כיצד להשתמש באותות פורקס יומיים בחינם

אחת הדרכים החזקות ביותר לסחור בשוק המט”ח באופן רווחי היא באמצעות אותות פורקס יומיים. אותות מט”ח עשויים להיות מושג חדש עבור רבים, אך יש לו פוטנציאל להגדיל את חשבון המסחר במט”ח בקצב קבוע אם משתמשים בו נכון. כמובן, אותות המסחר במט”ח אלה צריכים להיות מונפקים על ידי ספק אותות מסחר אמין ומיומן, כמו FX Leaders.

הודות למומחיותם של סוחרים ואנליסטים מנוסים, אותות המט”ח היומיים החופשיים של FX Leaders השיגו תוצאות עקביות ומרשימות בכל מגוון רחב של תנאי שוק. איתותי מט”ח אלה קלים לשימוש וניתן להעתיקם רק לחשבון המסחר במט”ח האישי שלך.

כיצד להשתמש בסימני מט

כל שעליך לעשות הוא להעתיק את אותות המט”ח של מנהיגי FX לחשבון המסחר האישי שלך.

 

אף על פי שהשימוש באותות הפורקס היומיים של FX Leaders הוא פשוט באמת, אך ישנם יסודות מסחריים מסוימים שיש לעמוד בהם על מנת להפיק את המרב מהאותות הללו (למשל, ניהול סיכונים נכון).

כמובן שסוחרים צריכים להכיר את עצמם כיצד להשתמש במסוף איתותי המט”ח שלנו, וזה ממש קל. לפניכם מדריך קצר כיצד להשתמש באותות המסחר הרווחיים במט”ח של FX Leaders שצברו 4907 פיפס בשנת 2016 בלבד!

הצעד הראשון לניצול אותות המט”ח היומיים בחינם של FX Leaders הוא פתיחת חשבון מסחר עם מתווך מט”ח אמין. בדוק את מתווכי המט”ח המומלצים של מנהיגי FX כדי למצוא את המתווך המתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלך.

השלב הבא הוא לבחון את מסוף איתותי המט”ח שלנו, בו ניתן למצוא את כל הפרטים של אותות המט”ח היומיים שלנו. ניתן למצוא את מסוף האותות בדף איתותי המט”ח שלנו. כך נראה מסוף אותות המט”ח:

כיצד להשתמש בסימני מט

מסוף איתותי מט”ח של מנהיגי FX

 

מסוף האותות מחולק לשני חלקים: אותות לטווח קצר ואותות לטווח ארוך. האותות לטווח הקצר בדרך כלל נסגרים תוך פחות מיממה, בעוד שהאותות לטווח הארוך לרוב פועלים יותר מיום אחד.

בואו נתקרב לאותות ארוכי הטווח כדי לבחון את המסוף ביתר פירוט:

כיצד להשתמש בסימני מטמסוף איתותים ארוכי טווח של מנהיגי FX


 

  • בתוך ה טור ראשון, המטבע המסוים זוג או רשום מכשיר פיננסי. כן, אותות המט”ח היומיים של מנהיגי FX אינם רק אותות מט”ח, אנו מציעים גם אותות מסחר על סחורות ומדדי מניות!

  • ה טור שני מציג את פעולה שצריך לבצע (או לקנות (ירוק) או למכור (אדום)).

  • ה טור שלישי מכיל כל אות מסחר סטָטוּס.

כאשר הסטטוס הוא ‘פָּעִיל’ פירוש הדבר שהאות פתוח וסוחרים ממליצים לעקוב אחר ההתראה ולהיכנס לשוק.

מתי ‘להתכונן’ מהבהב, זה אומר שסוחרים צריכים להיות מוכנים כי לאות יש סיכוי טוב להיות פעיל. ה ‘להתכונן’ האות יכול להשתנות ל ‘פָּעִיל’ או שזה יכול להיעלם.

לבסוף, משתמשי האות עשויים לראות ‘סָגוּר’ בעמודת הסטטוס שמשמעותה שהאות נסגר ואינו פעיל יותר.

 

  • ה טור רביעי מכיל כל אות מסחר עצור הפסד פָּרָמֶטֶר. סוחרים צריכים תמיד להשתמש בהפסדי הפסקה בעת פתיחת עסקאות. הפסד עצירה סוגר אוטומטית את עמדתך כשהמחיר מגיע אליה. זה מגן על ההון שלך.

כיצד להשתמש בסימני מט

אל תשכח לבצע הזמנת הפסד בכל עסקאות!

 

 

  • ה טור חמישי מכיל כל אות קח רווח פרמטר שיש להחיל על כל אות מסחר שאתה מעתיק. הוראת רווח ננעלת ברווחים על ידי סגירה אוטומטית של הפוזיציה כשהמחיר מגיע אליה.

  • ה טור שישי זה המקום בו האנליסטים המספקים את האותות עשויים לפרסם הערות לגבי שינויים בהפסקת הפסד או בקבלת פרמטרים של רווח עבור כל אות מסחר וכן מידע אחר החל על האות הספציפי. בדוגמה שלמעלה, ההערה אומרת “סחר בזהב ברווח של 50 פיפס, העבר את עצירותיך לשובר הפסקה.”

  • בתוך ה טור שביעי הם ‘סחר עכשיו’ כפתורים המובילים סוחרים למתווך המט”ח המומלץ ביותר שלנו. סוחרים שכבר יש להם חשבונות מסחר יכולים לדלג על פונקציה זו ולהתחיל להשתמש באותות המסחר שלנו במט”ח, בסחורות ובמדדי המניות!

כיצד נסגרים אותות המסחר

אותות המט”ח היומיים החופשיים של Leaders FX סגורים בשלוש דרכים:

  • על ידי הגעה לצו הרווח.

  • על ידי הגעה לצו העצירה.

  • סגירת צוות האנליסטים למקרה שגורמים מסוימים מחייבים יציאה מוקדמת. במקרה זה יצוין בתיבת ההערות כי האות נסגר באופן ידני וכן באיזה מחיר הוא נסגר.

 

איתותים מסחריים וניהול סיכונים

ניהול סיכונים נכון הוא חיוני! החדשות הטובות הן, שזה ממש קל. כל מה שצריך זה מתמטיקה פשוטה וכמובן משמעת.

כיצד להשתמש בסימני מט

חסין כדורים את חשבון המסחר שלך עם ניהול סיכונים מוצק.

 

כאשר משתמשים באותות המט”ח היומיים של FX Leaders, הצעד האחרון שעליכם לעשות הוא להשתמש בגודל המיקום הנכון. כאשר אתה מסתכן יותר מדי מחשבון המסחר שלך (למשל 25%) על עסקה אחת בודדת, הסיכויים עשויים להסתבך כנגדך, גם אם משתמשים באותות המסחר הרווחיים שלנו. לעומת זאת, על ידי סיכון של חלק קטן מחשבון המסחר שלך (למשל פחות מ- 1%) על כל אות סחר בודד מעמיד אותך במצב המושלם לגדל את חשבונך ובמקביל להגן עליו..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map