתברות גבוהה יותר מתרחשים בדרך כלל כאשר ערך ה- RSI הוא מעל 50, ורצוי באזור בין 70 ל 90. זכרו שההגדרה בה אני משתמשת אינה ההגדרה הסטנדרטית וכי RSI עובד בצורה הטובה ביותר בשילוב עם אינדיקטורים טכניים אחרים ומפעילים פמוטים.

 

USD / CAD – עדיין דובי

שבוע נדיף מונח לפני 3תרשים שבועי של USD / CAD

הדולר / דולר ה- CAD עלה בשבוע שעבר, אך נכשל בממוצע הנע האקספוננציאלי בן 20 השבועות. זה גורם לכך שהצד הקצר נראה אטרקטיבי עוד יותר כרגע.

נתוני שוק העבודה הקנדיים הגיעו הרבה יותר מהצפוי ביום שישי, וזה באמת חיובי לכלכלה הקנדית. זה, יחד עם מחיר הנפט המטפס, עשויים לחזק עוד יותר את הדולר הקנדי בטווח הקצר עד הבינוני. הטכניים טכניים גם מציעים ירידה נוספת בשער החליפין USD / CAD. זכור שה- USD / CAD נע נמוך יותר כאשר הדולר הקנדי מתחזק מול הדולר האמריקאי.

בואו נסתכל על תרשים יומי של USD / CAD:

שבוע נדיף מונח לפני 4תרשים USD / CAD יומי

כאן תוכלו לראות שהמחיר נסגר שוב מתחת לממוצע הנע של 200 יום ביום שישי, וגם מתחת לממוצע הנע האקספוננציאלי ל -20 יום. אני חושב שנתקל בכמה הזדמנויות מכירה נהדרות על הזוג הזה בימים הקרובים.

 

GBP / USD – נסחר לרוחב, אבל לכמה זמן?

שבוע נדיף מונח לפני 5תרשים GBP / USD יומי

GBP / USD מכבד כרגע את ה- 20-EMA כתמיכה. אם ה- 20-EMA מחזיק בתמיכה דינמית בימים ובשבועות הקרובים, נוכל לראות הקפצה חזקה בזוג זה.

אם אתה סוחר בצמד זה, עליך לשמור על אוזן פתוחה לכותרות חשובות בברקזיט. הלירה רגישה מאוד לחדשות על נושא זה כרגע. נכון לעכשיו, אני מעדיף את החלק העליון, אם כי GBP / USD אינו החביב עלי צמד מטבעות לסחור כרגע. אני אוהב לסחור במכשירים שהם מגמתיים, כמו למשל S&P 500:

 

ס&P 500 – מגמת שור חזקה במשחק

שבוע נדיף מונח לפני 6

ס&תרשים 500 P יומי

אני לא באמת צריך לומר שום דבר על מדד המניות הזה. תרשים זה מדבר בעד עצמו. המחיר משייט ללא מאמץ, ו- 20-EMA פועל כתמיכה דינמית חזקה. המחיר הוא קנו יתר על המידה כרגע, ואם אתם מחפשים כניסה ארוכה בתזמון מושלם, כדאי לכם לחכות שהמחיר יתקרב ל- 20-EMA לפני הכניסה.

אני עדיין מחזיק במיקומי הארוכים במדד זה, וקוצר את היתרונות של מסחר במגמה חזקה.

זה הכל לאנשים של היום. הישאר מעודכן לניתוח שוק נוסף, ושיהיה לך שבוע מזהיר בשווקים!

נ.ב: אם לא ניסית את שלנו אותות מט”ח, זה זמן טוב לבדוק את זה! אתה יכול גם לקרוא עוד על שלנו אסטרטגיות מסחר במט”ח כדי לשפר את המסחר שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me